Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Wijnen

Er zijn 76 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
428 Image Twee houten wandelstokken met zilveren knop, 800, sleets, 1 zou toebehoord hebben aan Petrus Regout, l. ca. 92 cm (2x) € 50 € 100 € 120 Verkocht
1076 Image Beschilderde ivoren waaier, 19de eeuw, met zilveren monogram met hertogskroon, kleine beschadigingen € 50 € 100 € 40 Verkocht
1083 Image Smeedijzeren veldkruis, h. 200 cm. € 100 € 200 € 300 Verkocht
1084 Image Smeedijzeren tuinornament, h. 137 cm. € 80 € 150 € 260 Verkocht
2206 Image Verrekijker, Centrop Prisma, afm. 8 x 30 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
2207 Image Marionet 'Pietje Malafide', mogelijk afkomstig van het Luikse poppentheater € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2208 Image Nicole Marschallek-Menzner, Jeanstasche € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2209 Image Miniatuur bakkerij, afm. 30 x 55 x 35 cm. € 100 € 200 € 70 Verkocht
2210 Image Drie vintage wassen kaarsen, in de vorm van taartjes, diam. 10 cm (3x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2211 Image Märklin locomotief, R880 + Kolenwagen + diverse andere onderdelen o.a. kromme en rechte sporen, wisels, Corgi € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2212 Image Anette Himstedt pop, in originele doos € 60 € 120 € 80 Verkocht
2213 Image 4 bajonetten o.a. 1 butcher's bajonet, l. 40-58 cm (4x) € 40 € 100 € 260 Verkocht
2214 Image 3 bajonetten, 20ste eeuw + Napoleontische bajonet, vroeg 19de eeuw (4x) € 40 € 100 € 50 Verkocht
2215 Image 2 sabels, 19de eeuw, l. 71 en 93 cm, metalen huls gedeukt (2x) € 100 € 200 € 180 Verkocht
2216 Image Miniatuur handtassenwinkeltje, h. 29 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
2217 Image 4 wandelstokken (1 met verborgen steekwapen en 1 met 19de eeuwse zilveren Oosterse knop), l. ca. 85 cm (4x) € 150 € 300 € 220 Verkocht
2219 Image Anette Himstedt pop, in originele doos € 60 € 120 € 80 Verkocht
2220 Image Paradesabel met pommel, l. 99 cm. € 120 € 240 € 140 Verkocht
2221 Image 4 krissen (4x) € 30 € 60 € 70 Verkocht
2222 Image Degen, 19de/20ste eeuw + Sabel met pommel, 19de eeuw, deukjes (2x) € 140 € 300 € 190 Verkocht
2223 Image 8 Italiaanse beschilderde albasten vruchten (8x) € 100 € 200 € 90 Verkocht
2224 Image 4 houten apothekerspotten, glazen inhoud ontbreekt, h. 9-15 cm (4x) € 40 € 80 € 30 Verkocht
2225 Image Vergrootglas voor foto's, sleets € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2226 Image Antieke lederen zitstok, jaren dertig/veertig € 40 € 100 € 130 Verkocht
2227 Image 4 bajonetten, l. 31-58 cm (4x) € 40 € 100 € 280 Verkocht
2228 Image Blunderbuss, 19de eeuw, l. 48 cm. € 40 € 100 € 240 Verkocht
2229 Image 2 maten om kogels te vullen, Engeland, 1 x gemerkt James Dixon & Sons (2x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
2230 Image Speelgoed trein, maakt geluid als hij rijdt, roestsporen, l. 39 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2233 Image Modelvliegtuig, Fokker, Snip, l. 63 cm, gebruiks- en ouderdomssporen € 60 € 160 € 250 Verkocht
2234 Image 3 houten hoedenmallen (3x) € 40 € 100 € 70 Verkocht
2235 Image 3 zwaarden, 1 x Canadees, l. 52, 69 en 74 cm (3x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
2236 Image Paradestok, Saarburg, reservisten + Wandelstok, l. ca. 88 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2237 Image Drie vintage wassen kaarsen, in de vorm van taartjes, diam. 10 cm (3x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2238 Image Dwarsfluit, prelude, in cassette € 50 € 100 € 40 Verkocht
2239 Image Onderdeel antieke ijzeren speer, 18de/19de eeuw, l. 41 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
2240 Image vier emaille schilderijtjes o.a. 2 x Yo Bwan Tjong (1913-1977)(4x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
2241 Image Trompet in originele doos, min. restauratie, doos beschadigd € 40 € 100 € 60 Verkocht
2242 Image Muziekdoos met bewegende vogel, midden 20ste eeuw, functioneert, h. 28 cm. € 100 € 200 € 240 Verkocht
2243 Image Twee kopieën naar Precolumbiaanse beelden, h. 22 en 40 cm (2x) € 20 € 40 € 0 Opgehouden
2244 Image Beschilderd blikken voorraaddoos, afm. 38 x 74 x 58 cm. € 100 € 200 € 90 Verkocht
2245 Image Python handtas, gebruikssporen, afm. 37 x 25 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2246 Image Multicolour avondtas, afm. 12 x 20 cm, gebruikssporen € 30 € 60 € 30 Verkocht
2247 Image Python avondtas, gebruikssporen, afm. 14 x 20 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
2248 Image Antieke globe op voet met kompas, Mang's Neuer Erdglobus, h. 62 cm. € 160 € 300 € 150 Verkocht
2249 Image Muziekdoos in de vorm van een paardenmolen, h. 26 cm. € 20 € 40 € 30 Verkocht
2250 Image Twee kopieën naar Precolumbiaanse beelden, h. 26 en 28 cm (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2252 Image Croco hand/aktetas, beschadigingen en sleets, afm. 28 x 40 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
2253 Image Slangenlederen handtas, bruin, gebruikssporen, afm. 23 x 22 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
2254 Image Lederen tas, gebruiksspporen, erg sleets, afm. 16 x 24 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
2255 Image Anette Himstedt pop, in originele doos € 60 € 140 € 60 Verkocht