Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 12 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
006 Image Reproductie naar Charles Vos, plaasteren sculptuur, St. Servatius met staf en mijter op het hoofd, chip standring, h. 43 cm, Opschrift aan de achterkant: Reproductierecht G. Hack – Rutten Maastr. €120 Verkocht
007 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde keramische sculptuur, H. Don Bosco, h. 97 cm. €480 Verkocht
1165 Image Russisch icoon, Sjujskaja Moeder Gods, ca. 1700, enkele beschadigingen, afm. 31 x 26,5 cm. €750 Verkocht
1166 Image Russisch icoon, Oudtestamentische Triniteit, Rusland (invloed Jaroslavl), eerste helft 18de eeuw, afm. 53,6 x 49 cm, Herkomst: Jan Morsink Iconen €1.800 Verkocht
1556 Image Eikenhouten sacristiekast, 19de eeuw, bewerkt paneel, afm. 66,5 x 91 x 31,5 cm. €110 Verkocht
1590 Image Ivoren Christusfiguur, h. 10 cm + ivoren Middeleeuwse dame, h. 21 cm, beide voor 1947 (2x) €240 Verkocht
1601 Image Russisch icoon, Madonna Korsunskaja, ca. 1700, afm. 31,5 x 27,5 cm, met certificaat van Drs. Ingrid Zoetmulder €1.100 Verkocht
1602 Image Russisch icoon, De Voetwassing, 19de eeuw, afm. 54 x 46,7 cm, enkele beschadigingen verfoppervlak, met certificaat van Drs. Ingrid Zoetmulder €650 Verkocht
1603 Image Twee Vlaamse houten sculpturen van Aartsenegelen, 18de eeuw, h. 90 cm, 1 engel mist 2 tenen aan de linkervoet en de duim van de rechterhand, Herkomst: Anresto, met certificaat (2x) €2.800 Verkocht
1667 Image Gepolychromeerde houten Corpus, mogelijk Spaans, 17de/18de eeuw?, min. beschadiging been, l. 30 cm. €380 Verkocht
1668 Image Koperen schotel (modern) met daarop een antieke koperen tondo, mogelijk met Hebreeuws schrift, 18de eeuw, diam. 33 cm. €80 Verkocht
1695 Image Smeedijzeren veldkruis op sokkel, gedecoreerd met vogel (staart afgebroken), afm. 114 x 53 cm. €100 Verkocht
1700 Image Smeedijzeren veldkruis op sokkel, afm. 124 x 81 cm. €170 Verkocht