Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
784 Image Leolux Pallone stoel, rood leder met rood velours, gebruikssporen, afm. 52 x 59 x 59 cm, zithoogte 29 cm. €250 Verkocht
785 Image Leolux Pallone stoel, rood leder met rood velours, gebruikssporen, afm. 52 x 59 x 59 cm, zithoogte 29 cm. €250 Verkocht
982 Image Beschilderd aardewerken bord, gemonogrammeerd 'HP', diam. 27,5 cm, randschilfers + Beschilderd bord, Societé Céramique, gemon. 'WD', diam. 27,5 cm (2x) €60 Verkocht
984 Image Art deco stijl tafellamp, bronzen slak met glazen slakkenhuis, min. chips, afm. 15 x 24 cm. €140 Verkocht
993 Image Lapalma, Lem barkruk, h. 83 cm, in hoogte verstelbaar €150 Verkocht
1004 Image Cameoglazen vaas, Le Verre Français, ontwerp: Charles Schneider, model 'Dattiers', ca. 1925, gesigneerd, minimale schilfering rand, h. 42 cm. €650 Verkocht
1006 Image Bronzen object gedecoreerd met ogen, h. 23 cm. €320 Verkocht
1007 Image Glazen designtafel met verchroomde poten, afm. 72 x 121 x 41 cm. €340 Verkocht
1008 Image Armlöffel fauteuil, ontwerper: Josef Hoffmann, uitvoerder: Franz Wittmann, afm. 51 x 53 x 95 cm. €480 Verkocht
1011 Image RVS bureau met kunststoffen blad, afm. 50 x 100 x 74 cm. €700 Verkocht
1017 Image Zig Zag stoel, ontworpen door Gerrit Rietveld, uitgevoerd door Gerard van de Groenekan, met stempel 'HGM de Bilt', aangekocht in 1960, afm. 74 x 37 x 40 cm. €7.000 Verkocht
1018 Image IJzeren presentatietafeltje, afm. 95 x 28 x 28 cm. €190 Verkocht
1020 Image Vintage Pilastro kapstok, h. 76 cm, met gebruikssporen + Artemide, Dedalo paraplubak, gebruikssporen, h. 32 cm (2x) €190 Verkocht
1021 Image Bankstel ontworpen door Theo Teeken in opdracht van staalbedrijf Oranje Nassau mijnen, verchroomd onderstel, essenhouten tussenbladen en lederen zitting (kussens van latere datum), lasnaad van 2 spijlen zit los, afm. 340 x 360 cm. €1.600 Verkocht
1022 Image Paar parenthesis lampen van Flos, bevestiging bovenkast ontbreekt, ontwerper: Achille Castiglioni, l. 260 cm. €280 Verkocht
1024 Image Messing leeslamp/vloerlamp, h. 124 cm. €110 Verkocht
1026 Image Bijzettafeltje op verchroomde stalen voet, 'Celine' door Baleri Italia, diam. 48 cm, h. 60 cm. €220 Verkocht
1029 Image Paar vintage gelakte kunststof fauteuils, Rovergarden, Made in Italy, afm. 75 x 62 x 78 cm (2x) €120 Verkocht
1030 Image Witmarmeren zuil, krassen, afm. 62 x 30 x 33 cm. €110 Verkocht
1031 Image Witmarmeren zuil, afm. 42 x 40 x 40 cm, chips €80 Verkocht
1035 Image Uitklapbare oval DS1 tafel met twee DS3 stoelen, ontwerp: Ch.R. Mackintosh, afm. tafel 125 x 175 x 75 cm en stoel afm. 75 x 45 x 50 cm, minimale gebruikssporen (3x) €1.300 Verkocht
1036 Image Twee Sera Prandina lampen, h. 133 cm, h. glazen kap 30 cm, diam. kap 30 cm. (2x) €400 Verkocht
1037 Image Wollen tapijt, Blauwe vogel, afm. 195 x 135 cm. €90 Verkocht
