Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 37 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
511 Image Wim Visser voor Petrus Regout, Maastricht, 1955, serica, model 122/ZA + 152/CRS + 120/YE + 127/XES, h. 14-27 cm (4x) €80 Verkocht
920 Image Paar Artifort stoelen 'Alky', ontworpen door Giancarlo Piretti, jaren zeventig, afm. 74 x 80 x 62 cm, stoffering sleets (2x) €550 Verkocht
931 Image Jacob & Josef Kohn schommelstoel, Oostenrijk (Wenen), begin 20ste eeuw, ontworpen door Gustav Siegel (1880-1970), gebogen beukenhout, mooie patina, label onderzijde, afm. 90 x 55 x ca. 90 cm. €380 Verkocht
978 Image Italiaanse albasten schone, gesigneerd achterzijde 'Noudoni', chips op de hoeken, h. 25 cm. €80 Verkocht
988 Image Smeedijzeren lamp met glazen kap, kap gesigneerd 'Rechondes', h. 53 cm. €180 Verkocht
999 Image Twee vintage salontafels, Artifort, ontworpen door Kho Liang Ie, jaren zestig, afm. 36 x 150 x 60 cm, kleine beschadiging en 36 x 90 x 90 cm, beide met gebruikssporen (2x) €60 Verkocht
1005 Image Anna Marie Valentien (1862-1947), beschilderde porseleinen vaas, gesigneerd onderzijde, h. 42 cm. €600 Verkocht
1006 Image Monumentale art deco gecraqueleerde keramische sculptuur, Moeder met kind, arm kind gerestaureerd, chip aan basement, afm. 46 x 55 cm. €120 Verkocht
1007 Image Bronzen art nouveau vaas, gedecoreerd met dame, putto en klimop, h. 37 cm. €260 Verkocht
1012 Image Martha Romme (XIX-XX), pochoir, Au diner dansant, A Shéréhazade, ges. r.o. in druk, afm. 33 x 24 cm, scheurtje rand papier, Herkomst: Collectie Gies Pluim €80 Verkocht
1068 Image Porseleinen Biedermeier dame met bloemenmand, Fraureuth Kunstabteiling, naar een ontwerp van Erna Rosenberg, 1915-1926, decor 18/293, h. 26 cm. €160 Verkocht
1081 Image Moooi tafeltje 'Chess', afm. 60 x 40 x 40 cm, gebruikssporen €320 Verkocht
1082 Image Vintage metalen ananaslamp, Made in France, h. 72 cm. €240 Verkocht
1083 Image Koperen art nouveau cachepot, gedecoreerd met Neptunus en enkele Nereïden, afm. 16 x 32 cm. €80 Verkocht
1088 Image Vintage Leucos tafellamp, h. 20 cm. €100 Verkocht
1090 Image Minotti 'Cesar' bijzettafel, h. 45 cm. €260 Verkocht
1091 Image Vintage houten vitrinekastje, met drie glazen deuren (inklapbaar), afm. 124 x 129 x 24 cm. €180 Verkocht
1093 Image Twee Deense vintage armstoelen, Erick Buck voor Oddense Maskinsnedkeri, jaren zestig, ouderdomssporen, afm. 80 x 54 cm (2x) €360 Verkocht
1096 Image Stoffen vloerlamp, h. 80 cm, diam. 42 cm. €80 Verkocht
1097 Image Goffredo Reggiani ei lamp, h. 50 cm. €180 Verkocht
1099 Image Zes rood lederen eetkamerstoelen, Giancarlo Vegni & Gianfranco Gualtierotti voor Fasem, 1986, 1 stoel iets sleets, met stalen onderframe (6x) €850 Verkocht
1103 Image Arteluce vloerlamp, h. 195 cm. €120 Verkocht
1104 Image Art deco bronzen windhond, h. 7 cm. €160 Verkocht
1105 Image Geperst glazen sculptuur, Madonna, Leerdam, ontwerp: S.A. Uiterwaal (1889-1960), gemon. achterzijde, h. 24 cm. (inclusief lampje) €160 Verkocht
1106 Image RVS sfeerhaard, Blomus, model 'Chimo', diam. 30 cm, h. 85 cm. €130 Verkocht
1109 Image Art deco hert, voorstudie (?), niet gesigneerd, beschadigd, afm. 20 x 26 cm. €360 Verkocht
1110 Image Zeefdruk, Bugatti, Le pur sang des Automobiles, naar Engelhard, afm. 40 x 55 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €80 Verkocht
1113 Image Diamond chair, ontworpen door Harry Bertoia, afm. 76 x 70 cm. €320 Verkocht
1115 Image Vier replica Rietveld eetkamerstoelen(naar de militaire stoel uit 1923), afm. 94 x 40 cm, gebruikssporen (4x) €80 Verkocht
1126 Image Vintage glazen hanglamp, in de stijl van Peill & Putzler, diameter ca. 40 cm, h. 70 cm. €80 Verkocht
1127 Image J.C. de Castelbajac totem vloerlamp, ca. 1980, ouderdomssporen, h. 186 cm. €650 Verkocht
1129 Image Foscarini 'Mite' vloerlamp, werkend (plastic bakje dimmer gebroken), h. 186 cm. €320 Verkocht
1131 Image Losse pagina's uit de 'La Gazette du Bon Ton (1912-1925), Frankrijk, diverse formaten (ca. 35x), Herkomst: Collectie Gies pluim €440 Verkocht
1135 Image Italiaanse design bank 'Arnolfo', ontworpen door Mauro Marzocchi voor Studio Simongavina, afm. 56 x 154 cm. €240 Verkocht
1142 Image Mid Century Italiaanse gelakte salontafel, afm. 34 x 164 x 66 cm, gebruikssporen €80 Verkocht
1156 Image Groen metalen Bauhaus tafellamp, Molitor, opnieuw geëlektrificeerd, h. 40 cm. €80 Verkocht
1176 Image Twee witte Kartell stoelen en 2 paarse Kartell stoelen, ‘La Marie’, ontworpen door Philippe Starck, h. 85 cm, gebruikssporen (4x) €220 Verkocht
1178 Image Metalen kapstok, h. 176 cm. €60 Verkocht
1179 Image Verstelbare fauteuil met zwart leder, gebruikssporen, afm. 78 x 67 cm. €280 Verkocht
1199 Image Groen gelakt ladekastje, met vijf lades, afm. 78 x 56 x 38 cm. €30 Verkocht
1224 Image Gesmede Franse art deco kroonluchter met glazen kapjes 'Noverdy', afm. 90 x 69 cm. €650 Verkocht
1250 Image Twee witte metalen dokterskastjes, vintage, afm. 159 x 59 x 35 cm, 1 glas gebroken zijwand + J. Franken, Amsterdam, afm. 148 x 45 x 30 cm (2x) €700 Verkocht
1655 Image Pastoe palissander gefineerde houten tafel, jaren zestig, met extra blad, afm. 90 x 134 cm, uittrekbaar tot 190 cm. €280 Verkocht
1743 Image Achterglasschildering, The Flying Dutchman KLM, afm. 53 x 37 cm. €60 Verkocht