Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 126 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
036 Image Denmark (1950, Antwerpen), mixed media, PAN, ges. achterzijde 'Denmark 1989' en m.o., afm. 46 x 60 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €3.750 Verkocht
037 Image Denmark (1950, Antwerpen), mixed media, Dode letters, ges. achterzijde '9-5-1990', afm. 39 x 31 cm, Herkomst: Galerie Contempo, Collectie Gies Pluim €2.200 Verkocht
1003 Image Alfred Prehn, marouflé, Hoenderhof, ges. r.o., enkele retouches, afm. 67 x 53 cm. €120 Verkocht
1075 Image Fernand Léger (1881-1955), gouache op papier, Les Bûches, gemon. r.o., gedat. '50, afm. 22,5 x 33,5 cm, Herkomst: Lawrence Fine Art of Crewkerne, Collectie Gies Pluim, met certificaat van het Comité Léger €11.000 Verkocht
1136 Image Naar Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901), litho, La passagère du 54- Promenade en yacht, afm. 79 x 53 cm, met taxatierapport van Sotheby's: Delteil nr. 366, Adhémar nr. 188, Götz Adriani nr. 145-III (#) met het opschrift Salon des Cent', Herkomst: Ketterer Kunst Auctions, Collectie Gies Pluim €480 Verkocht
1222 Image Paul Daxhelet (1905-1993), olieverf op doek, De vier herders, ges. r.o., afm. 130 x 195 cm, Herkomst: Collectie Leon Melchior, Zangersheide Lanaken €1.000 Verkocht
1254 Image Henri Ritzen (1892-1976), olieverf op doek, Oogst 1943, ges. r.o., afm. 90 x 124 cm. €180 Verkocht
1255 Image Armando Angelo Gentilini (1909-1981), olieverf op doek, Dame in een theaterloge (La Loge), ges. op de achterzijde, afm. 60 x 49 cm. €220 Verkocht
1258 Image Corneille (1922-2010), litho, Dame met konijn, ges. r.o., gedat. '98, 125/150, afm. 52 x 74 cm. €180 Verkocht
1259 Image Ingekleurde kopergravure, Flandria, 17de/18de eeuw, Pieter van den Keere, afm. 25 x 33 cm. €120 Verkocht
1261 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 16, afm. 91 x 70 cm. €200 Verkocht
1262 Image W.H.J. Bout, olieverf op doek, Landschap, ges. l.o., gedat. '1865', gecraqueleerd, afm. 29 x 24 cm. €80 Verkocht
1266 Image Gemengde techniek, Naakte dame, ges. r.o., gedat. '95, afm. 25 x 16 cm. €60 Verkocht
1267 Image E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op triplex, Landschap, ges. r.o., afm. 59 x 49 cm. €380 Verkocht
1268 Image Ingekleurde kopergravure, Alostum (Aalst), W.J. Blaeu, L. Guicciardini, 17de eeuw, afm. 25 x 32 cm. €200 Verkocht
1269 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 17, afm. 91 x 72 cm. €180 Verkocht
1273 Image H.C. Jonas (1878-1944), olieverf op doek (bedoekt), Oversteek van de Maas bij Waterpoort, ges. l.o., afm. 61 x 61 cm. €1.000 Verkocht
1274 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op triplex, De Vogelstruys, ges. r.o., afm. 13 x 18 cm. €100 Verkocht
1275 Image Vijf posters in verband met het Preuvemint te Maastricht, allen gesigneerd op passe-partout, Pieke Dassen, R. de Vries, C. Rousseau, Jannel en Guus Giero, afm. ca. 40 x 30 cm (5x) €110 Verkocht
1278 Image Charles Eyck (1897-1983), twee inkttekeningen, Raar-Meerssen, ges. l.o, afm. 65 x 50 cm en Banlieu Paris Cités Jardin, ges. r.o., afm. 50 x 65 cm, beide met minimale waterschade, toegevoegd poster van Charles Eyck (3x) €160 Verkocht
1285 Image Waarschijnlijk Henri Jonas, twee olieverfschilderingen op triplex, Meer met koeien, afm. 13 x 38 cm en Maanlandschap, afm. 13 x 22 cm (2x) €180 Verkocht
1290 Image Marino Marini (1901-1980), zeefdruk, Paard nr. 21, ges. l.o., afm. 48 x 34 cm. €340 Verkocht
1291 Image Klaas Gubbels (1934), litho, Tafel/kom/peer, ges. r.o., 11/20, afm. 75 x 54 cm. €160 Verkocht
1292 Image Lucebert (1924-1994), ets, VOX, ges. r.o., 69/190, gedat. '67, afm. 40 x 50 cm. €80 Verkocht
1293 Image Fien Huth (1938-2007), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 33 x 47 cm. €70 Verkocht
