Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 103 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
106 Image Zilveren geboortelepel, 1ste gehalte, 18de/19de eeuw, l. 30 cm, ca. 167 gram € 200 € 400 € 0 Opgehouden
107 Image Engels zilveren molenbeker, 925, 19de eeuw, h. 22 cm, ca. 241 gram, wieken beschadigd € 150 € 300 € 0 Opgehouden
108 Image Glazen zoutvaatje op zilveren voet, BWG, 19de eeuw + zilveren voet, BWG (zoutbakje in de vorm van een nautilusschelp ontbreekt) (2x) € 60 € 120 € 70 Verkocht
109 Image 12 Hollands zilveren theelepeltjes, 2de gehalte, in cassette (12x) € 60 € 120 € 50 Verkocht
110 Image 12 Hollands zilveren likeurlepeltjes, 2de gehalte, in cassette (12x) € 50 € 100 € 50 Verkocht
113 Image Zilveren suikerschep, 925, 19de eeuw + Zilveren filigraan miniatuur ladenkastje, 835 + Miniatuur zilveren koets met paard, ca. 155 gram (3x) € 100 € 200 € 100 Verkocht
114 Image Engels zilveren koffie- en theeservies, 925, enkele deukjes, op een Hollands zilveren dienblad, 1ste gehalte, tot. ca. 2200 gram € 500 € 800 € 550 Verkocht
115 Image Hollands zilveren Biedermeier theeschep, gembervork, theeschep, 2 koffielepels, mokkalepel, suikerschep, 6 advocaatlepeltjes en een roomlepel, ca. 117 gram (14x) € 40 € 100 € 50 Verkocht
120 Image Glazen schaal met Hollands zilveren hengsel, 2de gehalte, diam. 23 cm. € 40 € 100 € 40 Verkocht
121 Image 61-delige Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, bestaande uit: 12 dinerlepels, 12 dinervorken, 12 ontbijtlepels, 12 ontbijtvorken, 2 sauslepels, roomlepel, 2 groentelepels, 1 aardappelschep, soeplepel, compotelepel, ijscouvert, oestervork, vleesvork + rijstlepel (ander model), ca. 3500 gram (61x) € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
127 Image 10 Hollands zilveren koffielepeltjes, 2de gehalte + Hollands zilveren kandelaartje, 2de gehalte, verbogen + Hollands zilveren schaaltje, 2de gehalte, ca. 157 gram (12x) € 40 € 100 € 40 Verkocht
128 Image Art nouveau parfumflesje, metaal met glas + botervlootje, onedel + Miniatuur parfumflesje + Parfumfles (4x) € 30 € 60 € 70 Verkocht
130 Image Georg Jensen (1866-1935), Deens zilveren tazza met druiven op gedraaide voet, 925, h. 27 cm, diam. 25,5 cm. € 4.000 € 6.000 € 4.500 Verkocht
134 Image 3 Hollands zilveren servetringen en vingerdoekringen, diverse modellen, 2de gehalte, ca. 130 gram (6x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
135 Image Pistool (flintlock holster pistol) met zilver bedekt, BWG, 18de/19de eeuw, min. beschadigingen, l. 50 cm. € 400 € 800 € 850 Verkocht
141 Image Vleescouvert met Hollands zilveren heften, Van Kempen en Begeer, 1965 (2x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
142 Image Hollands zilveren mosterdpot en azijnhouder, 1 met tinnen binnenpot, Breda, laat 18de eeuw, h. 19 cm, ca. 519 gram (2x) € 400 € 800 € 1.800 Verkocht
143 Image Duitse zilveren beugeltas, 800, ca. 124 gram € 100 € 200 € 90 Verkocht
144 Image 2 zilveren suikerstrooilepels, 19de eeuw, 1 x Hollands 2de gehalte, 1 x ongemerkt, 800, ca. 58 gram (2x) € 80 € 150 € 60 Verkocht
145 Image Hollands zilveren gembercouvert + 2 kandijlepeltjes + lepeltje, ca. 70 gram (5x) € 40 € 80 € 40 Verkocht
146 Image 2 Hollands zilveren asbakken, 2de gehalte + Zilveren luciferhouder + Verzilverde aansteker, Ronson, ca. 610 gram (4x) € 80 € 180 € 60 Verkocht
147 Image Hollands zilveren theepot, koffiepot, melkkan, suikerpot, 1ste gehalte + Hollands zilveren komfoor, 2de gehalte, ca. 1100 gram (5x) € 400 € 800 € 400 Verkocht
148 Image Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, 1969, ca. 212 gram € 100 € 200 € 60 Verkocht
149 Image Hollands zilveren beugeltas met chatelaine, 2de gehalte, afm. 16 x 29 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
150 Image Hollands zilveren visschep, 19de eeuw, 2de gehalte, jaarletter d = 1863, met ivoren heft, l. 35 cm, ca. 145 gram € 160 € 300 € 0 Opgehouden
