Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 24-27 Juni (t.t.v. TEFAF) » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Meubilair, Varia, Parfumflesjes en Factices, Modeartikelen , Speelgoed, Archeologisch glas en keramiek

Er zijn 36 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
002 Image Rob Thalen (1954), bronzen sculptuur op marmeren basement, Liggend naakt, niet gesigneerd, l. 23 cm, h. basement 15 cm + Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dansend koppel, niet gesigneerd, basement los, h. 17 cm (2x) €120 Verkocht
005 Image Sjer Jacobs (1963), bronzen sculptuur op marmeren basement, De verzoeking van Adam, h. 28 cm, Herkomst: aangekocht bij de kunstenaar €180 Verkocht
006 Image Naar E. Picault, zamac sculptuur op wit marmeren basement, Ambiorix, h. 79 cm. €300 Verkocht
007 Image Albasten leeuw, 19de/20ste eeuw, enkele kleine beschadigingen, afm. 24 x 43 cm, restauraties €220 Verkocht
009 Image Twee eikenhouten kariatiden (onderdeel van een meubelstuk), vroeg 20ste eeuw, l. 31 cm (2x) €60 Verkocht
012 Image G. Eggen (1921-2000), houten reliëf, Gauguin-achtige compositie, gesigneerd, afm. 41 x 60 cm. €320 Verkocht
013 Image Pierre Chenet, bronzen ijsbeer, gemonogrammeerd, afm. 16 x 30 cm. €190 Verkocht
014 Image Bronzen wandreliëf, gedecoreerd met semi-abstracte naaktfiguren in de stijl van Matisse, afm. 24 x 122 cm. €460 Verkocht
016 Image Zamac sculptuur op houten basement, Les petits chiens (naar Aristide de Ranieri), h. 55 cm. €100 Verkocht
020 Image Een set van vier ivoren allegorische figuren die de Vier Jaargetijden voorstellen, 17de/18de eeuw, mogelijk Noord-Italië, de lente met mandje vol bloemen, de herfst als Bacchus met wijnbeker, de zomer met een korenschoof en de winter als een oude man naast een vuurpot, elk verhoogd op een getailleerde gezwart houten en ivoren sokkel, h. 16 cm (zonder sokkel 11 cm), minimale beschadigingen, een restauratie (4x) €3.000 Verkocht
021 Image Ivoren putto in een schelp, gedecoreerd met kussen, 19de eeuw, op hardstenen basement, afm. 6 x 10 cm. €300 Verkocht
023 Image Pierre Chenet, bronzen stier, gemonogrammeerd, afm. 28 x 37 cm. €320 Verkocht
024 Image IJzeren tuinsculptuur, Abstracte compositie, afm. 111 x 64 cm. €180 Verkocht
027 Image Antiek bronzen paar 'Marly paarden', op houten basement, naar Coustou, 19de eeuw, afm. 50 x 42 cm (2x) €1.500 Verkocht
029 Image Paar ivoren sculpturen, 19de eeuw, mogelijk Frankrijk, Dame met duif en Meisje met golvend haar, enkele minimale beschadigingen en de figuur met golvend haar met restauratie aan benen van een sculptuur,h. 44 cm (2x) €2.700 Verkocht
033 Image Gepatineerde bronzen koe op houten basement, afm. 26 x 42 cm. €380 Verkocht
034 Image Puimstenen sculptuur, h. 55 cm. €100 Verkocht
038 Image Saskia Pfaeltzer (1955), bronzen sculptuur, Amazone te paard, gesigneerd onderzijde, 1994, afm. 35 x 25 cm, Herkomst: Gies Pluim €750 Verkocht
039 Image Pierre Chenet, twee bronzen varkens, beide met monogram, afm. 13 x 20 cm (2x) €180 Verkocht
040 Image Piet Killaars (1922), gepolijst bronzen sculptuur, afm. 14 x 31 cm. €800 Verkocht
041 Image Piet Killaars (1922), bronzen sculptuur, Voorstudie Spiraal, afm. 21 x 43 cm, Herkomst: aangekocht bij de kunstenaar €1.500 Verkocht
042 Image Johannes Cornelis Verschoor (1943), bronzen sculptuur op basement, gesigneerd en gedateerd onder basement, gedat. ‘85, afm. 7 x 8 cm. €360 Verkocht
043 Image Johannes Cornelis Verschoor (1943), bronzen sculptuur, gedateerd ’85, gesigneerd onderzijde, h. 31 cm. €1.500 Verkocht
044 Image Marlies Heylmann (1954), bronzen sculptuur op hardstenen basement, Naakte mannelijke torso, gesigneerd achterzijde, 2/8, gedat. ’99, h. 37 cm. €1.200 Verkocht
049 Image Pierre Chenet, bronzen ijsbeer, gemonogrammeerd, afm. 10 x 17 cm. €200 Verkocht
050 Image Eikenhouten sculptuur, Johannes de Doper, mogelijk Noord Frankrijk, 17de/18de eeuw, h. 156 cm, Herkomst: Atelier Jos Postmes Verkocht Verkocht
059 Image Pierre Chenet, bronzen kat en schildpad, met monogram, afm. 7 x 9 cm en 6 x 12 cm (2x) €60 Verkocht
060 Image Gerda Edens-van Musscher (1942), Waaiervorm in gevouwen papier, gepresenteerd in perspex behuizing, 1988, afm. 25 x 45 cm, Herkomst: Nancy de Vreeze, Amsterdam €380 Verkocht
061 Image Johannes Cornelis Verschoor (1943), bronzen sculptuur op hardstenen basement, Object I, h. ca. 50 cm, minimale chips basement, h. basement 100 cm. €4.250 Verkocht
067 Image Sculptuur van een hond, op marmeren basement, afm. 25 x 30 cm. €240 Verkocht
068 Image Papiermaché beeldje naar de Nana van Niki de Saint Phalle, op houten basement, h. 12 cm. €140 Verkocht
069 Image Marmeren buste naar Grieks voorbeeld, 20ste eeuw, h. 24 cm. €180 Verkocht
070 Image Belgische animalier, bronzen sculptuur van een brullende panter, gesigneerd 'van der Kamp', afm. 21 x 46 cm. €750 Verkocht
072 Image Gebronzeerde ballerina, h. 23 cm. €60 Verkocht
073 Image Pierre Chenet, bronzen jachthond en bronzen jachthond met puppies, beide met monogram, afm. 8 x 13 cm en 6 x 16 cm (2x) €90 Verkocht
074 Image Pierre Chenet, bronzen hazen, beide met monogram, h. 9 en 14 cm (2x) €130 Verkocht
075 Image Denmark (1950, Antwerpen), mixed media, Dode letters, ges. achterzijde en m.o. 'Denmark 1994', afm. 40 x 31 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €2.600 Verkocht