1296 Image Dagmar Mezricky (1944), zeefdruk, Jonge vrouw met rood haar, E/A, ges. l.o., gedat. '89, afm. 46 x 33 cm. €40 Verkocht
1298 Image Henri Jonas (1878-1944), olieverf op doek, Vrouw gezeten op stoel, ges. r.o., gedat. '23, afm. 61 x 41 cm, in originele lijst €220 Verkocht
1301 Image Belgische school, olieverf op doek, 19de eeuw, De schaakspelers bij haardvuur, craquelé, retouches, barstje in paneel, afm. 70 x 58 cm. €160 Verkocht
1305 Image H. Truijen (1928-2005), litho, Bloemen voor Gia, ges. r.o., gedat. '95, 37/40, afm. 44 x 43 cm. €220 Verkocht
1308 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op board, Meisje in roze jurk met hondje, ges. l.o., gedat. '38, afm. 120 x 79,5 cm. Verkocht Verkocht
1309 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., moet bedoekt worden, afm. 99 x 56 cm, enkele beschadigingen verfoppervlak Verkocht Verkocht
1310 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op board, Afrikaanse stad, ges. l.b., afm. 14 x 23 cm. €140 Verkocht
1311 Image Toegeschreven aan Roelof Jansz. (c.1631-c.1681), olieverf op paneel, 17de eeuw, Landschap met wandelaars in de voorgrond, afm. 64 x 52 cm, paneel gerestaureerd aan de achterzijde €950 Verkocht
1313 Image Lei Molin (1927-1990), litho, ges. r.o. (in druk), Abstracte compositie, afm. 30 x 23 cm. €120 Verkocht
1314 Image Marianne van der Heijden (1922-1998), gouache op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 18 x 25 cm. €130 Verkocht
1316 Image Michel van Overbeeke (1942), ets-aquatint, Deel III, 39/50, afm. 20 x 20 cm. €40 Verkocht
1318 Image Vlaamse school, olieverf op paneel, Mozes slaat water uit de rots, 17de eeuw, enkele oude restauraties, ouderdomssporen, afm. 35 x 31 cm. €420 Verkocht
1321 Image Henri Jonas (1878-1944), gemengde techniek op triplex, Kerst, ges. r.o., gedat. '34, afm. 49 x 40 cm. €280 Verkocht
1322 Image Ernest Marneffe (1866-1921), olieverf op doek, Portret van een Spaanse schone, ges. l.b., moet bedoekt worden, afm. 34 x 27 cm. €1.500 Verkocht
1323 Image Henri Baptiste Lebasque (1865-1937), gemengde techniek, Landschap met heuvel in de achtergrond, ges. r.o., afm. 20 x 29 cm. €500 Verkocht
1324 Image Henri Jonas (1878-1944), aquarel, Zicht op de Maasbrug in vogelperspectief, gemon. l.o., afm. 14 x 17 cm. €220 Verkocht
1326 Image L. Gense, olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., 1924, afm. 55 x 65 cm. €50 Verkocht
1327 Image P.G.C. van Soest (1930), pentekening, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 25 x 30 cm. €80 Verkocht
1336 Image Ingekleurde kopergravure: Stadsgezicht Roermond, uitgegeven in 1612 door Willem Jansz. Blaeu te Amsterdam in L. Guicciardini's 'Beschryvinghe van alle de Nederlanden (...)', afm. 23,5 x 31 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €80 Verkocht
1337 Image Ingekleurde kopergravure: Stadsgezicht Nijmegen, uitgegeven in 1612 door Willem Jansz. Blaeu te Amsterdam in L. Guicciardini's 'Beschryvinghe van alle de Nederlanden (...)', afm. 23,5 x 31 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €80 Verkocht
1338 Image Ingekleurde kopergravure: Stadsgezicht Deventer, uitgegeven in 1612 door Willem Jansz. Blaeu te Amsterdam in L. Guicciardini's 'Beschryvinghe van alle de Nederlanden (...)', afm. 23,5 x 31 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €100 Verkocht
1343 Image R.A.A.J. Graafland (1875-1940), gemengde techniek, Meisje in het gras, afm. 18,5 x 20 cm. €320 Verkocht
1364 Image Olieverf op paneel, Trotse haan, afm. 10,5 x 16 cm. €70 Verkocht
1385 Image R.A.A.J. Graafland (1875-1940), olieverf op doek (bedoekt), Staande vrouw, gemon. r.o., hitteschade, afm. 33 x 25 cm. €650 Verkocht
1405 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, El Palo (Malaga), ges. m.o., afm. 48 x 62 cm. €500 Verkocht