Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 6-9 Maart 2020 » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Militaria

Er zijn 233 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 5 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1296 Image Petrus Gerardus Vertin (1819-1893), Olieverf op paneel, straatgezicht in Amsterdam, ges. l.o., afm. 18 x 14 cm. € 700 € 1.500 €1.200 Verkocht
1297 Image J. Lenaers (1946), olieverf op doek, Abstracte compositie, Whatever, ges. r.o, afm. 70 x 70 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1298 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, omgeving van Valkenburg, ges. l.o., gedat. '73, afm. 68 x 88 cm. € 1.100 € 2.200 €3.500 Verkocht
1299 Image Houtskooltekening op papier, Sint Servaasbrug, ges. r.o. 'Jonas', afm. 19 x 39 cm, min. beschadiging € 50 € 120 €110 Verkocht
1300 Image Olieverf op doek, Adellijke dame met familiewapen, 18de eeuw, afm. 78 x 60 cm. € 500 € 1.000 €460 Verkocht
1301 Image Frits van der Zander (1947), pastel, Genius Loci 43, afm. 68.5 x 98 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1302 Image Jack Godderis (1916-1971), olieverf op schilderskarton, "De slimmen op 4 poten en de stommeriken op 2 poten tussen Ghom en Theran", ges. r.o., afm 27 x 40 cm. € 80 € 200 € 0 Opgehouden
1303 Image Jacqueline van der Venne (1962), olieverf op doek, vrouwen en vogel, ges. l.o., afm. 40 x 50 cm. € 150 € 300 €80 Verkocht
1304 Image J. Lenaers (1946), olieverf op doek, Abstracte compositie, Whatever, ges. r.o, afm. 70 x 70 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1305 Image Petrus Wolfs (1902-1982), olieverf op karton, Portret van een jonge dame, ges. r,o., beschadiging verfoppervlak, golven in karton, afm. 68 x 48 cm. € 100 € 220 € 0 Opgehouden
1306 Image Mathias Barz (1895-1982), olieverf op doek, joodse kandelaar en vaas met bloemen, ges. r.o., gedat. 1980, afm. 68 x 92 cm. € 460 € 550 € 0 Opgehouden
1307 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Memory medallion, afm. 130 x 150 cm. € 300 € 600 €280 Verkocht
1308 Image Olieverf op doek, Mannen en kinderen op en onder een brug, afm. 34 x 26 cm. € 100 € 220 €800 Verkocht
1309 Image Harry Lips (1918-1979), Pentekening, Château Neercanne, ges. r.o., gedat. '56, afm. 29 x 40 cm. € 60 € 140 €60 Verkocht
1310 Image G. van Eck (1958), gemengde techniek, ges. l.b., afm. 70 x 100 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1311 Image Hubert Jonas (1928), olieverf op doek, Huizen in straat, ges. l.o., gedat. '55, afm. 54 x 38 cm. € 80 € 200 €60 Verkocht
1312 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op board, boerderij met bakhuis, ges. l.o., afm. 43 x 53 cm. € 100 € 220 €90 Verkocht
1313 Image Olieverf op paneel, ges. r.o. A. Hulk, huizen en zeilschepen, afm. 14.5 x 17 cm. € 80 € 140 €280 Verkocht
1314 Image Olieverf op paneel, zeilschip en bootje op het water, ges. r.o., afm. 13.5 x 17 cm. € 80 € 140 €280 Verkocht
1315 Image Olieverf op doek, landschap met kinderen langs een beek, 19de eeuw, craquelé en enkele beschadigingen op het verfoppervlak, afm. 99 x 148 cm. € 800 € 1.500 €380 Verkocht
1316 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op board, vaas met bloemen, ges. r.o., gedat. '70, afm. 63 x 48 cm. € 120 € 240 € 0 Opgehouden
1317 Image J. Lenaers (1946), olieverf op doek, Abstracte compositie, Whatever, ges. r.o, afm. 64 x 92 cm. € 120 € 240 €140 Verkocht
1318 Image Gemengde techniek, Balinese schoonheid, afm. 48 x 37 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1319 Image Pierre Joseph de Pannemaecker (1850-1885), Twee litho's, appels aan een tak en peren aan een tak, Belgische school, 19de eeuw, een lichte beschadiging, afm. 20 x 13 cm (2x) € 100 € 200 €120 Verkocht
