Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Pennen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 16 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
736 Image Waterman Carème vulpen, groen, met 18 krt kroon, in originele cassette €120 Verkocht
737 Image Le Must de Cartier vulpen, met 18 krt kroon, en balpen, in originele cassette (2x) €300 Verkocht
738 Image Gelimiteerde oplage, Louis Cartier vulpen, platinum plated, 1542/1847, bicolour 18 krt kroon, in originele cassette €340 Verkocht
740 Image Sheaffer vulpen, Nostalgia, zilver Hollands 2de gehalte €160 Verkocht
741 Image Parker pearl and black vulpen en balpen, Duofold centennial, vulpen met 18 krt kroon, in originele houten cassette + extra cassette (3x) €280 Verkocht
742 Image Gelimiteerde oplage, Pelican concerto vulpen, met 18 krt kroon, in originele cassette, 0478/4000 €650 Verkocht
748 Image Waterman l'Etalon vulpen, met 18 krt kroon, in originele cassette €80 Verkocht
749 Image Gelimiteerde oplage, Waterman Boucheron vulpen, met 18 krt kroon, deels verguld, 2663/3741, in originele cassette €1.000 Verkocht
830 Image Waterman vulpen en balpen, Patrician oranje, vulpen met 18 krt kroon, in originele cassette (2x) €180 Verkocht
831 Image Waterman vulpen, sérénité, met witgouden 18 krt kroon, in originele cassette €380 Verkocht
833 Image Parker Duofold red marble vulpen, met 18 krt kroon, in originele cassette €170 Verkocht
835 Image Visconti verzamelkistje + 8 vulpennen en 1 balpen o.a. Pelikan en Parker, enkele met beschadigde zuiger (10x) €160 Verkocht
841 Image St. Dupont Montparnasse verzilverde vulpen, met 18 krt kroon, in originele cassette €150 Verkocht
968 Image Montblanc balpen, Bohème rouge, bezet met synthetische robijn €200 Verkocht
969 Image Parker Duofold vulpen, Greenwich 2000, met 18 krt gouden kroon, in originele houten doos €320 Verkocht
1462 Image Waterman vulpen, sterling zilver, met 18 krt gouden kroon, in originele doos €160 Verkocht