Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Modeartikelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 24 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
868 Image Cartier roodlederen agenda, l. 14 cm. €100 Verkocht
1731 Image Vintage Gucci schoudertasje, gecoat canvas met print (kleine G-logo), met ingebouwde portefeuille, gebruikssporen, nr. 001.58.0944 €110 Verkocht
2020 Image Hester van Eeghen (1958-2021), oranje lederen handtas €170 Verkocht
2023 Image Handtas met bijhorende portefeuille, gebruikssporen €150 Verkocht
2033 Image Vintage Louis Vuitton schoudertas met het kenmerkende monogram, Nr. TH 0950 €240 Verkocht
2034 Image Vintage Gucci groene canvas 'GG' tote bag, nr. 272393/498879 €180 Verkocht
2036 Image Vintage Mucho Gusto handtas, groen leder met suède €80 Verkocht
2039 Image Vintage croco handtas €60 Verkocht
2044 Image Vintage Coccinelle aktetas, croco-optiek Verkocht Verkocht
2048 Image Vintage Furla handtas, turkoois, met schouderriem, croco optiek, minimale gebruikssporen €200 Verkocht
2052 Image Vintage Gucci handtas, coated canvas met horsebit print en bruin leder, nr. 154399/001364 €280 Verkocht
2061 Image Vintage croco handtas, met portefeuille, minimale gebruikssporen €60 Verkocht
2062 Image Vintage Gucci Parfums schoudertas, bruin suède, ook als clutch te gebruiken, minimale gebruikssporen €140 Verkocht
2063 Image Vintage Astor handtas, zwarte croco, met lange schouderriem €80 Verkocht
2065 Image Vintage croco handtas, gebruikssporen €60 Verkocht
2066 Image Vintage croco handtas, roestkleurig, minimale gebruikssporen €60 Verkocht
2074 Image Vintage croco handtas, met portefeuille en spiegeltje, minimale ouderdomssporen €90 Verkocht
2077 Image Gucci handtas, canvas met monogram en wit leder, nr. 189892/491403 €120 Verkocht
2079 Image Twee croco handtassen, vintage, met lange schouderriem (2x) €60 Verkocht
2080 Image Vintage Delvaux lederen schoudertas, gebruikssporen €180 Verkocht
2090 Image Canvas met lederen rugzak, gebruikssporen €160 Verkocht
2099 Image Canvas handtas met portefeuille, sleets (2x) €110 Verkocht
2111 Image Vintage Gianni Chiarini, rood lederen handtas in croco-optiek, minimale gebruikssporen €60 Verkocht
2113 Image Vintage Christian Dior avondtas, canvas, slot beschadigd €320 Verkocht
2118 Image Vintage Furla handtas, paars leder in struisvogel-optiek €70 Verkocht
2120 Image Canvas handtas met portefeuille, minimale gebruikssporen (2x) €130 Verkocht
2121 Image Vintage Gucci coated canvas tote bag met monogram, gebruikssporen, nr. 115511/205414 €70 Verkocht
2131 Image Vintage python portefeuille Verkocht Verkocht