1320 Image Emaille vogel op tak, kleine restauratie aan het emaille, afm. 16 x 22 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1321 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Atmospheric Phenomenia, afm. 140 x 120 cm. € 300 € 600 €280 Verkocht
1322 Image D. Wildschut (1913-1995), acrylverf op doek, Gezicht op een tuin, ges. r.o., gedat. '1982', afm. 65 x 73 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1323 Image Charles Eyck (1897-1983), tekening op papier, Zeebrasems, ges. r.o., afm. 35 x 40 cm. € 150 € 300 €400 Verkocht
1324 Image J. Lenaers (1946), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o, afm. 100 x 100 cm. € 150 € 300 €150 Verkocht
1325 Image Justus Pietrus de Veer (1845-1921), aquarel, Soldaten, ges. l.o., afm. 32 x 22 cm. € 200 € 400 €160 Verkocht
1326 Image Cornelis Le Mair (1944), olieverf op board, stilleven, ges. l.o., afm. 48 x 58 cm. € 500 € 900 €300 Verkocht
1327 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, ges. r.o., afm. 100 x 120 cm. € 200 € 400 €180 Verkocht
1328 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Genius Loci V 96-2355, afm. 202 x 177 cm. € 400 € 800 €380 Verkocht
1329 Image Liebig prenten, verzameling van 3968 stuks (13x) € 120 € 280 €160 Verkocht
1330 Image Vera Hilger (1971), olieverf op doek, tweeluik, Stadszicht met rivier, 110 x 180 cm (2x) € 1.200 € 3.000 €950 Verkocht
1331 Image Johan Briedé (1885-1980), krijttekening, Banyuls-sur-mer, ges r.o., gedat. '56, afm. 31 x 25 cm. € 50 € 120 €50 Verkocht
1332 Image P. Damen, olieverf op paneel, portret van Christus, ges r.o., afm. 16 x 11 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
1333 Image Henk Poeder (1897-1958), olieverf op doek, Strandgezicht, ges. l.o., afm. 30 x 39 cm. € 50 € 100 €100 Verkocht
1334 Image Jan Kelderman (1914-1990), olieverf op doek, zeilschepen op zee, ges. r.o., afm. 29 x 40 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1335 Image v. Dijk, olieverf op paneel, Schepen op zee, ges. r.o., afm. 37 x 50 cm. € 60 € 120 €70 Verkocht
1337 Image Olieverf op doek, Paard en kar in de straat, ges. r.o., Dijkman, afm. 56 x 78 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1338 Image Olieverf op doek, Zittende jonge dame, ges. l.b. A. Naray, 1883-1948, afm. 83 x 65 cm. € 150 € 300 €260 Verkocht
1339 Image Michel Koch,(1853-1927), olieverf op doek, Meisje met rozen, bedoekt, ges. l.o., gedat. '90, afm. 162 x 80 cm. € 400 € 800 €1.200 Verkocht
1340 Image Ferdinand Johannes Maris (1873-1935), olieverf op paneel, boerin voert kippen voor boerderij, ges. r.o., gedat. 1901, afm. 30 x 48 cm. € 260 € 500 €180 Verkocht
1341 Image Olieverf op doek, dorpsgezicht, bedoekt, craquelé, afm. 24 x 32 cm. € 80 € 160 € 0 Opgehouden
1342 Image Ferdinand Johannes Maris (1873-1935), olieverf op doek, boerderij met kippen, ges. r.o., gedat. 1901, minimale schade aan verfoppervlak, afm. 29 x 47 cm. € 100 € 300 €130 Verkocht
1343 Image Ferdinand Johannes Maris (1873-1935), olieverf op doek, stadsgezicht, ges. r.o., minimale craquelé, afm. 44 x 62 cm. € 200 € 400 €180 Verkocht
1344 Image Adriaen van Ostade (1610-1685), ets, de dans voor de herberg, afm. 13 x 17.5 cm. € 100 € 240 €100 Verkocht
1345 Image Olieverf op paneel, vrouw fileert vissen, afm. 23 x 22 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1346 Image Olieverf op paneel, Bomschuit op zee, 18de eeuw, afm. 10 x 15 cm. € 200 € 400 €300 Verkocht