Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 20 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1856 Image Gepolychromeerde houten sculptuur, Maria met kind, 17e/18e eeuw, beschadigingen aan hand en aan voet, l. 14 cm. € 120 € 200 €130 Verkocht
1857 Image Heilig Hartbeeld, Terraco Beesel, Edy Wessling, h. 44 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
1859 Image Kruis, Terraco Beesel, l. 36 cm. € 30 € 80 €50 Verkocht
1860 Image Sculptuur van Jezus de goede herder, Tegelen, h. 40 cm. € 40 € 80 €20 Verkocht
1863 Image Eikenhouten reliëf, Rebecca en Jakob, afm. 46 x 21 cm + een reliëf Isaacs offer, 45 x 37 cm + eikenhouten reliëf, "de dope christi", afm. 48 x 21 cm (3x) € 160 € 300 €120 Verkocht
1864 Image Aardewerken tegeltableau, Harlingen, Onze lieve vrouwe met kind, afm. 52 x 39 cm. € 40 € 80 €120 Verkocht
1865 Image Aardewerken tegeltableau, de vlucht naar Egypte, afm. 39 x 39 cm. € 50 € 120 €130 Verkocht
1866 Image Russische icoon met twaalf apostelen, 19e eeuw, afm. 30 x 26 cm. € 200 € 400 €500 Verkocht
1867 Image Drieluik, Moeder van God 'Glykophilousa', Franciscus, St. Joris met de draak, rechter paneel St. Hieronymus en Christus die opstaat uit zijn graf, afm. 21 x 41 cm. 16e eeuw. € 1.000 € 3.000 €35.000 Verkocht
1870 Image Houten sculptuur, Maria, met polychromie, beschadigd, h. 51 cm. € 50 € 120 €120 Verkocht
1871 Image Koperen sculptuur, Madonna met kind, h. 64 cm. € 100 € 220 €300 Verkocht
1891 Image Eikenhouten Corpus Christi in eikenhouten nis, 19e eeuws, afm. 147 x 77 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1892 Image Aardewerken beeld op aardewerken sokkel, Maria met kind, Beeselse Draak, h. 82 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1893 Image Aardewerken beeld , Maria met kind, Astra, h. 31 cm, onder een eikenhouten nis, h. 95 cm. € 100 € 200 €90 Verkocht
1894 Image Terracotta sculptuur, moeder zittend met kind op schoot, Beeselse Draak, h. 26 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
1895 Image Terracotta reliëf van moeder en kind, Beeselse Draak, afm. 40 x 23 cm. € 60 € 120 €90 Verkocht
1896 Image Terracotta sculptuur, Moeder met kind en bloemen, h. 32 cm, kleine beschadiging aan bloemstengel € 40 € 80 € 0 Opgehouden
1897 Image Geglazuurde aardewerken sculptuur, moeder met kind, Astra, h. 24 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
1898 Image Aardewerken sculptuur, moeder met kind, Astra, h. 29 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1899 Image Aardewerken sculptuur van een heilige, ges. achterzijde, h. 27 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden