Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 99 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1023 Image H. Truijen (1928-2005), beschilderde mangelbak, gemon. r.o., afm. 64 x 39 cm. €190 Verkocht
1118 Image Alfons Karpinski (1875-1961), olieverf op schilderskarton, Rozen, ges. r.o. en achterzijde, afm. 32,5 x 48 cm. €1.800 Verkocht
1129 Image Alicja Slabon-Urbaniak (1964), olieverf op doek, Kleurrijke compositie, ges. r.o., gedat. '01, afm. 100 x 80 cm. €380 Verkocht
1140 Image Andrzej Kacperek (1953), olieverf op doek, Het bos, gesigneerd r.o., 2004, afm. 30 x 40 cm. €120 Verkocht
1151 Image H. Truijen (1928-2005), olieverf op doek, Way to Heaven, ges. r.o., 1977, afm. 63 x 47 cm. €750 Verkocht
1152 Image H. Truijen (1928-2005), gouache, Circus, ges. l.o., 1983, afm. 49 x 38 cm. €300 Verkocht
1153 Image Lei Molin (1927-1990), olieverf op doek, De golf, ges. m.o., gedat. '62, afm. 86 x 118 cm. €1.000 Verkocht
1154 Image J. Tullemans (1924), acrylverf op board, De bloemen van mijn moeder, afm. 58 x 88 cm. €100 Verkocht
1155 Image J. Tullemans (1924), olieverf op triplex, Het leven is een circus, ges. r.o., afm. 41 x 54 cm. €60 Verkocht
1159 Image Gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o. 'Bertien', gedat. '83, afm. 63 x 48 cm. €60 Verkocht
1161 Image Anton Heijboer (1924-2005), olieverf op doek, De kip, ges. m.o., afm. 54 x 44 cm, Herkomst: aangekocht bij kunstenaar €380 Verkocht
1167 Image Eugène Henri Cauchois (1850-1911), olieverf op paneel, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 19 x 14 cm, Herkomst: Art Gallery Géard BV, Wassenaar €320 Verkocht
1169 Image Eugène Henri Cauchois (1850-1911), olieverf op paneel, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 19 x 14 cm, Herkomst: Art Gallery Géard BV, Wassenaar €340 Verkocht
1170 Image Leo Gestel (1881-1941), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., in vergulde houten lijst, afm. 68 x 61 cm, Herkomst: Art Gallery Gérard BV, Wassenaar €14.000 Verkocht
1171 Image Willem G.F. Jansen (1871-1949), aquarel, Pianospelend meisje, ges. l.o., afm. 34 x 25 cm, Herkomst: Galerie Simonis & Buunk €950 Verkocht
1172 Image Arnoldus Oldenhave (1905-1997), olieverf op doek, , ges. r.o., afm. 16 x 20 cm. €400 Verkocht
1174 Image Toon Koster (1913-1990), olieverf op board, Landschap met okerkleurige lucht, ges. l.o., afm. 39 x 49 cm. €120 Verkocht
1175 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Uniek Talent (ballerina uit de 2de klas van de Vaganova Academy), ges. r.o., 1997, afm. 30,5 x 25 cm. €750 Verkocht
1176 Image Eduard Grigoriev (1967), olieverf op doek, Dame met hoed, ges. r.o., afm. 46 x 27 cm. €380 Verkocht
1177 Image Charles van Beveren (1809-1850), olieverf op paneel, Jong meisje bespeelt de gitaar, mogelijk gesigneerd midden onder, afm. 35 x 26 cm, Herkomst: De Schildercamer, Doorwerth €950 Verkocht
1178 Image Jean-Denis Malcles (1912-2002), olieverf op doek, Le petit Mozart, ges. l.o., 1992, afm. 39 x 31 cm. €380 Verkocht
1180 Image Epko (1928), olieverf op doek, Katy, ges. l.o., afm. 60 x 49 cm, Herkomst: Galerie Felix Vercel, Paris €320 Verkocht
1181 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Portret van een dame, ges. l.o., afm. 71 x 80 cm, met certificaat van de kunstenaar zelf €280 Verkocht
1184 Image Grote collectie prenten o.a. prints, etsen en gemengde technieken, diverse afmetingen en condities €60 Verkocht
