Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 57 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
080 Image Antiek glazen met geelgouden parfumflesje, 18 krt, deukjes + Glazen met zilveren parfumflesje, beschadigd, binnenstopje ontbreekt (2x) €80 Verkocht
089 Image Hollands zilveren pijpenwroeter, 2de gehalte + Zilveren pijpenwroeter, gedecoreerd met hoef + Antieke zilveren zegelstempel met hoorn (3x) €90 Verkocht
092 Image Twee antieke Hollands zilveren lodereindoosjes, 19de eeuw, h. 4,5 en 4 cm, ca. 41 gram (2x) €130 Verkocht
094 Image Hollands zilveren dinerlepel, 2de gehalte + 2 Hollands zilveren dinerlepels + Hollands zilveren herdenkingslepel, met inscriptie '1909', ca. 224 gram (4x) €100 Verkocht
100 Image Verzilverd bestek, bestaande uit: 7 dinermessen, 6 dinervorken, 6 dinerlepels, 9 ontbijtvorken, 6 ontbijtmessen, 12 ontbijtlepels, groentelepel, sauslepel, aardappelschep en soeplepel (ander model) (51x) €120 Verkocht
112 Image 6 Hollands zilveren dinermessen en ontbijtmessen, 2de gehalte (12x) €180 Verkocht
155 Image Zilveren vaas, 925, gedecoreerd met putto, h. 46 cm, ca. 2000 gram, min. deukjes €1.200 Verkocht
156 Image Hollands zilveren Biedermeier inktstel met twee glazen inktpotjes (chips), 2de gehalte, 19de eeuw, verzwaard, gebruikssporen en kleine beschadiging, afm. 16 x 18 cm. €80 Verkocht
157 Image Hollands zilveren druivenschaar, 2de gehalte + Zilveren (?) druivenschaar, ca. 108 gram, l. 14 en 12 cm (2x) €60 Verkocht
158 Image 6 Hollands zilveren gebaksvorkjes, 2de gehalte, Gerritsen & Van Kempen, ca. 109 gram (6x) €60 Verkocht
160 Image 4 Hollands zilveren theeschepjes, 2de gehalte, 19de en 20ste eeuw, ca. 31 gram (4x) €80 Verkocht
161 Image Paar zilveren kandelaars, 835, verzwaard, h. 15,5 cm (2x) €120 Verkocht
162 Image Breipenschede met zilveren rand en punt, 18de eeuw, l. 17 cm + Hollands zilveren breiring, 2de gehalte (2x) €60 Verkocht
166 Image Twee Engels zilveren strooiers, h. 13,5 en 15 cm, 1 gemerkt voor Londen 1745, enkele deukjes, ca. 287 gram, Herkomst: Juwelier van der Mey, Apeldoorn (2x) €380 Verkocht
167 Image 6 Hollands zilveren dinerlepels, Hollands glad, 1816, ca. 280 gram, l. 21 cm. (6x) €160 Verkocht
169 Image Hollands zilveren kindercouvert, 2de gehalte, jaarletter P = 1874, ca. 60 gram (2x) €60 Verkocht
177 Image Hollands ovaal zilveren dienblaadje met filetrand, 2de gehalte, jaarletter r = 1977, afm. 33,5 x 25 cm, ca. 555 gram €260 Verkocht
178 Image Hollands zilveren theepot, 2de gehalte, Van Kempen, jaarletter k = 1869, ca. 347 gram €180 Verkocht
180 Image Hollands zilveren geribde tabaksdoos vermaakt tot lepelkistje, Groningen, 19de eeuw, ca. 181 gram, afm. 4,5 x 12 cm. €80 Verkocht
189 Image Hollands zilveren soeplepel, Hollands Glad, Den Haag, jaarletter V = 1792, ca. 235 gram, l. 29 cm. €150 Verkocht
192 Image Hollands zilveren gembercouvert, 2de gehalte, met parelrand, 19de eeuw, ca. 125 gram (2x) €60 Verkocht
196 Image 2 Hollands zilveren tashaken, 2de gehalte, 19de eeuw, ca. 27 gram (2x) €60 Verkocht
198 Image Verzilverd bestek, Van Kempen en Begeer, met parelrand, bestaande uit: 12 dinervorken, 12 dinerlepels, 12 dinermessen, 12 cakevorken, 12 ontbijtlepels, 12 ontbijtvorken, 12 ontbijtmessen, 12 koffielepels, 12 theelepels, 12 botermessen, slacouvert, 2 groentelepels, aardappellepel, rijstlepel, vleesvork, 2 sauslepels, 2 vleesvorkjes en 1 roomlepel €480 Verkocht
199 Image Nederlands zilveren geboortelepel, Franse tijd (1810-1813, bekroond met ruiter te paard, l. 19 cm, ca. 35 gram €60 Verkocht
200 Image Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte, met getorste steel, jaarletter G = 1891, ca. 113 gram, l. 24,5 cm. €70 Verkocht
