Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Archeologisch glas en keramiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed,

Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
363 Image Byzantijns glazen vaasje, 324 - 640 n.Chr., gedecoreerd met vissen, h. 13 cm. €150 Verkocht
373 Image Drie stuks Romeins glas, 2 items gerestaureerd, h. 10-13 cm (3x) €160 Verkocht
384 Image Byzantijns glazen fles met 1 handvat, 324 - 640 n.Chr., blauw van kleur, gedecoreerd met kruisen, handvat minimale beschadiging, h. 10 cm. €380 Verkocht
395 Image Romeinse glazen oinochoe, blauw van kleur, h. 9,5 cm + Romeinse glazen vaas met 1 handvat, bevestiging hengsel gedecoreerd met braamknop, h. 10 cm (2x) €320 Verkocht
396 Image Twee glazen oinochoe's, waarschijnlijk Hellenistisch (4de-3de eeuw v.Chr), het bruine lichaam met aangebrachte ondoorzichtige gele, witte en turquoise draden die om het lichaam zijn gewikkeld en in een verenpatroon zijn bewerkt, h. 10 en 11 cm, gerestaureerd (2x) €550 Verkocht
525 Image Terracotta kruik, mogelijk laat Romeins, h. 28 cm. €120 Verkocht
526 Image Terracotta kruik, met gravering, h. 25 cm. €90 Verkocht