Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Koper, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 26 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1861 Image Koperen kerstvoorstelling in houten kader, 18e eeuw, afm. 17 x 13 cm. € 40 € 80 €170 Verkocht
1862 Image Vergulde plaquette met kroning van Maria, diam. 31 cm. € 40 € 80 €110 Verkocht
1961 Image Tinnen bord, gedateerd '1787', diam. 32 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
1962 Image Spaans bronzen vijzel met vier ribben, 17de/18de eeuw, h. 9 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
1963 Image Tinnen dekselpot, gedateerd '1808', h. 22 cm + tinnen tabakspot met deksel, Louis XIV (2x) € 50 € 100 €100 Verkocht
1964 Image Bronzen vijzel met stamper, 18de/19de eeuw, h. 15 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1965 Image Twee tinnen borden, 19de eeuw, diam. 27 cm en 23 cm (2x) € 30 € 60 €20 Verkocht
1966 Image Zes diepe tinnen borden, 19de eeuw, diam. 24 cm (6x) € 40 € 80 €30 Verkocht
1967 Image Bronzen vijzel met stamper, 19de eeuw, h. 12 cm (2x) € 40 € 100 €30 Verkocht
1968 Image Twee tinnen schenkkannen, 1 x 18de eeuw en 1 x 19de eeuw, enkele kleine deukjes h. 27 cm en h. 22 cm, gemerkt en gedateerd (2x) € 60 € 140 €50 Verkocht
1969 Image Twee tinnen borden, 18de eeuw, enkele kleine deukjes, diam. 34 cm (2x) € 60 € 120 €50 Verkocht
1970 Image Tinnen schaal, 18de eeuw, gebruikssporen, enkele deukjes, diam. 41 cm. € 40 € 80 €50 Verkocht
1971 Image Bronzen koebel, 19e eeuw, h. 20 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
1972 Image Tinnen terrine, aardappelschaal, beker en 17 lepels, diverse modellen, 18e/19e eeuw (20x) € 40 € 80 €30 Verkocht
1973 Image Tinnen borden, 18de en 19de eeuw, diverse modellen, enkele deukjes (17x) € 40 € 80 €60 Verkocht
1974 Image Zeven maatbekers, 19de eeuw, een klep ontbreekt, enkele deukjes (7x) € 30 € 60 €20 Verkocht
1975 Image Koperen weegschaal, afm. 10 x 18 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1976 Image Twee koperen deksel vazen 19e eeuw, h. 25 cm. € 150 € 300 € 0 Opgehouden
1977 Image Penkandelaar, h. 50 cm. € 30 € 60 €50 Verkocht
1991 Image Bronzen vijzel met stamper, 18de eeuw, kleine beschadiging aan de voet h. 14,5 cm (2x) € 40 € 100 €30 Verkocht
1996 Image Zuid-Europees geelkoperen komfoor, diam. 63 cm, h. 45 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1999 Image Bronzen kerkbel, jaartal 1750, klepel ontbreekt, h. 34 cm. € 50 € 100 €300 Verkocht
2158 Image Twee gietijzeren tuinstoelen met armleuning, afm. 85 x 49 cm. € 60 € 120 €80 Verkocht
2160 Image Twee Franse gietijzeren tuinvazen, 19de eeuw, diam. 40 cm, h. 31 cm (2x) € 70 € 180 €130 Verkocht
2161 Image Franse gietijzeren tuinvaas, 19de eeuw, diam. 40 cm, h. 37 cm. € 40 € 80 €150 Verkocht
2162 Image Gietijzeren vaas, h. 62 cm, op stenen sokkel, h. 50 cm. € 70 € 150 €240 Verkocht