Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 21 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1501 Image Houten ladenkastje met 12 laatjes, afm. 31 x 21 x 14 cm. €80 Verkocht
1502 Image Eikenhouten en deels gefineerd Hollands buikkabinet, 18de eeuw, twee deuren in de bovenkast en 3 laden in de onderkast, fineer deels verdwenen, behoeft restauratie, afm. 251 x 173 x 54 cm. €180 Verkocht
1503 Image Groot kleed vervaardigd uit schapenvachten, afm. 310 x 260 cm. €90 Verkocht
1506 Image Rozenkelim, Karabagh, Turkije, gat in de kelim, afm. 355 x 254 cm. €160 Verkocht
1507 Image Marmeren met ijzeren tuintafel, diam. 60 cm, h. 70 cm. €60 Verkocht
1508 Image Antiek Hindeloopen vitrine/hangkastje, afm. 50 x 42 cm. €60 Verkocht
1512 Image Perzisch tapijt, sleets, afm. 130 x 205 cm. €60 Verkocht
1513 Image Robuuste houten tafel, Spanje?, 19de eeuw, gebruiks- en ouderdomssporen, enkele beschadigingen, afm. 77 x 160 x 62 cm. €190 Verkocht
1514 Image Marmeren met ijzeren tuintafel, sleets, ouderdomssporen, afm. 73 x 120 x 60 cm. €60 Verkocht
1515 Image Houten schildersezel, h. 250 cm. €60 Verkocht
1516 Image Houten demi-lune wandtafeltjes, met jaloeziedeurtje, 20ste eeuw, koperen pootjes zitten los, afm. 71 x 66 x 34 cm (2x) €100 Verkocht
1520 Image Vier RVS terrasstoelen met kunststoffen bekleding, h. 84 cm + Terrastafel + 2 tuinfauteuils, h. 70 cm, 1 rugleuning beschadigd, afm. tafel 104 x 104 cm, Alias Italy (7x) €150 Verkocht
1523 Image Perzisch tapijt, Ghoum, afm. 178 x 268 cm. €220 Verkocht
1524 Image R.N. Desterro Lisbon mahoniehouten met geelkoperen barometer, functioneert, l. 92 cm. €120 Verkocht
1525 Image Paar verguld bronzen chenets/sculpturen, gedecoreerd met griffioenen, eerste helft 19de eeuw, vergulding sleets, 1 plaatje zit beetje los, afm. 42 x 21,5 x 15 cm (2x) €900 Verkocht
1534 Image Perzisch tapijt, afm. 184 x 279 cm, franjes gedeeltelijk weg €170 Verkocht
1545 Image Engelse staande klok, in eikenhouten kast, 19de eeuw, wijzerplaat gesigneerd 'Brownbill Leeds', met dagaanduiding, gebruikssporen, h. 211 cm. €200 Verkocht
1550 Image Monumentale verguld houten halspiegel, 19de eeuw, bovenzijde gedecoreerd met florale motieven, afm. 202 x 124 cm. €800 Verkocht
1567 Image Tapijt, zijde met katoen, afm. 94 x 63 cm. €40 Verkocht
1568 Image Paar bronzen lampenvoeten, in de Japanse stijl, gesigneerd 'Tiberius', h. 61/86 cm (2x) €240 Verkocht
1570 Image Franse Louis XVI verguld bronzen portico klok in wit en zwart marmer, bekroond met een adelaar, ca. 1800, wijzerplaat gesigneerd 'Ridell à Paris', inclusief sleutel, emaille wijzerplaat min. beschadigingen, afm. 51 x 38 cm. €1.200 Verkocht
1578 Image Smeedijzeren koetslantaarn, ouderdomssporen, hoogte lamp zonder ketting 30 cm. €180 Verkocht
1778 Image Koeienhuid, afm. 260 x 230 cm. €130 Verkocht
1807 Image Gevlochten mand, afm. 60 x 52 x 80 cm. €90 Verkocht
1857 Image Twee beschilderde porseleinen lampenvoeten, 19de eeuw, h. 47 cm (met kap 73 cm), 1 lamp gelijmd bovenzijde (2x) €120 Verkocht