Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 55 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2101 Image Geborduurde tafelloper afm. 86 x 36 + Tafellaken, afm. 250 x 150 cm. (2x) € 40 € 80 €60 Verkocht
2102 Image Thales antieke metalen rekenmachine, Ebstein Freres, 1900, fineer aan een zijde versleten. € 150 € 300 €150 Verkocht
2103 Image 10 vintage modelauto's, o.a. Mercedes, Bugatti, enkele kleine beschadigingen (10x) € 30 € 60 €40 Verkocht
2104 Image Twee Attacus Atlas motten achter glas, afm. 43 x 12 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2108 Image Engels schrijfkistje, bezet met koper, geheime lade, scheur aan bovenzijde, afm. 15 x 40 x 24 cm. € 60 € 100 €120 Verkocht
2109 Image Metalen speelgoed reuzenrad, Neurenberg, afm. 24 x 20 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
2110 Image Stalen speelgoed schildpad, l. 30 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
2114 Image Niervormig houten doosje, afm. 20 x 9 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
2115 Image Beschilderde hoorn, l. 45 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
2116 Image Pentax fototoestel met statief. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2117 Image Rieten picknick koffer met inhoud, afm. 52 x 35 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2118 Image Twee slangenleren dames handtassen. (2x) € 30 € 60 €40 Verkocht
2119 Image Twee krokodillen leren handtassen. (2x) € 40 € 80 €50 Verkocht
2120 Image Zwart gehaakt avondtasje € 30 € 40 € 0 Opgehouden
2121 Image Nerts bontstola, afm. 180 x 45 cm. € 40 € 80 €0 Verkocht
2122 Image Mahoniehouten dekselpot met versiering van dieren, bloemen en mensen € 50 € 100 €40 Verkocht
2135 Image Houten speeldoos met benen fiches en speelkaarten begin 20ste eeuw, l. 28 cm. € 30 € 60 €30 Verkocht
2136 Image Jonge tijgerwelp, Steiff, l. 70 cm. € 100 € 240 €80 Verkocht
2137 Image Twee beren, Steiff, l. 35 cm (2x) € 60 € 120 €50 Verkocht
2138 Image Beer, Steiff, l. 50 cm. € 40 € 80 €90 Verkocht
2139 Image Beer, Steiff, l. 50 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
2140 Image Twee beren, Steiff + Giraf + Eekhoorn, Steiff (4x) € 50 € 100 €50 Verkocht
2141 Image Twee beren, Steiff + Aapje, Steiff (3x) € 40 € 80 €60 Verkocht
2142 Image Drie slangenlederen handtassen en 1 make-up etui, gebruikssporen (4x) € 40 € 80 €30 Verkocht
2143 Image Twee krokodillen leren handtassen en 1 make-up etui, gebruikssporen (3x) € 30 € 60 €20 Verkocht
2144 Image Slangenlederen handtas + Slangenlederen toilettas met beurs, gebruikssporen (3x) € 30 € 60 €30 Verkocht
2145 Image Zwarte krokodillen lederen handtas, gebruikssporen. € 30 € 60 €60 Verkocht
2146 Image Krokodillen leren handtas + krokodillen leren avondtas met portemonnee, gebruikssporen (3x) € 40 € 80 €40 Verkocht
2147 Image Twee krokodillen lederen avondtassen, gebruikssporen (2x) € 30 € 60 €40 Verkocht
2148 Image Twee krokodillen lederen dames handtassen, gebruiksporen (2x) € 30 € 60 €20 Verkocht
2149 Image Een krokodillen lederen dames handtas + een krokodillen lederen enveloppe dames tas, gebruikssporen (2x) € 30 € 60 €30 Verkocht
2150 Image Krokodillen lederen bruine handtas, gebruikssporen € 30 € 60 €50 Verkocht
2151 Image Drie slangenleren avondtassen en 1 slangenleren make-up etui(4x) € 50 € 100 €60 Verkocht
2152 Image Een krokodillen lederen dames handtas + Een krokodillen lederen avondtasje, gebruikssporen (2x) € 30 € 60 €30 Verkocht
2153 Image Krokodillen lederen zwarte dames handtas, gebruikssporen. € 30 € 60 €30 Verkocht
2154 Image Krokodillen lederen groene dames handtas met portemonnee, gebruikssporen. € 30 € 60 €160 Verkocht
2155 Image Krokodillen lederen zwarte dames handtas, gebruikssporen € 30 € 60 €20 Verkocht
2156 Image Krokodillen lederen dames handtas met portemonnee € 30 € 60 €20 Verkocht
2157 Image Krokodillen lederen dames handtas met portemonnee, gebruikssporen. € 30 € 60 €60 Verkocht
2159 Image Hardstenen ornament met stenen bloemversiering, h. 60 cm. € 60 € 120 €60 Verkocht
2166 Image Gietijzeren mangel, 19de eeuw, Original Haller, afm. 146 x 87 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2167 Image Engels houten inktstel met twee glazen potten, 19e eeuw, afm. 36 x 25 cm, gebruikssporen € 40 € 80 €40 Verkocht
2168 Image Een paar ruitersporen, 19e eeuw, l. 17 cm. € 40 € 80 €50 Verkocht
2169 Image Leren weekendtas, groot formaat, beschadigingen aan de hoeken, € 40 € 100 €30 Verkocht
2170 Image Marmeren schaakspel, Chiellini, afm. 34 x 34 cm. € 150 € 300 €140 Verkocht
2171 Image Leren tas, gebruikssporen. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2172 Image Drie wandelstokken met knoppen, waarvan een met zilveren, een met messing, en een met gesculpteerd handvat, ca. 92 cm.(3x) € 100 € 200 €80 Verkocht
2173 Image Leren tas met verschillende bergruimtes € 50 € 100 €40 Verkocht
2174 Image Weegschaaltje met gewichtjes, 19de eeuw, enkele gewichtjes ontbreken, afm. 30 x 24 x 12 cm. € 30 € 60 €50 Verkocht
2175 Image Merklap, 19e eeuw, afm. 55 x 58 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden