Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 10 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
002 Image Corry Ammerlaan, drie verbronsde sculpturen, Clowns, 1 gesigneerd achterzijde, h. ca. 16 cm (3x) €40 Verkocht
004 Image Edith Imkamp-van der Does de Willebois (1930), bronzen sculptuur op marmeren basement, Abstracte compositie, afm. 60 x 60 cm. €900 Verkocht
005 Image Wilna Haffmans (1936), bronzen sculptuur op houten basement, Vallend vrouwtje, origineel label onderzijde, l. 19,5 cm. €120 Verkocht
008 Image Anne Dols, keramische clown op stenen basement, hoofd gerestaureerd, vogel mist een klein stukje van de staart, h. 54 cm, h. sokkel 20 cm. €100 Verkocht
009 Image Jo Ramakers (1938), bronzen sculptuur op stenen basement, Cirkel, gemonogrammeerd, h. 11 cm, h. basement 9 cm. €150 Verkocht
012 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur op stenen basement (basement niet origineel), Staande vrouw, gemonogrammeerd, h. 31 cm. €240 Verkocht
019 Image Caius Spronken (1958), Bronzen sculptuur op stenen basement, Naakte dame, h. beeld 160 cm, h. basement 43 cm. €0 Verkocht
034 Image Jan Vink (1919-1948), bronzen sculptuur, Zelfportret, gesigneerd, h. 41 cm. €200 Verkocht
045 Image Louis Wierts (1944), bronzen sculptuur op marmeren basement, Abstracte compositie, label onderzijde, h. 17 cm, h. sokkel 10 cm. €220 Verkocht
046 Image Beschilderd metalen sculptuur, Kleurrijke Haan, op cortenstalen sokkel, afm. 159 x 78 cm. €460 Verkocht
067 Image Bronzen gezeten Hermes (origineel afkomstig uit Herculaneum), 19de eeuw, op marmeren sokkel van latere datum, afm. 38 x 34 cm. €550 Verkocht
068 Image Ton Crijns-Beckers, bronzen sculptuur op stenen basement, plaatje met naam van de sculptuur, h. 31 cm. €60 Verkocht
069 Image Prinses Beatrix (ontwerpster), verbronsd Jantje beton, h. 11 cm. €80 Verkocht