202 Image Deens zilveren koekjesschaal, 830, diam. 20 cm, ca. 184 gram €100 Verkocht
204 Image Zilveren theezeefje en lekbakje + Hollands zilveren theezeefje en lekbakje, 2de gehalte, 1 zeefje deukjes, ca. 127 gram (4x) €120 Verkocht
205 Image Hollands zilveren dinerlepel, 18de eeuw, Groningen + 2 Hollands zilveren dinerlepels, 18de eeuw, ca. 132 gram, l. 20 cm. (3x) €70 Verkocht
208 Image Bijbeltje met groen fluwelen band en Rosé gouden slot, 14 krt., 19de eeuw €300 Verkocht
212 Image 6 Deens zilveren dessertlepels, 830, H. Hansen, met kunststof heften, l. 17 cm. (6x) €70 Verkocht
213 Image Hollands zilveren flessenbak, 2de gehalte, met parelrand, glazen bodem, diam. 11,5 cm. €70 Verkocht
219 Image Statenbijbel met lederen band, met zilveren randen, 835, en klampen, ongemerkt, 18de eeuw €480 Verkocht
220 Image Djokja zilveren dekseldoos, BWG, met florale decoratie, diam. 15,5 cm, ca. 498 gram €240 Verkocht
223 Image Hollands zilveren roomkannetje, 2de gehalte, jaarletter f = 1965 + Hollands zilveren suikerpot, 1ste gehalte, Van Kempen en Begeer, jaarletter i = 1968, ca. 321 gram (2x) €140 Verkocht
224 Image Hollands zilveren flikkendoosje (vlooiendoosje), 1968, diam. 7,5 cm, ca. 137 gram €140 Verkocht
230 Image Duits zilveren dienblaadje, 800, maker: Bruckmann & Söhne, Heinrich Maass, afm. 30 x 21 cm, ca. 396 gram €160 Verkocht
231 Image Duits zilveren dienblaadje, 800, maker: Bruckmann & Söhne, Heinrich Maass, afm. 35 x 26 cm, ca. 738 gram €280 Verkocht
237 Image Hollands zilveren broodschaal, 2de gehalte, ajour bewerkt, afm. 23 x 15 cm, met inscriptie, ca. 213 gram €120 Verkocht
238 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 1ste gehalte, Van Kempen en Begeer, gedecoreerd met leeuwenhoofden, afm. 15 x 10 cm, ca. 94 gram €80 Verkocht
239 Image Engels zilveren koffie- en theeservies, Londen, 925, bestaande uit: koffieservies, theeservies, roomkan, suikerbakje, jaarletter f = 1921, ca. 1726 gram (4x) €900 Verkocht
240 Image Zilveren roomstel, 925, bestaande uit: roomkan, suikerpot en dienblad, ca. 229 gram (3x) €110 Verkocht
244 Image Zilveren sigarendoos, 835, met houten binnenzijde, Zilveren sigarendoosje, 925, met houten binnenzijde en verzilverde sigarettendoos, gebruikssporen (3x) €110 Verkocht
245 Image Verzilverd bestek, Keltum, bestaande uit: 8 dinermessen, 7 ontbijtmessen, 2 botermesjes, 2 opdienlepels, slacouvert, taartschep, soeplepel, 2 sauslepels, 2 zuurvorkjes, suikerschep, 8 dinervorken, 5 ontbijtvorken, 7 dinerlepels, 8 ontbijtlepels, 5 dessertlepels, aardappelschep, rijstlepel en 1 vleesvork (ca. 65x) + Hollands zilveren theeschep, 2de gehalte en Engels zilveren flessenlabel, 925 €130 Verkocht
1090 Image Djokja zilveren bestek, BWG, bestaande uit: 6 dinerlepels, 6 dinervorken, rijstlepel en asbakje, ca. 715 gram (14x) €200 Verkocht
1091 Image 6 Djokja zilveren schaaltjes, BWG, l. 10,5 cm + 6 Djokja zilveren ronde schaaltjes, BWG, diam. 9 cm, ca. 689 gram (12x) €190 Verkocht
1092 Image Djokja zilveren koffiepot, BWG, theepot, suikerpot, lepelvaasje met 6 lepels en dienblad, ca. 2347 gram (11x) €900 Verkocht
1095 Image Djokja zilveren ronde dekseldoos, BWG, diam. 15 cm, ca. 527 gram €220 Verkocht
1096 Image Djokja zilveren jampot met lepel, BWG + Djokja zilveren hengselschaal, BWG, ca. 348 gram (2x) €80 Verkocht
1097 Image Djokja zilveren driearmige kandelaar, BWG, verzwaard, h. 15 cm + 2 Djokja zilveren kandelaars, BWG, (1 zit los), h. 6,5 cm, verzwaard (3x) €60 Verkocht
1098 Image 3 Djokja zilveren dekseldoosjes, BWG: diam. 9 cm + doosje met houten binnenzijde, l. 9 cm + h. 8 cm, ca. 515 gram (3x) €150 Verkocht