Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 39 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
306 Image Keramisch luipaard, staart gerestaureerd, afm. 26 x 50 cm. €40 Verkocht
307 Image Dré Kerbusch (1949), keramische sculptuur, De god Kei, afm. 47 x 32 cm. €200 Verkocht
309 Image Geglazuurde keramische vogel, h. 47 cm, op ijzeren basement, h. 90 cm. €190 Verkocht
310 Image Albert Wehrens, keramische haan op granieten sokkel, gemonogrammeerd, gedat. 01, h. 62 cm, h. sokkel 130 cm. €280 Verkocht
313 Image Keramische sculptuur van een pauw, op houten basement, afm. 51 x 40 cm. €110 Verkocht
325 Image Geglazuurde keramische tafellamp met door Dolf Wong Lun Hing (1921-2017) beschilderde lampenkap (opgekleefde papieren vogels, min. scheurtjes), gesigneerd, h. 60/89 cm. €320 Verkocht
327 Image 9 kristallen spijkervaasjes, diverse afmetingen (9x) €80 Verkocht
333 Image Twee Delfts aardewerken borden, De Porceleyne Claeuw, 18de eeuw, diam. 35 cm, randschilfers (2x) €200 Verkocht
355 Image Geglazuurde keramische plaque, Leerdam, afm. 27 x 26 cm. €40 Verkocht
378 Image Lammers en Lammers, Twee porseleinen meisjes, gedecoreerd met hondje en duif, h. 25 en 28 cm (2x) €200 Verkocht
382 Image Twee porseleinen borden met Medusahoofd, Versace, in originele doosjes, diam. 18 cm. (2x) €70 Verkocht
393 Image Royal Dux jardinière, minimale haarlijnscheur, afm. 25 x 12 cm + 2 vazen van Royal Dux, h. 25 en 31 cm (3x) €170 Verkocht
403 Image Rörstrand Sweden Ostindia dinerservies, bestaande uit: 12 dinerborden, 12 soepborden, 12 gebaksbordjes, 13 ontbijtborden, soepterrine, 2 dekschalen, 4 sauskommen, theepot, suikerpot, melkkan, 8 schalen (diverse maten), 5 theekopjes en koffiekopjes (1 stuk), 12 papschaaltjes, 14 theeschoteltjes, 1 klein schaaltje en 5 koffieschoteltjes, minimale gebruikssporen €750 Verkocht
404 Image Beschilderde tegel, gedecoreerd met zeilschepen, afm. 20,5 x 20,5 cm. €60 Verkocht
411 Image Max Kerlow, Mexicaanse moeder met kind, aardewerk, gesigneerd, h. 43 cm. €70 Verkocht
413 Image Collectie antieke Delfts aardewerken tegels o.a. met Brabantse dames en zogenaamde 'witjes', 18de eeuw (eentje 20ste eeuw), enkele beschadigingen, diverse conditie (ca. 34x) €440 Verkocht
414 Image Glazen vaas, gesigneerd, h. 24 cm. €180 Verkocht
415 Image Glazen schaal, gesigneerd, diam. 35 cm. €70 Verkocht
423 Image Aardewerken Wedgewood servies, bestaande uit: vaas, taartschaal, roomkom, schaal, 11 borden, 6 koffiekopjes en schoteltjes en 6 theekopjes en gebaksschoteltjes €170 Verkocht
425 Image Geglazuurde keramische vogels, op granieten basement, h. 38 cm. €260 Verkocht
426 Image Beschilderde chamotte sculptuur, Moses naar Michelangelo, h. 38 cm. €90 Verkocht
433 Image Porseleinen eetservies voor vier personen, Limoges, A. Raynaud & C, Christian Tortu, bestaande uit: 4 soepborden, 4 dinerborden, 4 ontbijtborden en 4 onderborden (16x) €550 Verkocht
434 Image Twee Delftse aardewerken dekselvazen, 17de/18de eeuw, met chinoiserie-decor, beschadigd, h. 28 cm (2x) €140 Verkocht
435 Image 3 porseleinen items, Brussel, 19de eeuw, h. 25 cm + Porseleinen Limoges bord, dekselpot en kopje (?) (6x) €60 Verkocht