1045 Image Vintage lamp, chroom met hout, plexiglazen kap (deukje), h. 56 cm., diam. 41 cm. €190 Verkocht
1067 Image Vintage vitrinekastje met twee glazen schuifdeuren, afm. 114 x 88 x 31 cm. €60 Verkocht
1068 Image Art deco boekensteunen, zamac en marmer, Vreemde vogels, h. 14 cm (2x) €60 Verkocht
1069 Image Design stoel, gefineerd met zwart lederen zitting, h. 77 cm, diam. 54 cm. €140 Verkocht
1078 Image Paarlemoeren hanglamp in de vorm van een bloem, Capiz Lampe Rausch, afm. 122 x 35 cm. €180 Verkocht
1080 Image Glazen bijzettafel, mogelijk Kave, afm. 37 x 40 x 40 cm. €120 Verkocht
1081 Image Twee rieten PK1 stoelen, ontwerp: Poul Kjaerholm (1929–1980), Finland, enkele kleine beschadigingen, h. 71 cm (2x) €240 Verkocht
1082 Image Bellenlamp met spotjes, l. 140 cm, diam. 34 cm. €130 Verkocht
1084 Image Hanglamp, aluminium met verchroomd metaal, Zebulon, Lucien Gau, afm. 70 x 60 cm. €220 Verkocht
1085 Image Wandlamp, aluminium, Zebulon, Lucien Gau, afm. 40 x 10 cm. €60 Verkocht
1088 Image Booglamp op marmeren voet, RVS kap, h. 214 cm. €110 Verkocht
1089 Image Vintage design Philips tafellamp, rood, h. 40 cm, diam. 32 cm. €100 Verkocht
1100 Image Witglazen tafellamp, h. 37 cm, diam. 23 cm. €90 Verkocht
1111 Image Twee vintage fauteuils, Thereca, hout met skai, afm. 90 x 56 x 51 cm (2x) €80 Verkocht
1113 Image Vintage DS50 fauteuil, de Sede, jaren zeventig', afm. 95 x 81 x 84 cm + de Sede hocker, afm. 62 x 44 cm (2x) €500 Verkocht
1114 Image Vintage DS50 fauteuil, de Sede, jaren zeventig', kleine beschadiging leder achterzijde, afm. 95 x 81 x 84 cm. €200 Verkocht
1122 Image Twee vintage fauteuils, verchroomd onderstel met zwart leder, gebruikssporen, afm. 78 x 62 x 64 cm (2x) €190 Verkocht
1145 Image Deense vintage 3-zits bank, L. Olsen & Son, jaren zestig', afm. 80 x 190 x 75 cm. €380 Verkocht
1146 Image Vintage design armstoel, ontwerp: Hans Wegner voor Getama, model 'GE284', 1 lusje van het kussen los, afm. 87 x 66 cm. €280 Verkocht
1307 Image Leon Bakst (1866-1924), pochoir, la danse d'amour, afm. 30 x 15 cm. €130 Verkocht
1526 Image Leolux bank, met beige stoffen bekleding, in uitstekende conditie, afm. 70 x 192 x 79 cm. €700 Verkocht
1531 Image Interlübke wandkast, bestaande uit drie losse delen, afm. 108 x 210 x 44 cm. €120 Verkocht
1536 Image Vintage design tafellamp, h. 45 cm. €110 Verkocht
1541 Image Zwartgelakte metalen staande lamp "Ciclope" met dimbare halogeen verlichting, ontwerp Raul Barbieri & Giorgio Marianelli ca.1975, uitvoering Tronconi Illuminazione / Italië, h. 180 cm. €140 Verkocht
1546 Image Design kapstok, afm. 181 x 45 cm. €110 Verkocht
1562 Image Drie glazen bijzettafeltjes of plantenstaanders, h. 54, 74 en 94 cm (3x) €90 Verkocht
1573 Image 4 eetkamerstoelen, chroom met zwart leder, afm. 80 x 53 x 55 cm (4x) €60 Verkocht