1185 Image Twee schilderingen van Toon Koster (1913-1990), olieverf op board, Sneeuwlandschap, ges. l.o., afm. 22 x 28 cm en 28 x 38 cm (2x) €130 Verkocht
1190 Image H. Jelinger (1895-1961), ets, Straatje met zicht op het stadhuis van Maastricht, herdruk, afm. 20 x 40 cm. €70 Verkocht
1195 Image Mogelijk Geert Jaxon Deelman (?), olieverf op paneel, Portret van een Nederlandse dame in klederdracht, eerste helft 19de eeuw, slechte conditie, afm. 45 x 34 cm. €380 Verkocht
1199 Image Ans Wortel (1929-1997), gemengde techniek, Tussen voor en Achterkant in, ges. r.b., afm. 14 x 20 cm. €120 Verkocht
1200 Image Sergio Macchioli, twee aquarellen (op papier of paneel), Bloem, ges. r.o., afm. 110 x 27 cm (2x) €340 Verkocht
1202 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, De olifanten, ges. r.o., gedat. '65, afm. 48 x 60 cm. €420 Verkocht
1209 Image Olieverf op doek, Langs de rivier, ges. r.o., afm. 50 x 60 cm. €90 Verkocht
1210 Image Marc Chagall, kleurenlitho, De Boom van Kennis, Uit: Verve nr. 37-38, uit de cyclus 'La Bible', Parijs, 1960, afm. 35,5 x 26 cm., Ref. Mourlot no. 232, de lijst is aan de achterzijde opengewerkt waarbij de achterzijde van de pagina zichtbaar is €480 Verkocht
1211 Image Franz van Montfort (1889-1980), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., 1942, afm. 60 x 79 cm. €160 Verkocht
1213 Image A. Naray (1883-1948), olieverf op doek, Moeder en kind, kleine restauratie, ges. r.o., afm. 68 x 49 cm. €550 Verkocht
1214 Image A. Dieteren (1943), gemengde techniek, De stier, ges. l.o., gedat. '66, afm. 57 x 41 cm. €70 Verkocht
1216 Image Ingekleurde kopergravure, Leodiensis Dioececis, uit de beroemde atlas van A. Ortelius, Antwerpen, 1598, afm. 8 x 11 cm. €70 Verkocht
1219 Image Waarachtige Historie van J. Van Oldenbarneveld, Joannes Naranus, Rotterdam, 1670, perkamenten band €140 Verkocht
1220 Image Pierre Debatty (1966), olieverf op paneel, Voyage IV, gesigneerd achterzijde, 2002, afm. 67 x 37 cm, met certificaat €60 Verkocht
1221 Image H.C. Jonas (1878-1944), linosnede, Naakte dame, ges. l.o., 1919, min. zuurvlekken, afm. 29 x 22 cm. €90 Verkocht
1222 Image E. Farasyn, olieverf op paneel, Het bruggetje, ges. r.o., afm. 22,5 x 31,5 cm. €150 Verkocht
1223 Image Piet Lap (1943), aquarel, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 49 x 64 cm. €80 Verkocht
1224 Image G. Eggen (1921-2000), linosnede, Meisje met bloem, ges. r.o., afm. 49 x 16 cm. €60 Verkocht
1227 Image Ingekleurde kopergravure, Traiectum ad Mosam, Braun & Hogenberg, ca. 1580, afm. 20 x 27 cm. €60 Verkocht
1228 Image Frank Henry Mason (1876-1965), aquarel, Gezicht op Venetië, ges. l.o., afm. 11 x 25 cm. €340 Verkocht
1229 Image W. C. Knell (1830-1880), olieverf op doek, After the wreck, ges. l.o., scheur in doek, afm. 19 x 39 cm. €130 Verkocht
1230 Image Amelia Long (née Hume), Lady Farnborough (1772-1837), olieverf op paneel, View of Paris, gesigneerd achterzijde, afm. 45,5 x 35,5 cm. €1.100 Verkocht
1231 Image Louis van Staaten (pseudoniem van Hermanus II Koekkoek, 1836-1909), aquarel, Bootje op het water met stadsgezicht (mogelijk Veere, Holland), ges. l.o., afm. 39 x 59 cm. €900 Verkocht
1232 Image William Stephen Tomkin (1861-1940), aquarel, The mouth of the Thames, ges. l.o., 1903, afm. 26 x 35 cm. €80 Verkocht
1233 Image T.B. Hardy (1842-1897), aquarel, Zeilschip op zee, ges. r.o., afm. 14 x 33 cm. €120 Verkocht
1236 Image Twee etsen van Nic Tummers (1928-2020), Jacob en de Engel en Kafka, ges. m.o., 6/10, afm. 28 x 18 cm, beide verkleurd (2x) €60 Verkocht