437 Image Terracotta meisjesbuste, waarschijnlijk Frans, 19de/20ste eeuw, h. 45 cm. €200 Verkocht
449 Image Uitgebreid porseleinen diner- en ontbijtservies, Blue Danube, Japan, o.a. bestaande uit: 8 dinerborden, 8 soepborden, 8 ontbijtborden, 8 visgraatborden, 2 kandelaars (diverse maten), soepterrine en soeplepel, 2 zoutstrooiers (beschadigd), taartschaal (beschadigd), 8 specerijpotjes, olie- en azijnhouder, theepot, melkkan, suikerpot, roomkan, dienblaadje, sausboot, sausbootje, sauskom, 2 dekselpotten (diverse maten), 1 dekschaal, botervloot, 7 servetringen, 8 eierdopjes, ca. 35 diverse schaaltjes en schoteltjes, 2 vazen (diverse afmetingen), citroenpers, 2 onderzetters, 2 diepe kommen (diverse afmetingen, 1 met chip), 9 diverse diepe en ondiepe schalen, meer dan 30 diverse kopjes, minimale gebruikssporen + toegevoegd bestek met Zwiebelmuster decor (kunststof) €220 Verkocht
452 Image Daum, pâte de verre rozenvaas, voet gerestaureerd, min. chips, h. 29 cm. €350 Verkocht
456 Image Paar keramische dames op metalen stoel, h. 50 cm, 1 dame met gelijmd blaadje van bloem (2x) €130 Verkocht
457 Image Keramische schaal in de vorm van een bloem, gesigneerd 'RIC', diam. 28 cm + Keramische schaal, diam. 22,5 cm + Keramisch object met bloemen, h. 34 cm. (3x) €70 Verkocht
458 Image 6 porseleinen kopjes en schoteltjes, Hermes, model: La Siesta, diam. 13,5 cm, h. 6,5 cm (12x) €220 Verkocht
459 Image Porseleinen dinerservies, Eschenbach Bavaria, bestaande uit: 12 dinerborden, 12 soepborden, 10 ontbijtborden, sauskom, botervloot en 6 schalen (diverse afmetingen) €140 Verkocht
460 Image Porseleinen koffie- en theeset, Württemberg, Old Buckingham, bestaande uit: koffiepot, theepot, suikerpot (oortje verdwenen), roomschaal, 7 kopjes en 6 schoteltjes €80 Verkocht
462 Image Porseleinen cakeservies voor 8 personen, Royal Albert, Moonlight Rose, bestaande uit: 8 kopjes en schoteltjes, 8 gebaksborden, roomschaal, taartschaal en petitfourschaal €100 Verkocht
481 Image Geperst glazen sculptuur, Madonna, Leerdam, ontwerp: S.A. Uiterwaal (1889-1960), gemon. achterzijde, h. 24 cm. (inclusief lampje) €80 Verkocht
489 Image Persglazen ringenschaaltje, gedecoreerd met duif, Lalique, h. 10 cm. €60 Verkocht
499 Image Monumentale kristallen inktpot, Baccarat, gesigneerd, model: Victor Hugo, chip binnenbakje, h. 15 cm. €180 Verkocht
763 Image Beschilderd plaasteren afgietsel van een Bushman (van meer dan 100 jaar oud), Suid-Afrikaanse Museum, Kaapstad, l. 20 cm. €70 Verkocht
900 Image Herend porseleinen servies, bestaande uit: 12 dinerborden, 12 soepborden, 12 ontbijtborden, 12 cakeborden, 12 kopjes en schoteltjes, botervloot, kandelaar en schaal €650 Verkocht
901 Image Herend Rothschild porseleinen set, bestaande uit: dienblad, l. 41 cm, taartschaal, l. 28 cm, twee kopjes en schoteltjes, suikerpot, melkkan en mokkapot (9x) €360 Verkocht
1528 Image Drie tegeltableau's: 1 x Delfts blauw-wit tegeltableau, 18de/19de eeuw, enkele kleine beschadigingen, afm. 39,5 x 39,5 cm + Tegeltableau met mangaantegels, 18de eeuw + Tegeltableau met sterrenmotief, 19de eeuw, afm. 36 x 36 cm (3x) €80 Verkocht