Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 69 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
248 Image Djokja zilveren schaal, beneden wettelijk gehalte, diam. 37 cm, ca. 613 gram €180 Verkocht
799 Image Chinese olmenhouten bijzettafel, YuMu/Northern Elm, Shaanxi-provincie, 2de helft 19de eeuw, afm. 88 x 94 x 35 cm. €380 Verkocht
800 Image Antieke Chinese halve maanvormige olmenhouten tafel, YuMu/Northern Elm, 2de helft 19de eeuw, Shaanxi-provincie, afm. 81 x 124 x 61 cm, minimale barsten en ouderdomssporen (2x) Verkocht Verkocht
801 Image Chinese bronzen wierookbrander, gedecoreerd met foo-dog, afm. 33 x 20 cm. €120 Verkocht
812 Image Afrikaanse houten deur voorraadschuur, gedecoreerd met dieren zoals ganzen en krokodillen, afm. 135 x 70 cm, ouderdomssporen, Herkomst: Missiemuseum Cadier en Keer €380 Verkocht
823 Image Chinees porseleinen kaststel, 19de eeuw, Daoguang?, bestaande uit: 3 dekselvazen en 2 vazen, h. 25 cm, chips (grote chips aan deksels) (5x) €1.000 Verkocht
856 Image Afrikaanse serpentijnen sculptuur, Slapende jongen met mand, beschadigd, h. 50 cm. €80 Verkocht
881 Image Vier Chinese porseleinen schotels en kopjes, 18de/19de eeuw, chips, diam. schotel 11 cm. (8x) €280 Verkocht
882 Image Drie gepolychromeerde houten Indische sculpturen, Goden en Godinnen, h. 20 cm (3x) €60 Verkocht
883 Image Drie Chinese porseleinen Imari borden, 18de eeuw, diam. 25,5 cm, 1 met haarlijnscheur, 1 gelijmd, allen met minimale chips (3x) €100 Verkocht
885 Image Paar Chinese aardewerken hanen, h. 34 cm, 1 kam beschadigd (2x) €60 Verkocht
887 Image Thaise bronzen Boeddha, 18de/19de eeuw, h. 28 cm. €280 Verkocht
888 Image Monumentale spekstenen Chinese sculptuur (Shoushan) op houten basement (basement van latere datum), gedecoreerd met geleerden die op een steile rots staan ​​met gebouwen onder grote bomen, de achterzijde is uitgehouwen met een gebouw tussen pijnbomen, de steen heeft een prachtige rozige/gelige tint, 19de eeuw, gesigneerd, afm. 45 x 34 cm. €1.200 Verkocht
890 Image Indische stenen 'Lady of the Tree' (verschijningsvorm Parvati), l. 36 cm, neus gerestaureerd €1.100 Verkocht
891 Image Gandhara reliëf, schist, 3de-4de eeuw n.Chr., Drie in nissen gezeten figuren boven elkaar, afm. 29 x 15 cm. €1.200 Verkocht
892 Image Gandhara reliëf, schist, 3de-4de eeuw n.Chr., gedecoreerd met vier figuren, afm. 11 x 15 cm. €440 Verkocht
893 Image Chinese bronzen Boeddha stele met twee begeleiders, inscripties aan de achterzijde, afm. 37 x 25 cm. €1.000 Verkocht
897 Image Rode zandstenen tempelreliëf, Indië, 11de-12de eeuw, Shiva en Parvati met onderin aardse onderdanen, afm. 68 x 45 cm. €2.400 Verkocht
898 Image Rode zandstenen sculptuur, Zuid-Indië, 'Lady of the Tree', l. 60 cm. €850 Verkocht
901 Image Chinese porseleinen vaas, 20ste eeuw, gedecoreerd met hanen, h. 36 cm. €60 Verkocht
903 Image Twee Chinese porseleinen famille rose schoteltjes, 18de eeuw + Chinees porseleinen capucijner schotel, 18de eeuw + Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, alles met minimale chips (4x) €60 Verkocht
904 Image Bronzen Boeddha met stralenkrans, Indië, sporen van vergulding, 19de/20ste eeuw, afm. 40 x 20 cm. €600 Verkocht
905 Image Bronzen Shiva met 12 armen, Zuid-Indië, 18de/19de eeuw, afm. 34 x 19 cm. €800 Verkocht
907 Image Bronzen Parvati, Indië, h. 27 cm. €60 Verkocht
