Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 16 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1181 Image Twee tuinstoelen 'Max & Luuk', afm. 87 x 59 cm (2x) €420 Verkocht
1192 Image Metalen met glazen vitrinekast, 5 legplanken, afm. 205 x 40 x 40 cm. €120 Verkocht
1651 Image Driedelige onyx schouwgarnituur, Mougin, ca. 1900, bestaande uit klok en twee vazen, h. 36 en 35 cm (3x) €60 Verkocht
1653 Image Houten kolommenklok, 19de eeuw, Romeinse cijferring, kleine beschadigingen wijzerplaat en fineer, afm. 46 x 22 cm + Albasten met koperen kolommenklok, ca. 1900, met twee kandelaars, afm. 38 x 21 cm en 28 x 20 cm, kleine beschadigingen (4x) Verkocht Verkocht
1654 Image Eikenhouten hangkastje, gedecoreerd met C-motieven, 18de eeuw, interieur van latere datum, afm. 56 x 33 cm. €120 Verkocht
1659 Image Mahoniehouten gefineerd gebombeerd bijzettafeltje, parqueterie met diverse houtsoorten, in Louis XVI-stijl, opstaande koperen rand, afm. 74 x 42 cm, ouderdomssporen €120 Verkocht
1706 Image Eikenhouten oorfauteuil, 19de/20ste eeuw, bekleed met rood velours, afm. 110 x 76 cm. €120 Verkocht
1709 Image Zonnewijzer op basement, h. 62 cm, h. sokkel 30 cm (2x) €180 Verkocht
1717 Image Houten schildersezel, afm. 180 x 60 cm, niet verstelbaar, kuif gerestaureerd €70 Verkocht
1718 Image Perzisch tapijt, afm. 162 x 91 cm. €60 Verkocht
1725 Image Perzische loper, afm. 322 x 127 cm. €140 Verkocht
1726 Image Perzisch tapijt, Sarough, afm. 253 x 300 cm. €180 Verkocht
1729 Image Bibliotheektrapje, afm. 89 x 36 cm. €80 Verkocht
1750 Image Stoffen tweezitsbank, COR, afm. 70 x 210 cm, minimale gebruikssporen €80 Verkocht
1794 Image Perzisch tapijt, gedecoreerd met goden, dansers, hoogwaardigheidsbekleders en dieren, afm. 243 x 154 cm. €180 Verkocht
1934 Image Paar deels vergulde vijfarmige kandelaars, Charles X, gedecoreerd met dame en aanbidder, met losse bobeches, h. 68 cm (2x) €2.300 Verkocht
1935 Image Verguld bronzen tafelklok, Charles X, gedecoreerd met Chronos, inclusief twee sleutels, afm. 62 x 43 cm. €750 Verkocht