Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 175 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
405 Image Chinese opdienschaal, 19e eeuw, afm. 38 x 30 cm. € 30 € 60 €130 Verkocht
406 Image Twee Chinese vleesschalen, 19de eeuw, afm. 31 x 22 cm en 27 x 18 cm + 1 sauskom, kleine chip (3x) € 40 € 80 €90 Verkocht
807 Image Chinees zilveren plaatje met een draak, 999, ca. 18 gram € 30 € 80 €30 Verkocht
911 Image Houten vruchtbaarheidsmasker, Congo, l. 52 cm. € 70 € 140 €130 Verkocht
912 Image Afrikaans hoofddeksel, textiel en riet, h. 30 cm + Afrikaans houten gezicht, l. 32 cm. € 60 € 120 €60 Verkocht
913 Image Afrikaanse loper, Congo, beschadigingen, afm. 305 x 92 cm. € 60 € 120 €100 Verkocht
914 Image Chinese houtsculptuur, reiziger met mand, h. 16 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
915 Image Drie Chinese houten reliëf panelen, diverse voorstellingen, afm. 25 x 46 cm. € 150 € 300 €320 Verkocht
916 Image Indonesische kris met ivoren heft en verguld lemmet, Mendak bezet met stenen, 19de eeuw, l. 55 cm. € 240 € 500 €800 Verkocht
917 Image Indonesische kris, Jakarta, 20e eeuw, l. 49 cm + Indonesische kris, Jakarta, 19de/20e eeuw, l. 49 cm (2x) € 80 € 200 €80 Verkocht
918 Image Indonesische mandau, 19de eeuw, l. 68 cm. € 200 € 400 €220 Verkocht
919 Image Indonesische kris met benen heft, Mendak bezet met stenen, 19de eeuw, l. 65 cm. € 180 € 340 €240 Verkocht
920 Image Indonesische kris met verguld lemmet, 19de eeuw, l. 48 cm. € 140 € 280 €340 Verkocht
921 Image Indonesische kris met benen heft, 19de eeuw, l. 48 cm. € 100 € 200 €100 Verkocht
922 Image Indonesische kris met tandivoren heft, 19de eeuw, l. 43 cm. € 160 € 300 €360 Verkocht
923 Image Indonesische kris, 19de eeuw, l. 59 cm. € 80 € 200 €700 Verkocht
924 Image Chinese Boeddha, op houten sokkel, 20ste eeuw, gesigneerd, h. 5.5 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
925 Image Zeven krisgrepen van been en hout, op houten basement. h. ca. 10 cm (7x) € 100 € 200 €130 Verkocht
926 Image Indonesische houtsculptuur, Bali, Rangda, h. 60 cm. € 80 € 200 €70 Verkocht
927 Image Indonesische houtsculptuur, Bali, Barong, h. 80 cm. € 100 € 200 €90 Verkocht
928 Image Indonesische kris met ivoren heft en schede, 19de eeuw, hetf beschadigd. € 100 € 200 €80 Verkocht
929 Image Twee Chinese cachepots, 20e eeuw, h. 14 cm (2x) € 80 € 140 € 0 Opgehouden
930 Image Twee Chinese cilindervazen, met bovenglazuurschildering, h. 28 cm (2x) € 80 € 140 €300 Verkocht
931 Image Chinese vierkante beschilderde vaas, met famille roze decor, 20ste eeuw, h. 37 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
932 Image Chinese porseleinen vaas, 19de/20e eeuw, h. 58 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
933 Image Chinese porseleinen dekselvaas,met decor van perziken ,20e eeuw, h. 34 cm. € 100 € 200 €170 Verkocht
934 Image Chinese bronzen rituele fles met twee ringen, h. 40 cm. € 160 € 400 € 0 Opgehouden
935 Image Bronzen Chinees voorraadkistje, afm. 8.5 x 20 x 11 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
936 Image Chinees bronzen reukkistje op pootjes, afm. 15 x 16 x 12 cm. € 70 € 150 €60 Verkocht
937 Image Tibetaanse koperen gebedsmolen, Om Mani, bezet met turkoois en kwarts, l. 30 cm. € 80 € 200 €60 Verkocht
938 Image bronzen Chinese plateau op houten draaischotel, diam. 32 cm. € 100 € 240 €80 Verkocht
939 Image Archaische Chinese bronzen cicade-vaas op houten basement, decoratie van vier verticale rijen met 3 gestileerde cicades, mogelijk Han dynastie,de handvaten stellen gestileerde foo-honden voor, de bodemplaat ontbreekt, h. 34 cm. € 300 € 500 €150 Verkocht
940 Image Twee Chinese kraakporseleinen kommen, 17de eeuw, Ming-dynastie, gedecoreerd met bloemen en vogels, h. 9 cm, diam. 14 cm, chipje binnenzijde standring, enkele randschilfers op de rand (2x) € 1.500 € 3.000 €1.000 Verkocht
941 Image Chinese rechthoekige vaas, ossenbloedrood, h. 37 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
942 Image Chinese groene vaas, gedecoreerd met dieren en planten, h. 41 cm. € 120 € 240 €130 Verkocht
943 Image Chinese cloisonné vaas, email minimale slijtage, h. 24 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
944 Image Chinese cloisonne trompetvaas met emaille, h. 28 cm. € 40 € 80 €110 Verkocht
945 Image Chinees ivoren ajour bewerkt doosje, 19de/20ste eeuw, l. 7,5 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
946 Image Oosterse tekst op linnen, omslag in been afm. 10 x 7.5 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
947 Image Chinese vaas, Kanton, 19e eeuw, h. 27 cm. € 60 € 120 €110 Verkocht
948 Image Chinese vaas, lakwerk op koper, 19de/20ste eeuw, h. 21 cm. € 80 € 120 € 0 Opgehouden
949 Image Twee Chinese borden, 19de eeuw, haarlijnscheuren en chip, diam. 23 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
950 Image Bronzen olifant, 18de/19de eeuw, kleine beschadiging aan onderkant poot, h. 13 cm. € 140 € 360 €120 Verkocht
951 Image Japans bord beschilderd met vogels en bloemen, diam. 24 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
952 Image Houten tempelfiguur, Beschilderd, 19e eeuw, met certificaat, h. 16 cm. € 140 € 300 €360 Verkocht
953 Image Chinees porseleinen vaas, h. 46 cm. € 100 € 200 €400 Verkocht
955 Image Chinese kom met vogel en florale motieven, 20ste eeuw h. 15 cm, diam. 41 cm. € 100 € 220 €160 Verkocht
956 Image Chinese cloisonné schaal met vogel- en bloemendecor, h. 10 cm, diam. 23 cm. € 40 € 100 €70 Verkocht
957 Image Vier oosterse glazen eieren met beschildering van personages en gedichten(4x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
958 Image Houten tempelfiguur, Beschilderd, 19e eeuw, met certificaat, h. 16 cm. € 140 € 300 €360 Verkocht

Pagina 1 2 3 4 Volgende Alle