Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 Juni » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Deco/Art Nouveau/Vintage/ Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Pennen, Mode-artikelen, Antieke boeken, Kunstboeken en Veilingcatalogi

Er zijn 89 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
755 Image Twee Chinese porseleinen schoteltjes, 19de eeuw, Pseudo-Kangximerken, diam. 10,5 cm, haarlijnscheuren + Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, Pseudo-merk, diam. 18 cm (3x) €80 Verkocht
756 Image Chinese ivoren sculptuur, Beboste heuvel met figuren, h. 18 cm. €170 Verkocht
757 Image Chinese ivoren sculptuur, Beboste heuvel met figuren, h. 20 cm. €130 Verkocht
758 Image Vintage 'Mandarijnenhoed', met glazen knop, l. 25 cm. €80 Verkocht
759 Image Asmat dolk, (mensen?)bot, gedecoreerd met veren en schelpen, l. 36 cm. €90 Verkocht
765 Image Twee Chinese porseleinen borden, Nanking Cargo, 18de eeuw, diam. 17,5 cm, haarlijnscheuren, 1 bord min. chip, Herkomst: Christie's (2x) €280 Verkocht
768 Image Antieke Japanse houten schoenen, gedecoreerd met paarlemoer, l. 24 cm, ouderdomssporen (2x) €60 Verkocht
769 Image Chinees porseleinen kaststel, Kanton, 19de eeuw, h. dekselvazen 17 cm en h. vazen 13,5 cm, 1 vaas en 1 deksel beschadigd, 1 vaas met chip (6x) €650 Verkocht
771 Image Drie Chinese porseleinen schoteltjes en kopjes, Melk en bloed, 18de eeuw, min. chips, diam. schotel 11 cm (6x) €460 Verkocht
773 Image Perzische miniatuurschilderingen op ivoor, afm. 5,5 x 7,5 cm (2x) €120 Verkocht
774 Image 6 Chinese porseleinen famille rose borden, Qianlong-periode (1735-1796), achtkantig, met hanendecor, diam. 22 cm, Herkomst: Kunst- en Antiekgalerie 'Het Loo', Apeldoorn, randschilfers (6x) €1.300 Verkocht
775 Image Drie Chinese porseleinen imari borden, 18de eeuw, min. chips, diam. 22 cm (3x) €220 Verkocht
776 Image 5 Chinese gemberpotten, 19de/20ste eeuw, enkele deksels beschadigd, cracked ice decoratie, h. 15-22 cm (5x) €280 Verkocht
777 Image 7 Chinese porseleinen schoteltjes, 18de eeuw, diverse motieven, 2 gelijmd, min. chips + 1 Chinees porseleinen kopje, min. chips (8x) €160 Verkocht
780 Image Afrikaanse houten sculptuur, Fetish, Songye, met kralenkrans, ouderdomssporen, hoofd zit lot, h. 47 cm. €150 Verkocht
782 Image Bronzen bijltje, Griekenland, mogelijk Kreta + beschilderd vaasje (2x) €60 Verkocht
783 Image Indische miniatuurschildering, Mumtaz Mahal en Shah Jahan, 19de/20ste eeuw, afm. 13 x 10 cm. €60 Verkocht
786 Image Chinees porseleinen famille verte schotel en kopje, 18de/19de eeuw, min. chips, haarlijnscheur schotel (2x) €220 Verkocht
787 Image Chinees nefrieten kopje, diam. 10 cm. €60 Verkocht
788 Image 6 Chinese porseleinen schaaltjes, 18de/19de eeuw, diam. 8 cm, 1 gelijmd (6x) €360 Verkocht
792 Image Afrikaanse houten sculptuur, Mannenfiguur, Songye, enkele minimale beschadigingen, h. 35 cm. €60 Verkocht
793 Image Ethiopische gebedsrol, afm. 160 x 8 cm. €80 Verkocht
794 Image Gelakte houten kimonostandaard, enkele kleine beschadigingen lakwerk, afm. 144 x 175 cm + Zijden kimono met twee obi's, beschadigd (2x) €180 Verkocht
796 Image 7 Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, diverse motieven, blauw-wit decor, slechte conditie (7x) €500 Verkocht
798 Image 6 Chinese porseleinen kopjes en schoteltjes, Kangxi, 1 bord gelijmd, 1 bord met kleine restauratie rand, 1 kopje met bakfout (12x) €750 Verkocht
