Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 62 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
103 Image Paar Hollands zilveren fazanten, 1ste gehalte, afm. 20 x 31 cm en 18 x 27 cm, ca. 1312 gram (2x) €1.400 Verkocht
104 Image Paar Hollands zilveren fazanten, 2de gehalte, afm. 15 x 22 cm, ca. 855 gram (2x) €700 Verkocht
105 Image Paar Hollands zilveren kwartels, 2de gehalte, h. 17 cm, ca. 1390 gram (2x) €1.300 Verkocht
106 Image Paar Hollands zilveren zwaluwen, 2de gehalte, afm. 10 x 14 cm, ca. 446 gram (2x) €340 Verkocht
108 Image Hollands zilver, 2de gehalte, deels verguld, gedecoreerd met bokkenpootjes, bestaande uit: 12 theelepels, 11 cakevorkjes (1 gebroken), poedersuikerstrooier en suikertang, ca. 230 gram (25x) €90 Verkocht
109 Image Twee Engels zilveren fotolijstjes, afm. 19 x 25 cm en 20 x 17 cm (2x) €80 Verkocht
111 Image Zilveren bestek, Wilkens, Duitsland, 800, bestaande uit: 12 dinermessen/lepels/vorken, 12 ontbijtmessen/lepels/vorken, 12 visvorken- en messen, 12 koffielepels, 12 theelepels, 12 cakevorkjes, 12 fruitmesjes, taartschep, roomlepel en suikertang, ca. 3989 gram (gewogen zonder messen) €1.300 Verkocht
113 Image Hollands zilveren komfoor op stenen basement, 18de eeuw, diam. 13 cm + Hollands zilveren dinerlepel, 18de eeuw, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (2x) €150 Verkocht
114 Image Frans en Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, diverse jaarletters 19de eeuw, bestaande uit: 18 dinerlepels, 18 dinervorken, 7 dessertlepels, 8 ontbijtvorken, 5 koffielepels, 2 opdienlepels en vleesvork, ca. 3457 gram, diverse modellen, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (59x) €1.300 Verkocht
118 Image Verzilverd Christofle bestek, ruban croissé, bestaande uit: 12 dinervorken, 12 dinerlepels, 12 dinermessen, 12 ontbijtlepels, 8 fruitmesjes, 9 fruitvorkjes, 3 koffielepels en 3 assorti koffielepels €190 Verkocht
121 Image Gegraveerd zilveren hangkruis/wijwatervaatje, bekroond met Christus aan het kruis, achtkantig vaatje in de vorm van een doopvont, Antwerpse merken, begin 18de eeuw (harp, Antwerps handje en gekroonde N), Zilversmid: Meester met de Harp, scharniertje behoeft restauratie, oude restauraties, afm. 25 x 15 x 8 cm, Herkomst: Collectie religieuze kunst Willem Neutelings €750 Verkocht
126 Image Twee verzilverde dekselschalen, gedecoreerd met parelrand, afm. 24 x 31 cm (2x) €80 Verkocht
127 Image Verzilverd art deco bestek, bestaande uit: 12 dinervorken, 12 dinermessen, 12 dinerlepels, 12 koffielepels, 6 ontbijtvorken, 6 vismessen- en vorken, 6 cakevorkjes, 12 ijslepels, 6 oestervorkjes, 6 ontbijtmessen, juslepel, 2 slacouverts, aardappelschep en 2 opdienlepels €180 Verkocht
128 Image Frans zilveren bestek, bestaande uit: wildcouvert, viscouvert, petitfourschep, petitfourvork, slacouvert, roomlepel en kaasmes (beschadigd), in cassette (10x) €120 Verkocht
129 Image Twee Hollands zilveren kandelaars, 2de gehalte, met losse bobeches, Louis XVI-stijl, h. 25 cm, ca. 933 gram (2x) €650 Verkocht
131 Image Zilveren wijwatervaatje, 835, gedecoreerd met de Madonna tussen engelen, ca. 206 gram €150 Verkocht
132 Image Frans zilveren tastevin, gedecoreerd met reiger, 18de/19de eeuw, afm. 12 x 12 cm, ca. 88 gram €260 Verkocht
133 Image Zilveren dienblaadje, 835, ca. 630 gram, afm. 33 x 24 cm. €260 Verkocht
138 Image 12-delig verzilverd bestek in cassette, gehalte 100, ontbijt- en dinerbestek €120 Verkocht
139 Image Vier vierkante en rechthoekige zilveren fotolijstjes, diverse gehalte, h. 6-11 cm, gebruikssporen, kleine beschadigingen (4x) €60 Verkocht
140 Image Hollands zilveren koffiepot, suikerpot en melkkan, 1ste gehalte, koffiepot met beschadigd deksel, ca. 878 gram (3x) €320 Verkocht
