Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Militaria

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky,

Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2105 Image Enkelloops hagelgeweer, l. 127 cm. € 100 € 200 €140 Verkocht
2106 Image Enkelloops hagelgeweer, grendeling verdwenen, l. 102 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
2107 Image Pocket pistool, BelgiĆ«, 19e eeuw, l. 15 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2111 Image Dubbelloops jachtgeweer, beschadigd, 19e eeuw, l. 114 cm. € 80 € 150 € 0 Opgehouden
2112 Image Dubbelloops jachtgeweer, 19e eeuw, stukje van de kolf ontbreekt, l. 109 cm. € 150 € 300 €120 Verkocht
2113 Image Twee sabels, een in schede + Rapier, l. 102 cm, allen sleets (3x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2276 Image IJzeren degen, l. 105 cm. € 30 € 60 €30 Verkocht