Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
355 Image Vier stukken glazen fruit, Kosta Boda (4x) €60 Verkocht
356 Image Borek Sipek & David Palterer voor Alterego Glas, 2 x 'Rocking glass', met koper, l. 12 cm (2x) €60 Verkocht
357 Image Glazen vaas, Formia (Murano), jaren '70/'80, met originele label, afm. 22 x 37 cm. €220 Verkocht
359 Image Geglazuurde aardewerken tulpenpiramide, Zuid-Europa, enkele restauraties, h. 63 cm. €240 Verkocht
365 Image Willem Heesen (1925-2007), glazen vaas, onderzijde gesigneerd, h. 12,5 cm. €190 Verkocht
366 Image Zes porseleinen borden, Limoges, Raynaud & Cie., Longjiang, diam. 24 cm (6x) €220 Verkocht
372 Image Herend porseleinen bord, diam. 26 cm, schoentje, h. 5 cm en vaasje, h. 6 cm, patroon 'Queen Victoria' (3x) €170 Verkocht
376 Image Vier tegels: Man met een stok, hoekmotief: ossenkop, 1640-1660, afm. 12,8 x 12,7 cm, min. chips + Man met een mand, hoekmotief: ossenkop, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm + Edelman op de rug gezien, hoekmotief: Franse lelie, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Edelman, 17de eeuw, hoekmotief: voluut, afm. 13 x 13 cm, min. chips (4x) €80 Verkocht
428 Image Twee Goebel champagneglazen, Artis Orbis, met voorstelling naar Klimt, h. 23 cm + Lladro Japans meisje in kimono, h. 27 cm (3x) €40 Verkocht
429 Image Steengoed baardmankruik, enkele chips aan standring, stukje uit de kruik, h. 24 cm. €120 Verkocht
430 Image Collectie KLM-huisjes, Delfts blauw, assorti (60x) €360 Verkocht
431 Image Rosenthal borden, 'Zaubermärchen aus dem Alten Russland', diam. 22 cm (16x) €100 Verkocht
432 Image Porseleinen Cupido 'Je les balance', Meissen, tweede keus, h. 14 cm. €130 Verkocht
436 Image Steengoed baardmankruik, 18de eeuw, tuit beschadigd, gerestaureerd, h. 20 cm. €80 Verkocht
437 Image Collectie KLM-huisjes, Delfts blauw, assorti (39x) €220 Verkocht
438 Image Rosenthal borden, The Russian Fairy Tales, ontworpen door Boris Zvorykin, diam. 21 cm (8x) €110 Verkocht
444 Image Collectie KLM-huisjes, Delfts blauw, assorti (54x) €260 Verkocht
464 Image Keramische vaas, Mosa, Unica, 1960, Ontwerp: E. Bellefroid (1893-1971), h. 32 cm. €280 Verkocht
470 Image Zes aardewerken cachepots, Carl von Linne, h. 14 cm, diam. 16 cm (6x) €40 Verkocht
471 Image Collectie KLM-huisjes, Delfts blauw, 1-101, mist 88, 89, 97 en 100 (96x) €550 Verkocht
478 Image Collectie KLM-huisjes, Delfts blauw, 1-75, mist enkele nummers (71x) €440 Verkocht
484 Image Glazen kattenkop, 17de eeuw, h. 21 cm. €120 Verkocht
485 Image Collectie KLM-huisjes, Delfts blauw, assorti (61x) €320 Verkocht
491 Image Tegeltableau bestaande uit 4 tegels, 18de eeuw, gedecoreerd met vogels, beschadigd en gerestaureerd + Tegel, 17de/18de eeuw, met vogel + Tegel, 17de/18de eeuw (3x) €200 Verkocht
493 Image Villeroy & Boch borden voor Unicef, diam. 19 cm (7x) €70 Verkocht
494 Image Zwitsers Thoune bord, 19de eeuw, met voorstelling van een meer, gesigneerd 'Hünegg' en 'J. Stauffer', diam. 44 cm. €60 Verkocht
498 Image Twee Humpen: 1 x beschilderd en met tinnen deksel en jaartal '1803' en 1 x Westerwald met tinnen deksel, gedateerd '1825', h. 24-25 cm (2x) €80 Verkocht
500 Image Rosenthal Weihnachten Serie, diam. 28 cm. (6x) €80 Verkocht
505 Image Vier Delfts aardewerken borden, 18de eeuw, 2 motieven, mottenbeten en minimale chips, diam. 22 cm (4x) €60 Verkocht
506 Image Twee aardewerken olie-en azijnstellen, gemerkt 'AR', 18de/19de eeuw, 1 tuit gelijmd, afm. 14 x 15 cm (2x) €60 Verkocht
509 Image Paar glazen gembercoupes, min. schilfers, h. 40 cm (2x) €80 Verkocht
512 Image Paar porseleinen parfumflesjes, 19de/20ste eeuw, naar de 'Schneeballblüten' van Meissen, enkele bloempjes verdwenen, h. 13 cm (2x) €60 Verkocht
518 Image Floris Meydam voor Leerdam, unica, blauwe glazen vaas, gesigneerd onderzijde, 1954, afm. 9 x 13 cm. €100 Verkocht
519 Image Floris Meydam voor Leerdam, unica, hartvormig glazen vaasje, 1957, gesigneerd onderzijde, afm. 11 x 12 cm. €90 Verkocht
521 Image Per Lutken voor Holmegaard, serica, 1955, afm. 18 x 17 cm. €70 Verkocht
527 Image Geglazuurde aardewerken sculptuur, Moeder en kind, ontworpen door Charles Vos, afm. 36 x 34 cm. €80 Verkocht
528 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde keramische sculptuur, De kruisdraging met Sint Veronica, gesigneerd, h. 80 cm. €480 Verkocht
529 Image Floris Meydam voor Leerdam, unica, 1953, gesigneerd onderzijde, afm. 12 x 10 cm. €90 Verkocht
530 Image Floris Meydam voor Leerdam, unica, 1958, gesigneerd onderzijde, gespikkelde glazen schaal, afm. 7 x 16 cm. €140 Verkocht
538 Image Domien Ingels (1881-1946), geglazuurd aardewerken boerenpaard, monogram op been, afm. 35 x 43 cm. €700 Verkocht
542 Image Per Lutken voor Holmegaard, serica, ca. 1960, gemerkt onderzijde, h. 11 cm. €70 Verkocht
544 Image Beschilderde aardewerken plaquette, De Porceleyne Fles, landschap naar Du Chattel, ca. 1932, afm. 54 x 38 cm. €420 Verkocht
546 Image Glazen stolp op houten voet, afm. 53 x 32 cm. €80 Verkocht
547 Image Kristallen drinkservies, Val Saint Lambert, model 'Yale', min. chips + enkele glazen met een ander model €190 Verkocht
548 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde keramische kerstgroep, bestaande uit: Maria, Jozef, kindje Jezus, twee engelen als kandelaars, drie koningen en twee herders, minimale beschadigingen, h. 9-34 cm. (10x) €1.200 Verkocht
550 Image Daum, pâte de verre rozenvaas, voet gerestaureerd, min. chips, h. 29 cm. €550 Verkocht
771 Image Harry Lips (1918-1979), glas-in-loodraam, Zicht op Maastricht, enkele beschadigingen, ges. l.o., gedat. '73, afm. 64 x 144 cm. €380 Verkocht