908 Image Beschilderde terracotta fluitist te paard, naar Tang-model, staart en hoofd gelijmd, afm. 40 x 35 cm. €150 Verkocht
909 Image Ethiopische houten kruk, uit 1 stuk gesneden, diam. 39 cm, h. 36 cm. €80 Verkocht
911 Image Chinese celadonkleurige bloemenvaas, h. 24 cm. €130 Verkocht
914 Image Stucco hoofd van een Boeddha, Thailand, Haripunjaya, ca. 10de-13de eeuw, l. 24 cm. €280 Verkocht
919 Image Paar Chinese porseleinen schotels, famille verte, 20ste eeuw, gedecoreerd met krekels, min. chips, diam. 14 cm (2x) €60 Verkocht
925 Image Twee aardewerken kruiken, in Precolumbiaanse stijl maar van latere datum, beide beschadigd, h. 15 en 21 cm (2x) Verkocht Verkocht
928 Image Afrikaanse stenen reiger, h. 114 cm. €480 Verkocht
929 Image Chinees porseleinen blauw-witte dekseldoos 17de/18de eeuw, gedecoreerd met twee figuren onder een wilg en symbolen, de doos met gestileerde ornamenten, diam. 21,5 cm, kleine randschilfers, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 7,8 en 9 juli 2002, nr. 651 €220 Verkocht
935 Image Afrikaanse houten sculptuur op houten basement, Mannenhoofd, art deco-periode, h. 43 cm. €80 Verkocht
939 Image Bodhissatva hoofd, sculptuur in de stijl van de 8ste/9de eeuw, afm. 24 x 20 cm. €80 Verkocht
940 Image Perzische dolk (Pesh-kabz), Iran, 19de eeuw, walrus ivoren grip en met goud gehoofd lemmet, l. 36 cm. €3.250 Verkocht
942 Image Chinese olmenhouten bijzettafel, YuMu/Northern Elm, Shaanxi-provincie, 2de helft 19de eeuw, afm. 88 x 94 x 35 cm. €380 Verkocht
945 Image Kanton benen waaier, beschadigd, afm. 18 x 31 cm. €100 Verkocht
947 Image Japanse sculptuur, zamac op houten basement, Tijger valt een buffel aan, gemerkt onderzijde, afm. 27 x 53 cm. €1.500 Verkocht
948 Image Chinees verguld zilveren theeset, bestaande uit: theepot, vier kopjes en dienblad, diam. dienblad 16,5 cm, h. theepot 15 cm, ca. 625 gram (6x) €480 Verkocht
949 Image Chinese porseleinen famille verte dekselvaas, 20ste eeuw, h. 40 cm. €600 Verkocht
952 Image Antieke Griekse terracotta antefix, min. beschadigingen, afm. 22 x 14 cm. €120 Verkocht
954 Image Chinese porseleinen dekselvaas, h. 28 cm, min. chips deksel €300 Verkocht
957 Image Perzische schildering op papier, 19de/20ste eeuw, De profeet Mohammed in zijn tent met volgelingen, afm. 102 x 78 cm. €120 Verkocht
959 Image Zamac sculptuur, Indonesische man, vroeg 20ste eeuw, enkele beschadigingen, h. 41 cm. €260 Verkocht
965 Image Japanse porseleinen beker, h. 7,5 cm + Verzameling Chinees porselein, 19de/20ste eeuw: 4 diverse kopjes (1 x haarlijnscheur, 1 x craquelé, 1 x haarlijnscheur en chips), 4 diverse schotels (2 x chips), diam. 10-13 cm + Bord, diam. 20 cm + Famille rose schotel, diam. 11 cm, haarlijnscheur en minimale chips (11x) €60 Verkocht
967 Image Verzameling koperen en bronzen Boeddha's en Ganesha, Indonesië/Indië, 19de/20ste eeuw, h. 15-25 cm, 1 beeldje beschadigd (5x) €70 Verkocht
968 Image Verzameling koperen en bronzen Boeddha's, Indonesië/Indië, 19de/20ste eeuw, enkele minimale beschadigingen, h. 13-16 cm (6x) €70 Verkocht
973 Image Chinese porseleinen cachepot met transferprint, 20ste eeuw, h. 34 cm, diam. 22 cm, op houten voet, h. 60 cm (2x) €80 Verkocht
975 Image Ivoren krijger te paard, China, sporen van polychromie, op houten basement, wapen ontbreekt, h. 17 cm. €260 Verkocht
976 Image Chinese porseleinen Blanc de Chine, gemerkt, object in rechterhand ontbreekt, h. 31 cm. €70 Verkocht