145 Image 12-delig verzilverd bestek, Alpaca, ontbijt-, diner- en visbestek €100 Verkocht
146 Image Engels zilveren zoutstrooier, Birmingham, 925, ca. 98 gram, h. 13 cm. €80 Verkocht
152 Image Belgisch zilveren bestek, 2de gehalte, diverse modellen, bestaande uit: 2 dinervorken (tanden sleets), 6 dinerlepels (deukjes), 14 koffielepels + 2 Hollands zilveren servetringen, 2de gehalte, ca. 700 gram €220 Verkocht
155 Image Belgisch zilveren bonbondoosje met inscriptie 'BF', 835, diam. 14 cm, knopje licht verbogen, ca. 275 gram, in originele doos €110 Verkocht
156 Image Zes zilveren koffielepels, 800, Sternegg, in doosje, ca. 195 gram (6x) €60 Verkocht
168 Image 12 zilveren koffielepels, 925, art nouveau, ca. 96 gram (12x) €60 Verkocht
172 Image Verzilverd bestek, Wellner, bestaande uit: 13 dinerlepels/vorken/messen, 12 ontbijtvorken/messen, 11 ontbijtlepels, 2 opdienlepels, 2 sauslepels en aardappelschep €70 Verkocht
173 Image Hollands zilveren suikerstrooibus, ca. 1900, h. 24 cm, ca. 377 gram €280 Verkocht
180 Image Zilveren bonbonschaaltje, 835, ajour bewerkt, met parelrand, afm. 16 x 11 cm. €80 Verkocht
182 Image Engels zilveren opengewerkt bloemenvaasje, 925, Londen, ca. 232 gram, h. 23 cm. €110 Verkocht
183 Image Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, Van Kempen, afm. 30 x 19 cm, enkele putjes, ca. 334 gram €160 Verkocht
184 Image Kristalgeslepen schaal op Hollands zilveren voet, 2de gehalte, Van Kempen, voet gerestaureerd, h. 17,5 cm, diam. 23,5 cm. €60 Verkocht
186 Image Hollands zilveren ceremoniële schep (met inscriptie), 2de gehalte + 2 zilveren ceremoniële scheppen (met inscriptie), met importteken, 1929/1934/1941, l. 16-18 cm, ca. 201 gram (3x) Verkocht Verkocht
187 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 1ste gehalte, afm. 10 x 13 cm, ca. 141 gram €60 Verkocht
191 Image Engels zilveren komfoor, 925, 19de eeuw, ca. 568 gram, afm. 10 x 15 cm. €220 Verkocht
193 Image Zilveren koffiepot, 835 + Hollands zilveren lepelvaasje, suikerpot en melkkan, 2de gehalte, minimale deukjes, ca. 1050 gram (4x) €480 Verkocht
198 Image Zilveren miniatuur paard, 835, afm. 7 x 9 cm, ca. 88 gram €60 Verkocht
199 Image Vier Hollands zilveren miniatuurtjes, 2de gehalte, h. 3-5 cm, ca. 84 gram (4x) €80 Verkocht
200 Image Verzameling Nederlandse zilveren en onedele munten, diverse jaarletters €170 Verkocht
206 Image Hollands zilveren pillendoosje, 2de gehalte + Zilveren pillendoosje, 925 + Zilveren pillendoosje + Zilveren pillendoosje, 835, ca. 97 gram (4x) €70 Verkocht
208 Image Vier Hollands zilveren miniatuurtjes, 2de gehalte, o.a. Fokker vliegtuig, h. 3-6 cm, ca. 70 gram (4x) €60 Verkocht
210 Image Twee Hollands zilveren paardenkoetsen, 2de gehalte, l. 6 en 12 cm, ca. 89 gram (2x) €60 Verkocht
233 Image Wiskemann verzilverd ontbijt- en dinerbestek €90 Verkocht
234 Image Frans zilveren olie- en azijnhouder, 835, 19de eeuw, gedecoreerd met putti, op leeuwenpoten, ajour bewerkte rand (kleine beschadiging), afm. 32 x 22 cm, ca. 609 gram €340 Verkocht
246 Image Geslepen karaf met Duits zilveren knop en handvat, 800, h. 23 cm. €120 Verkocht
247 Image Duitse zilveren schaal, 800, rand opengewerkt, gedecoreerd met putti, diam. 32 cm, ca. 658 gram €300 Verkocht
249 Image Paar Duitse zilveren kandelaars, Empire-vorm, laat 19de eeuw, met losse bobeches, verzwaard, h. 30 cm. €650 Verkocht
250 Image Hollands zilveren maraboe, 2de gehalte, Amsterdam, jaarletter R voor 1800, deukje, h. 22 cm, ca. 449 gram €340 Verkocht
255 Image Geëmailleerde zilveren gesp, Georg Adam Scheid (Oostenrijk, 1868-1922), l. 7,5 cm. €150 Verkocht