Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Mode-artikelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 6 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
527 Image Cartier kalfslederen agenda €80 Verkocht
1712 Image Indische Paisleysjaal, afm. 206 x 100 cm. €60 Verkocht
1870 Image Prachtige grote plaid, afm. 209 x 234 cm. €130 Verkocht
1892 Image Twee Mulberry handtassen, gebruikssporen (2x) €70 Verkocht