151 Image Hollands zilveren theeschep (gebroken) + 6 mokkalepeltjes + theezeefje met uitlekbakje, 800 (8x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
152 Image 9 zilveren lepeltjes, 835, diverse gehaltes en modellen, ca. 100 gram (9x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
153 Image 2 Hollands zilveren flessenonderzetters, 2de gehalte + Hollands zilveren jampotmontuur, 2de gehalte, ca. 335 gram (3x) € 80 € 160 € 110 Verkocht
154 Image Belgisch zilveren mokkastel, Wolfers, ZI, bestaande uit: mokkapot, melkkan, suikerpot en dienblad, min. deukjes, ca. 685 gram (4x) € 150 € 300 € 220 Verkocht
155 Image Hollands zilveren soeplepel, groentelepel, aardappelschep en vleesvork, 2de gehalte, ca. 496 gram (4x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
156 Image Zilveren peperpot en zoutstrooier, mogelijk Frankrijk, 18de eeuw, h. 19 cm, ca. 630 gram (2x) € 300 € 600 € 3.500 Verkocht
157 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, jaarletter h = 1842, met gezwart perenhouten handvat, l. 35,5 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
158 Image 6 Hollands zilveren dinerlepels, Haarlem, eind 18de eeuw + 5 Hollands zilveren dinervorken, Haarlem, eind 18de eeuw + 1 Hollands zilveren dinervork, 18de/19de eeuw + 3 Hollands zilveren ontbijtlepels, 2de gehalte, 1909 + 3 Hollands zilveren ontbijtvorken, 2de gehalte, 1908, ca. 1165 gram (18x) € 300 € 600 € 360 Verkocht
159 Image 22-delig verzilverd bestek, diverse modellen: 10 Gero ontbijtmessen + 6 dinervorken + 6 dinerlepels (22x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
160 Image 11 Franse zilveren entremets vorken en lepels, ca. 1014 gram (22x) € 300 € 600 € 300 Verkocht
161 Image 41-delig verzilverd bestek, Christofle, bestaande uit: 6 dinermessen, 6 dinerlepels, 6 dinervorken, 6 ontvorken, 6 ontbijtmessen, 6 ontbijtlepels, soeplepel, 2 opdienlepels, aardappelschep en sauslepel, in cassette € 200 € 400 € 440 Verkocht
162 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, 1897, ca. 142 gram, l. 31 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
163 Image Hollands zilveren stoffer en blik, 2de gehalte, l. 35 cm (2x) € 60 € 120 € 70 Verkocht
164 Image Hollands zilveren poedersuikerlepel, 2de gehalte + Hollands zilveren gebaksvork + Zilveren petitfourschep, 800, ca. 76 gram (3x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
165 Image Hollands zilver, 2de gehalte: 2 gebaksvorken + 2 vleesvorkjes + gemberlepel, 19de eeuw, ca. 123 gram (5x) € 40 € 80 € 40 Verkocht
166 Image Engels zilveren theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje, Birmingham, 925, ca. 1200 gram (4x) € 300 € 600 € 300 Verkocht
167 Image 12 dinermessen met benen heft (12x) € 40 € 80 € 30 Verkocht
168 Image Assorti lot Hollands zilver, 2de gehalte: punchlepel, suikerlepel, roomlepel, 2 theelepels, suikerlepel Biedermeier (verbogen), 3 18e/19e dinerlepels en 1 19e dinerlepel (gerestaureerd), ca. 300 gram (10x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
170 Image Hollands zilveren koffie- en theeservies, 2de gehalte, jaarletter H = 1842, bestaande uit: koffiepot, theepot, roomkom, theebus, suikerpot en melkkan, ca. 3160 gram (6x) € 1.000 € 2.000 € 1.400 Verkocht
171 Image Duits zilveren sigarenhouder, 800, deukjes, ca. 146 gram € 40 € 80 € 100 Verkocht
172 Image Duits zilveren sigaarhouder, 800, ca. 32 gram + onedele brillenkoker (2x) € 40 € 100 € 50 Verkocht
173 Image 10 Hollands zilveren ontbijtvorken, 2de gehalte, jaarletter u = 1879, ca. 362 gram (10x) € 80 € 140 € 100 Verkocht
174 Image 12 zilveren dinervorken, dinerlepels en 9 dinermessen, Frankrijk + Franse zilveren botklem, Frankrijk, gewicht zonder messen en klem ca. 1910 gram (34x) € 500 € 900 € 480 Verkocht
176 Image Verzilverde sauskom, Christofle € 40 € 100 € 100 Verkocht
177 Image Sterling zilveren garenhouder + Zilveren theezeefje (2x) € 60 € 140 € 70 Verkocht