Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 25 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1580 Image Beschilderd Russisch lakdoosje, gesigneerd, diam. 9 cm. €180 Verkocht
1589 Image Hardstenen gevelsteen met datering '1899', afm. 20 x 21 x 8 cm, minimale chips €200 Verkocht
1801 Image Tone King trombone, King of Tone, Tromborium, Ref. 152, met Willson no. 4 mondstuk, sleets €280 Verkocht
1808 Image Wereldbol, Dr. R. Neuse, Utrecht, jaren twintig/dertig, h. 62 cm. €140 Verkocht
1809 Image Kunststof buste van Rembrandt, promotiemateriaal van De Bijenkorf, afm. 54 x 44 cm. €160 Verkocht
1814 Image Vijf merklappen, diverse leeftijden en condities (5x) €70 Verkocht
1817 Image Metalen wildrek, afm. 70 x 87 x 85 cm. €60 Verkocht
1819 Image Beschilderd ijzeren uithangbord met eend, sleets, afm. 80 x 78 cm. €100 Verkocht
1823 Image Handgemaakt Venetiaans masker, met hanenveren, afm. 42 x 54 cm. €90 Verkocht
1824 Image Antieke Duitse wereldbol, 19de eeuw, enkele kleine beschadigingen, h. 33 cm. €420 Verkocht
1826 Image Ponsmachine, 19de eeuw, gebruikssporen, afm. 21 x 30 x 10 cm. €80 Verkocht
1827 Image Collectie WOII replica's o.a. ijzeren kruis (ca. 14x) €160 Verkocht
1835 Image Collectie mineralen €40 Verkocht
1846 Image Collectie bronzen, nikkelen en koperen munten €90 Verkocht
1867 Image Collectie metalen chocoladevormen o.a. paaseieren, paard, hen en hert, in lederen koffer (sleets) €90 Verkocht
1878 Image Märklin HO lot, bestaande uit: 3 locomotieven, 17 wagons, 41 stuks gebogen rail, 46 stuks rechte rail, diverse passtukken (recht en gebogen), 2 stuks aansluitrail, recht, 2 stuks kruispunt, 1 stuk eletrisch kruispunt, 4 stuks wissels, 5 stuks seinpalen, 3 stuks stootblok met verlichting en 1 stuks boogbrug, de oudste onderdelen zijn zo'n 60/65 jaar oud €220 Verkocht
1880 Image Speelgoed stoommachine, Paradis enfants Paris, functie niet getest, h. 40 cm. €160 Verkocht
1882 Image Meuble de maitrise, mahoniehouten fineer, enkele barstjes, 19de eeuw, met 6 laatjes, afm. 28 x 23 x 16 cm. €70 Verkocht
1884 Image Meuble de maitrise, 19de/20ste eeuw, met marmeren blad (gerestaureerd), afm. 18,5 x 31,5 x 16 cm. €150 Verkocht
1885 Image 5 flessen wijn, Chateau Tastin, Pauillac, 2008, enkele etiketten beschadigd (5x) €70 Verkocht
1886 Image 6 flessen wijn, Chateau Tastin, Pauillac, 2008, enkele etiketten beschadigd (6x) €90 Verkocht
1900 Image Groot bergkristal op marmeren basement, afm. kristal 30 x 34 cm en basement 14 x 29 x 25 cm. €160 Verkocht