Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
006 Image Bronzen vergulde plaquette, voor- en achterzijde gesigneerd 'Dali 1966' Unicorne Dionysiaqve, diam. 8 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
394 Image Stig Lindberg voor Gustavsberg, keramische sculptuur, Lilla Eva, 1960, restauratie. € 40 € 100 €70 Verkocht
1121 Image LC4 fauteuil, ontwerp: Le Corbusier, nr. 10040, met chromen buizen, afm. 69 x 160 cm, gebruikssporen € 500 € 1.200 €950 Verkocht
1122 Image Koperen bord met beschildering, Lama Holland, diam. 22 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1123 Image Vier P. Bistacchi Tre Ci Luce Hanglampen, h. 70 cm, b. 23 cm. € 50 € 100 €70 Verkocht
1124 Image Flesvaas, Floris Meydam, Leerdam, h. 41 cm. € 30 € 60 €50 Verkocht
1125 Image Oranje appelvaasje, A. D. Copier, Leerdam, h. 8 cm. € 30 € 60 €60 Verkocht
1126 Image Twee vazen, Murano Salviati Italy, één met bloemenmotief, h. 24 cm en h. 30 cm (2x) € 40 € 80 €70 Verkocht
1127 Image Kristallen Madonna, Daum France, h. 28 cm. € 30 € 70 €30 Verkocht
1128 Image Lampetstel van societe ceramique maestricht, art deco, chip in bovenzijde kan € 50 € 100 €60 Verkocht
1129 Image Twee Gouda plateel vaasjes, model Regina, h. 14 cm (2x) € 60 € 140 €120 Verkocht
1130 Image Kristallen spijkervaasjes, Leerdam, diverse maten (12x) € 40 € 80 €60 Verkocht
1131 Image Velsen kan, Karl Gellings, h. 14 cm. € 30 € 60 €110 Verkocht
1133 Image Kruikvaas, Tegelen, h. 51 cm, scheur in de hals € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1134 Image Schenkkan, Copier, h. 21 cm. € 30 € 60 €60 Verkocht
1135 Image Vier Knoll stoelen, Bertoia (4x) € 1.500 € 3.000 €1.200 Verkocht
1136 Image Vijf Knoll stoelen, Bertoia Diamond, een zitting is sleets (5x) € 2.000 € 4.000 €1.800 Verkocht
1137 Image Tafel met stalen poten, afm. 78 x 160 x 89 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1139 Image Twee vazen, Royal Dux, gedecoreerd met bloemen, h. 30 cm (2x) € 70 € 140 €60 Verkocht
1140 Image Porseleinen dame met mand, Royal Dux, 1831, h. 42 cm. € 80 € 160 €70 Verkocht
1141 Image Metalen sculptuur op houten basement, gietstempel en gesign. 'Paris', h. 30 cm. € 50 € 100 €70 Verkocht
1142 Image Keramische groene vaas, ADCO 1003, h. 27 cm. € 30 € 60 €40 Verkocht
1143 Image Marmeren inktstel met bronzen leeuw, art deco, afm. 50 x 30 cm. € 40 € 80 €90 Verkocht
1144 Image Koperen vaas op metalen voet, herkomst Spruit, afm. 24 x 42 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
1145 Image Koperen vaas op metalen voet, herkomst Spruit afm. 35 x 38 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
1146 Image Twee Giorgetti damesfauteuils, h. 87 cm. (2x) € 500 € 1.200 €1.600 Verkocht
1147 Image Koperen pendule met Arabische cijferring, art nouveau, afm. 32 x 40 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1148 Image Gouda plateel bord, met bloemdecor, diam. 42 cm. € 40 € 80 €100 Verkocht
1149 Image Tafellamp, h. 38 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
1150 Image Aardewerken hoofd van Dante, Astra, h. 28 cm. € 30 € 60 €90 Verkocht
1152 Image Twee Art Deco lampjes, gedecoreerd met schelp, afm. 24 x 24 cm (2x) € 140 € 300 €120 Verkocht
1153 Image Jugendstil klokje, h. 17 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1154 Image 4 designvaasjes h. 22,21,18,10cm 4x € 0 € 60 €30 Verkocht
1155 Image 1 designvaasje en 2 waterkannen 1 waarschijnlijk van l löffelhardt.H 16, 18,24 cm. 3x € 30 € 60 €30 Verkocht
1156 Image Aardewerk vaas; keramis Belgium, H 30 cm. € 50 € 100 €200 Verkocht
1157 Image Opaal beschilderde vaas, H. 26 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
1158 Image Tweedeurskast met 4 laden, afm. 100 x 140 x 50 cm. € 100 € 200 €90 Verkocht
1159 Image Tweedeurskast, crème, afm. 160 x 130 x 50 cm. € 100 € 200 €90 Verkocht
1160 Image Glazen(gelaagd) tafel met r.v.s. onderstel, afm. 41 x 160 x 90 cm € 100 € 200 €80 Verkocht
1162 Image de Sede DS 600 lederen bank, afm. 76 x 445 cm, sleets € 1.500 € 3.000 €5.000 Verkocht
1226 Image 4 designvaasjes o.a. murano en 1 kristalunieschaal.H.13,18,21,en diameter 20cm. 1 vaasjes min. chipje. 4x € 30 € 60 €70 Verkocht
1227 Image Glazen schaaltjes, asbak en vaasje o.a Murano, Verboeket (6X) € 50 € 100 €60 Verkocht
1228 Image Designvaas, 14x25 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
1709 Image Zwart lederen relax fauteuil € 200 € 400 €480 Verkocht
1710 Image 4 zwart lederen eetkamerstoelen, Bert Plantagie, h. 88 cm. € 200 € 400 €260 Verkocht
1711 Image Eetkamertafel met houten blad en r.v.s fram, afm. 77 x 180 x 90 cm. € 100 € 200 €180 Verkocht
1712 Image Rolf Benz twee en driezits bank met blauw/zwarte bekleding, afm. 220 x b. 80 x h. 70 en afm. l. 170 x b. 80 x h. 70 € 500 € 1.000 €1.100 Verkocht