Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1646 Image Limburgse eikenhouten klok met tinnen wijzerplaat, Romeinse cijferring, Wittemotte à Maastricht, h. 244 cm. € 200 € 400 €550 Verkocht
1647 Image Eikenhouten hoekkastje met drie schappen en boven stuk, h. 160 cm. € 80 € 150 €80 Verkocht
1648 Image Palissander houten tafelklok met emaille wijzerplaat, Romeinse cijferring, kleine beschadiging, met slagwerk, h. 33 cm. € 100 € 200 €260 Verkocht
1649 Image Eikenhouten ovale tafel, 19de eeuw, vier gebogen poten, enkele restauraties, afm. 76 x 167 x 149 cm. € 200 € 400 €130 Verkocht
1650 Image Tafelklok met achterglasschildering in mahoniehout gefineerde kast met Romeinse cijferring. € 100 € 240 €60 Verkocht
1651 Image Kristallen kroonluchter, stijl Louis XVI, facet geslepen, h. 120 cm, diam. 58 cm. € 700 € 1.500 € 0 Opgehouden
1652 Image Eikenhouten gestoken bordenrek met drie stadswapens, 18de eeuw, enkele restauraties aan rug, afm. 60 x 125 cm + 12 borden, Franklin Porselain, verschillende bloemdecors, diam. 20 cm (13x) € 150 € 300 € 0 Opgehouden
1653 Image Eikenhouten piëdestal, kapiteel uit 18e/19e eeuw, enkele beschadigingen, h. 89 cm. € 100 € 200 €130 Verkocht
1654 Image Schoolklok, 19de eeuw, diam. 23 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1655 Image Gefineerde kolommenkast, 18de eeuw, twee deuren, twee laden, op drie bolpoten, enkele kleine scheurtjes in het fineer, afm. 236 x 194 x 95 cm. € 500 € 1.500 €950 Verkocht
1656 Image Marmeren schouwgarnituur, bestaande uit: klok, wijzerplaat gesigneerd ‘B. van Montfrans, Zeist’ + twee tweearmige kandelaars, h. 40 cm (3x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1657 Image Perzisch tapijt, afm. 110 x 100 cm. € 50 € 100 €50 Verkocht
1658 Image Perzisch tapijt, afm. 126 x 78 cm € 50 € 100 €120 Verkocht
1659 Image Perzisch tapijt, afm. 156 x 197 cm. € 80 € 140 € 0 Opgehouden
1660 Image Kastje met zes lades, belijmd met schildpad en ivoren knopjes, een knopje ontbreekt, beschadigingen, afm. 22 x 30 x 21 cm. € 50 € 120 €80 Verkocht
1661 Image Perzisch tapijt, Tabriz, slijtage, afm. 420 x 305 cm. € 300 € 500 €0 Verkocht
1662 Image Perzisch tapijt, Afghaan, afm. 360 x 520 cm. € 400 € 800 €380 Verkocht
1667 Image Zamac klok, deels verguld, gedecoreerd met meisje en bok, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 51 x 51 cm, blaadje afgebroken + Glazen stolp € 300 € 600 €440 Verkocht
1681 Image Pendule onder glazen stolp, op marmeren voet, 19e eeuw, Romeinse cijferring, h. 44 cm. € 120 € 280 €170 Verkocht
1682 Image Tafelklok met mahoniehouten kast, Romeinse cijferring, h. 52 cm. € 300 € 600 €380 Verkocht
1683 Image Franse bronzen klok, Mufson, Arabische cijferring, l. 62 cm. € 300 € 600 €1.200 Verkocht
1684 Image Frans klokje, 19e eeuw,Romeinse cijferring, L. Levy, l. 28 cm. € 180 € 300 €200 Verkocht
1685 Image Franse bronzen klok, beschilderde wijzerplaat, Romeinse cijferring, gemon. 'C.F. Gwartenberg Paris', beschadiging aan de wijzerplaat, l. 38 cm. € 200 € 400 €170 Verkocht
1686 Image Franse reiswekker met benen versiering, 19e eeuw, h. 19 cm. € 100 € 200 €320 Verkocht
1687 Image Engelse tafelklok, Teutonia Manufacture, Franz Hermle, wijzerplaat sleets, barst in bovenzijde houtenkast , h. 44 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1688 Image Tafelklok met Romeinse cijferring, 19e eeuw, h. 18 cm. € 80 € 180 €150 Verkocht
1689 Image Franse tafelklok met Arabische cijferring, h. 38 cm. € 180 € 300 €140 Verkocht
1690 Image Houten kolommenklok, 19e eeuw, Romeinse cijferring, kleine beschadiging, h. 48 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1691 Image Haantjesklok met emaillen wijzerplaat, gedateerd '1810', h. 39 cm. € 180 € 300 €220 Verkocht
1692 Image Zijden Perzisch tapijt Hereke. afm. 93x63 cm. € 150 € 300 €110 Verkocht
1693 Image Zijden Perzisch tapijt, Hereke. Afm. 153x93 cm. Gedeelte franjes ontbreken. € 260 € 500 €380 Verkocht
1694 Image Zijden oosters tapijt. afm. 144x61 cm € 240 € 500 €200 Verkocht
1695 Image Perzisch tapijt. Afm. 103x61cm. € 60 € 100 € 0 Opgehouden
1696 Image Perzisch tapijt ; Tabriz Royal. 200x132 cm. € 200 € 400 €0 Verkocht
1698 Image Marmeren mantelklok met twee marmeren ornamenten, met vergulde gravering. H. 41 cm. 3x € 140 € 260 € 0 Opgehouden
1700 Image Perzisch tapijt, wol met zijde, Nain, afm. 394 x 246 cm. € 500 € 1.000 €480 Verkocht
1701 Image Perzisch tapijt, afm. 160 x 100 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
1702 Image Perzisch tapijt, afm. 180 x 123 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
1703 Image Perzisch tapijt, Turkije, Kars Kazak, afm. 260 x 163 cm. € 140 € 240 €160 Verkocht
1704 Image Perzisch tapijt, Iran, Moud, afm. 325 x 230 cm. € 260 € 500 € 0 Opgehouden
1705 Image Perzisch tapijt, Iran ca. 1960, Ghom, korkwol, afm. 220 x 140 cm. € 140 € 260 €120 Verkocht
1706 Image Perzisch tapijt, Iran ca. 1960, Ghom, korkwol, afm. 170 x 105 cm. € 40 € 100 €60 Verkocht
1707 Image Monumentale kristallen kroonluchter, h. 140 cm, b. 75 cm. € 800 € 1.600 €0 Verkocht
1713 Image Eikenhouten Engelse kinderstoel met groen lederen bekleding. H.102 cm. € 140 € 280 € 0 Opgehouden
2163 Image Twee stenen tuinvazen, h. 38 cm en h. 40 cm (2x) € 40 € 80 €60 Verkocht
2164 Image Twee stenen tuinbakken, een rond, diam. 42 cm, een rechthoekig, afm. 46 x 27 cm (2x) € 40 € 80 €100 Verkocht
2165 Image Twee ovale stenen bloembakken, een scheur in steen, l. 42 cm (2x) € 30 € 60 €120 Verkocht