799 Image 2 Chinese porseleinen kopjes en 4 schoteltjes, 18de eeuw, beschadigd + 2 Chinese porseleinen kopjes en schotels, gedecoreerd met reiger, 19de eeuw, alles met chips (10x) €320 Verkocht
802 Image Ivoren ceremoniële trompet, Congo, waarschijnlijk Mangbetu, voor 1947, l. 51 cm, minimale randbeschadigingen €180 Verkocht
803 Image Afrikaanse houten sculptuur, Congo, Ubangi, barst in hout, h. 39 cm. €130 Verkocht
805 Image Arabisch wandtapijt, gesigneerd?, afm. 148 x 90 cm. €80 Verkocht
809 Image 8 Chinese porseleinen schoteltjes, 18de eeuw, minimale chips en haarlijnscheuren, 1 gelijmd (8x) €130 Verkocht
810 Image Chinese porseleinen kom, 19de eeuw, min. chips, haarlijnscheur, diam. 21,5 cm, h. 9 cm. €550 Verkocht
811 Image Afrikaanse houten masker, Dogon, afm. 20 x 18 cm. €80 Verkocht
816 Image Chinese porseleinen vaas, deels opengewerkt, gedecoreerd met krijgers en vleermuizen, 20ste eeuw, gestempeld onderzijde, beschadigd, h. 54 cm. €160 Verkocht
817 Image Twee Chinese porseleinen dekselvaasjes, 19de eeuw, gedecoreerd met feniks, gemerkt, h. 17 cm, 1 deksel beschadigd, 1 vaas en 1 deksel met min. chips (2x) €280 Verkocht
819 Image Chinese porseleinen vleesschaal, 18de eeuw, enkele beschadigingen, l. 29,5 cm. €80 Verkocht
820 Image 8 Chinese porseleinen schotels, 18de eeuw, 2 gelijmd, haarlijnscheur en 6 Chinese porseleinen kopjes, diverse motieven, min. chips (14x) €240 Verkocht
825 Image Chinees porseleinen kopje op schotel, 18de eeuw, famille verte met café au lait-decor, min. chips, diam. 13 cm (2x) €480 Verkocht
826 Image Chinese porseleinen witte vaas met draak, 20ste eeuw, h. 11 cm. €460 Verkocht
827 Image Twee Chinese porseleinen vazen, 1 met deksel, min. chips, h. 16 en 18 cm (2x) €280 Verkocht
828 Image Japanse ivoren okimono, Boeddha met draak, gesigneerd, h. 10 cm. €550 Verkocht
829 Image Chinese ivoren sculptuur, Beboste heuvel met figuren, h. 14 cm. €140 Verkocht
838 Image Chinees porseleinen bord, blauw-wit decor, 19de eeuw, diam. 35 cm. €460 Verkocht
839 Image Chinees porseleinen kaststel, 20ste eeuw, bestaande uit 2 dekselvazen, h. 27,5 cm (1 met haarlijnscheur) en 1 vaas, h. 25 cm, min. chips (3x) €320 Verkocht
840 Image 5 Chinese porseleinen theekopjes voor de Europese markt, 18de eeuw, met florale decoratie, gebruikssporen (5x) €360 Verkocht
850 Image Kavel Chinees porselein, capucijner-decor, 18de eeuw, bestaande uit: 5 kopjes (2 met haarlijnscheur) en 7 schoteltjes (min. chips), diverse modellen (12x) €320 Verkocht
851 Image 5 Chinese porseleinen koffiekopjes voor de Europese markt, 18de eeuw, met figuratieve scènes, 2 met haarlijnscheuren en allemaal met minimale chips (5x) €420 Verkocht
852 Image 5 Chinese porseleinen koffiekopjes voor de Europese markt, 18de eeuw, o.a. grisaille en decor met jachthonden, 1 handvat gelijmd, randschilfers en minimale chips (5x) €300 Verkocht
861 Image Collectie Chinees porselein, 18de en 19de eeuw, bestaande uit: 2 schotels (haarlijnscheur en min. chips ) + Amsterdams bont kommetje, diam. 9 cm, haarlijnscheur, min. chips + Imari kopje, min. chips + Famille verte kopje, min. chips + 2 famille rose kopjes, min. chips + Kopje met figuratieve scène, min. chips (8x) €420 Verkocht
862 Image Drie Chinese porseleinen famille rose borden, 18de eeuw, Bianco sopra bianco, diam. 22 cm, 1 bord met haarlijnscheur, 1 bord met restauratie (3x) €320 Verkocht
863 Image Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, diam. 21 cm, randschilfers + 2 Chinese porseleinen miniatuur vaasjes gedecoreerd met zotjes, 1 met minimale haarlijnscheur, 19de eeuw, h. 6 en 7 cm (3x) €550 Verkocht