Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 78 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
386 Image Vier porseleinen kopjes en 6 schoteltjes, chinoiserie, 20ste eeuw, haarlijnscheuren en min. chipjes (10x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
387 Image Zes kristallen waterglazen + zes kristallen borrelglaasjes op voet + een kristallen kaarshouder + een kristallen bowl, elk voorzien van een geëtste versiering (14x) € 50 € 100 €40 Verkocht
388 Image Val Saint Lambert, 12 champagne flutes + 12 witte wijnglazen + 12 rode wijnglazen, min. chipje (36x) € 80 € 200 €700 Verkocht
389 Image Kristallen karaf, stop niet origineel, h. 29 cm + kristal geslepen tazza, Val Saint Lambert h. 23 cm + kristal geslepen karaf, stop beschadigd, h. 39 cm (3x) € 40 € 80 €30 Verkocht
390 Image Kristallen bokaal, Boheems geslepen, h. 56 cm. € 100 € 220 €220 Verkocht
391 Image 11 handbeschilderde aardewerken bordjes, Rosenthal, diam. 18 cm (11x) € 30 € 60 €50 Verkocht
392 Image Kristallen dekselcoupe, 20ste eeuw, deksel deels verguld, h. 33 cm + kristallen geslepen dekselcoupe, h. 29 cm (2x) € 30 € 60 €30 Verkocht
393 Image Porseleinen Royal Copenhagen schaal met hert, diam. 17 cm + Porseleinen Royal Copenhagen schaal met kreeft, diam. 15 cm (2x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
395 Image Zes glazen presse-papiers (6x) € 40 € 80 €50 Verkocht
396 Image Spaans aardewerken vaasje met getorste hengsels, h. 17 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
397 Image Twee karaffen, glas en kristal, h. 28 en 32 cm. (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
398 Image Keulse kruik met oor, h. 28 cm + twee Westerwalder kruikjes, chip, h. 15 cm (3x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
399 Image Zes 18e en 19e-eeuwse Delftsblauwen tegels, kleine beschadigingen en restauraties, afm. 12 x 12 cm (6x) € 80 € 150 €100 Verkocht
400 Image Twee keramische Staffordshire honden, 19de/20ste eeuw, deels verguld, bakfout aan pootje, h. 26 cm (2x) € 50 € 100 €50 Verkocht
401 Image Herend lamp, h. 30 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
402 Image Herend Hongarije porselein, negen stuks (9x) € 80 € 200 €160 Verkocht
403 Image Rosenthal servies, diner en ontbijt (ca. 72x) enkele chipjes € 80 € 200 €90 Verkocht
404 Image Hongaarse porseleinen dekselpot, Hollóhaza, bloemversiering op deksel, h. 12 cm, min. chip. € 30 € 60 €20 Verkocht
407 Image Porseleinen schaal, Herend, diam. 23 cm, + porseleinen schaaltje, Herend, l. 9 cm + porseleinen vaasje, Herend, l. 10 cm (3x) € 60 € 120 €0 Verkocht
408 Image Glazen rechthoekige vaas, gesigneerd, h. 25 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
409 Image Porseleinen kom, ajour, Dresden, chip in de rand, h. 7.5 cm, diam. 24 cm. € 60 € 100 €40 Verkocht
411 Image Delfts vijfdelig kaststel, vogel- en bloemdecor, enkele beschadigingen (5x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
413 Image Zes likeurglaasje met karaf, met emaille, monogram (7x) € 50 € 100 €30 Verkocht
414 Image Twee aardewerken kannen, 19de eeuw, h. 16 cm en h. 38 cm (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
415 Image Verguld en beschilderd kop en schoteltje, bladversieringen. € 30 € 60 €90 Verkocht
416 Image Twee dekselvazen, Delft, 18e eeuw, JWK Jan Willem van der Koo I, Chinees decor, minimale randschilfers, h. 32 cm (2x) € 300 € 600 €0 Verkocht
417 Image Meissen ontbijt- en gebakservies (ca. 36 x) € 200 € 400 €300 Verkocht
418 Image Kruik, Astra, h. 17 cm + Sculptuur van een man aan een lessenaar, enkele chips, h. 24 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
419 Image Twee plateel vazen, Joyee, made in Holland, beide vazen met chips en 1 vaas met gerestaureerde hals, h. 43 cm (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
420 Image Engels dinerservies, Bisto Athena, 1 deksel beschadigd (ca. 64 x) € 50 € 100 €190 Verkocht
421 Image Twee glazen vazen (2x) H. 58 cm. € 60 € 120 €80 Verkocht
422 Image Porseleinen Lladro eekhoorn. H. 24 cm. € 40 € 70 €40 Verkocht
423 Image Porseleinen Lladro zittende jongen met een boot in zijn hand. H. 23 cm. € 40 € 70 € 0 Opgehouden
424 Image Porseleinen Lladro muzikant . H. 24 cm. € 50 € 80 € 0 Opgehouden
425 Image Porseleinen Lladro paard. H. 42 cm. € 150 € 300 €120 Verkocht
426 Image Val-Saint-Lambert schaal op voet; h. 22cm. diam. 27 cm., en een vaas op voet; H.21 cm (2x) € 60 € 100 €0 Verkocht
427 Image Kristallen Val St. Lambert vaas op voet; h.31. cm € 60 € 100 €40 Verkocht
428 Image Keramische huisfontein, h. 105 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
456 Image Wedgwood, Briar Rose, diner- en ontbijtservies, enkele chips en knop gelijmd (ca. 118 x) € 180 € 300 €130 Verkocht
457 Image Aardewerken kruik, Beeselse Draak, gedecoreerd met bloemen en twee oren, h. 26 cm. € 60 € 120 €50 Verkocht
458 Image Aardewerken kruik, Tegelen, h. 31 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
459 Image Aardewerken kruik, Beeselse Draak, met twee oren en een geglazuurd reliëf, h. 54 cm. € 120 € 240 €80 Verkocht
460 Image Aardewerken vaas, Beeselse Draak, h. 36 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
461 Image Aardewerken vaas, Beeselse Draak, twee oren in de vorm van vogelkoppen, h. 28 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
462 Image Vier porseleinen beeldjes, Duitsland, Kinderen, gemerkt 'Metzler Ortloff', h. 13 cm (4x) € 40 € 80 €30 Verkocht
463 Image Porseleinen Royal Copenhagen beeldje, Meisje, h. 17 cm + Porseleinen Royal Copenhagen beeldje, Baby, h. 10 cm (2x) € 40 € 80 €30 Verkocht
464 Image Porseleinen Bing & Grondahl meisje met geit, h. 20 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
465 Image Geglazuurde aardewerken kruik, Beeselse Draak, met twee oren, h. 41 cm. € 50 € 100 €50 Verkocht
466 Image Gele aardewerken patévorm, Maastricht,, afm. 29 x 18 cm. € 50 € 100 €50 Verkocht
467 Image Gele aardewerken patévorm, P. Regout, Maastricht, deksel met knop in de vorm van een haas, afm. 27 x 18.5 cm. € 60 € 120 €110 Verkocht