Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 13 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
970 Image Brits officierskostuum, vroeg 20ste eeuw, mogelijk Punjab regiment, tropenhoed, riem en tas niet origineel, op paspop €100 Verkocht
1191 Image Design haarvuur, afm. 56 x 51 cm. €60 Verkocht
1200 Image Bang & Olufsen, Ministereo PT, Beomaster 6500 €130 Verkocht
1968 Image Apothekersweegschaal in glazen vitrine, H.L. Becker, Bruxelles, afm. 37 x 42 x 19 cm + Koperen vijzel met stamper + gewichtjes (3x) Verkocht Verkocht
2012 Image Geëmailleerd straatbord, Marie-Josestraat, afm. 30 x 50 cm. €60 Verkocht
2014 Image Terracotta pot, afm. 42 x 54 cm. €60 Verkocht
2067 Image Beschilderd schildpadschild doosje, tekst 'Livrons la guerre aux inconstans', 19de eeuw, diam. 6,5 cm, min. beschadiging, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €140 Verkocht
2069 Image Collectie fossielen en gesteenten en mineralen €30 Verkocht
2078 Image Collectie wetenschappelijke instrumenten €150 Verkocht
2086 Image Twee antieke schermdegens, Souzy, Paris, Ainé, 1890-1995, ouderdomssporen, l. 106 cm (2x) €80 Verkocht
2098 Image Vijf Russische lakdoosjes, merendeel gesigneerd, afm. 6,5 x 4,5 cm - 11 x 11 cm (5x) €40 Verkocht
2105 Image Russisch lakpaneel, Prins in gevecht met een draak (naar Pushkin verhaal), gesigneerd, afm. 21 x 37 cm. €180 Verkocht
2112 Image Bilston & Battersea geëmailleerd muziekdoosje, voorstelling naar Shakespeare, 226/500, l. 7 cm. €60 Verkocht
2133 Image Schatz scheepsbarometer, diam. 15 cm. €60 Verkocht
2147 Image Hydrometer, Naudet 7999, afm. 12 x 20 cm. €110 Verkocht
2228 Image Merklap met Franse tekst, 1800, afm. 42 x 37 cm. €70 Verkocht