Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Religiosa

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 26 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
008 Image Eikenhouten console, 19de eeuw, gedecoreerd met een pelikaan (Christelijk symbool), afm. 59 x 43 cm. €80 Verkocht
015 Image Ivoren Madonna, Goa, 19de eeuw, h. 19,5 cm. €280 Verkocht
100 Image Kastanjehouten sculptuur, Sint Rochus, 18de eeuw, enkele beschadigingen, l. 24 cm, Herkomst: Collectie religieuze kunst Willem Neutelings €110 Verkocht
1411 Image Olieverf op doek, Maria, 17de eeuw, enkele beschadigingen, in originele lijst, afm. 34 x 27 cm. €190 Verkocht
1721 Image Italiaanse sculptuur, deels verguld, Sint Petrus Chrysologus (Aartsbisschop van Ravenna), 17de/18de eeuw, met certificaat door J.M. Karoly, afm. 40 x 20 cm. €380 Verkocht
1804 Image Houten Heilige met kelk, 18de/19de eeuw, enkele kleine beschadigingen, h. 49,5 cm. €120 Verkocht
1813 Image Houten Sint Nicolaas met de kindjes in de pekelton, 20ste eeuw, gemonogrammeerd, h. 40 cm. €200 Verkocht
1815 Image Russisch icoon, 18de eeuw, Vier Maagd Maria's, afm. 27 x 22 cm., Herkomst: Christie's 27 september 1994 €300 Verkocht
1824 Image Hollands zilveren oliestel, 2de gehalte + Zilveren zalfpotje, h. 4 cm + Zilveren chrismatorium, importteken + verzilverde zalfpot + verzilverde zalfpot, alles met sterke gebruikssporen (5x) €80 Verkocht
1845 Image Orthodox houten beschilderd kruis, met Corpus Christi, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 31 x 18 cm. €60 Verkocht
1860 Image Houten Maagd Maria met het Christuskind, sporen van polychromie, laat 16de eeuw, Mechelen, gemerkt verso met vijfpuntige ster en mogelijks de drie palen, veel houtwormsporen, h. 77 cm. €750 Verkocht
1867 Image Geelkoperen processielantaarn, vroeg 20ste eeuw, l. 168 cm. €80 Verkocht
1868 Image Russisch icoon, Feestdagenicoon, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 36 x 31 cm, Herkomst: Christie's, 27 september 1994, nr. 144 €200 Verkocht
1870 Image Pagina uit getijdenboek, Vlaanderen, 16de eeuw, Latijns schrift op perkament, geschreven in gotische hand, verlucht initiaal 'D' met een voorstelling van de kruisdraging, randwerk met een voorstelling van Sint Veronica met het sudarium, afm. 19 x 13,5 cm. €950 Verkocht
1879 Image Gepolychromeerd houten putto als kaarsenhouder, afm. 31 x 17 cm, min. beschadigingen €70 Verkocht
1881 Image Eikenhouten Pietà, 19de/20ste eeuw, afm. 32 x 30 cm. €120 Verkocht
1882 Image Gepolychromeerde houten Madonna met kind, deels verguld, 18de eeuw, h. 33 cm, minimale beschadigingen €180 Verkocht
1883 Image Beschilderde metalen aalmoezendoos, St. Sebastiaan, 19de eeuw, afm. 11 x 14 x 10 cm. €120 Verkocht
1890 Image Gepolychromeerd houten heiligenbeeld, 17de eeuw, Frankrijk, enkele beschadigingen, h. 21 cm. €90 Verkocht
1893 Image Russisch icoon, Moeder Gods en het Christuskind, 19de eeuw, afm. 26,5 x 22 cm. €180 Verkocht
1894 Image Oost-Europese triptiek, Christus tussen Maria en Johannes de Doper, 18de/19de eeuw, afm. 33 x 39 cm. €280 Verkocht
1895 Image Russisch icoon, Geboorte van Maria, 18de eeuw, oude restauraties, afm. 26,5 x 27,5 cm. €140 Verkocht
1897 Image Missale Romanum, 19de eeuw, Bijbel met zilveren sloten en Bijbelse illustraties en liederen, bijgevoegd een houten standaard, afm. 37 x 26 cm. (2x) €320 Verkocht
1899 Image Houten pelikaan, 19de eeuw, afm. 36 x 37 cm. €180 Verkocht
2092 Image Middeleeuwse pelgrimsinsigne, legering van tin en lood, De Annunciatie, afm. 6,5 x 4 cm, klein stukje afgebroken (aanwezig) €140 Verkocht