Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 38 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Charles Eyck (1897-1983), bronzen sculptuur ,Orpheus met een lier, gesigneerd, h. 212 cm. € 20.000 € 40.000 €24.000 Verkocht
002 Image Bronzen sculptuur, gesigneerd op voet "A. Espié", Au claire de la Lune, h. 48 cm. € 200 € 400 €380 Verkocht
004 Image Bronzen buste op marmeren basement, Bruchon, Protection, h. 36 cm. € 160 € 300 €140 Verkocht
005 Image Bronzen sculptuur op houten basement, dame met bloemen, getiteld: De Beloning, gesigneerd 'Bourety', h. 34 cm. € 180 € 320 € 0 Opgehouden
008 Image G. Eggen (1921-2000), houten sculptuur, Naakte vrouw, ges. achterzijde, gedat. '60, h.72.cm. € 500 € 1.000 €800 Verkocht
010 Image Kobe (1950), gepatineerd bronzen sculptuur, Le printemps, E.A., 1/4, afm. 24 x 42 cm. € 3.000 € 5.000 €2.500 Verkocht
012 Image Bronzen sculptuur, Botero, 5/6, ruiter te paard, h. 31 cm. € 2.000 € 4.000 €11.000 Verkocht
015 Image Appie Drielsma (1937), Terracotta sculptuur op hardstenen basement, h. 24 cm. € 600 € 1.000 € 0 Opgehouden
020 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Kiki de Montparnasse, ges. achterzijde, h. 43 cm. € 1.500 € 3.000 €1.200 Verkocht
021 Image IJzeren sculptuur op stenen sokkel, meisje met vaas, h. 80 cm. € 60 € 140 €260 Verkocht
026 Image Bronzen sculptuur op ijzeren basement, Black man with bag, ges. 6/8, h. 52 cm. € 4.000 € 6.000 €0 Verkocht
027 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, stier, gemonogrammeerd, h. 9 cm, € 40 € 80 €80 Verkocht
028 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Pomp, 20 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
030 Image Stenen sculptuur, Laocoön, gerestaureerd, 19de eeuw, afm. 51 x 48 cm, onderzijde tekst "Rome 1890" € 800 € 1.600 €1.700 Verkocht
032 Image Bronzen sculptuur, aapjes: horen zien en zwijgen, 5 x 7.5 cm. € 70 € 150 €60 Verkocht
033 Image Bronzen sculptuur, Fluitend jongetje, 19de eeuw, V. Szczeblewski, 1889, h. 39 cm. € 180 € 340 €240 Verkocht
034 Image Albasten buste van een dame, enkele kleine beschadigingen, h. 48 cm. € 150 € 300 €340 Verkocht
035 Image Bronzen sculptuur, geit, restauratie aan poot, afm. 18 x 12 cm. € 30 € 60 €60 Verkocht
036 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Sigarenroker, h. 39 cm. € 140 € 260 €130 Verkocht
037 Image Bronzen sculptuur, Uil, naar Picasso, h. 19 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
038 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Surrealistische dierenkop, afm 18 x 44 cm. € 120 € 220 €100 Verkocht
043 Image Gipsen sculptuur, Zittende persoon, op houten sokkel, h. 65 cm. € 80 € 180 €70 Verkocht
044 Image Bronzen sculptuur, lepelaar, ges. A. Z. Kaspers 16, h. 20 cm. € 100 € 200 €400 Verkocht
045 Image Bronzen sculptuur, twee duiven, ges. Kaspers 16, h. 38 cm. € 80 € 180 €130 Verkocht
046 Image Bronzen sculptuur, Olifant, h. 37 cm. € 30 € 60 €360 Verkocht
050 Image 2 bronzen sculpturen op marmeren basement, 20ste eeuw, Golfers, h. 25 cm (2x) € 100 € 200 €90 Verkocht
053 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Snelheid op de golven, afm. 30 x 42 cm. € 120 € 260 €100 Verkocht
057 Image Gepatineerd bronzen sculptuur op marmeren basement, dame met fakkel, h. 124 cm. € 240 € 600 €260 Verkocht
058 Image Gepatineerd bronzen sculptuur op marmeren basement, dame met fakkel, h. 120 cm. € 240 € 600 €260 Verkocht
059 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, narrenhoofd, h. 26 cm. € 150 € 300 €120 Verkocht
063 Image Bronzen sculptuur, Condor, art deco stijl , afm. 21 x 44 cm. € 160 € 300 €220 Verkocht
064 Image Paar ivoren sculpturen, 19de eeuw, op houten basement, mogelijk Dieppe, zwaard van man zit los, h. 18 cm (2x) € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
065 Image Gepatineerd bronzen sculptuur van een paard, op marmeren basement. H. 30 cm. gem. € 100 € 200 €280 Verkocht
069 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, 19de/20ste eeuw, Naakte vrouw met cornucopia, h. 50 cm, h. basement 16 cm, chip aan basement € 140 € 300 €130 Verkocht
070 Image Bronzen boekensteun op marmeren basement, Eekhoorn, h. 25 cm. € 110 € 220 €110 Verkocht
073 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Adelaar, art deco stijl, h. 32 cm. € 140 € 280 €180 Verkocht
077 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, vrouw, afm. 14 x 22 cm. € 80 € 200 €110 Verkocht
089 Image Bronzen sculptuur, standaard met engeltjes, h. 24 cm. € 50 € 120 €50 Verkocht