Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 31 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
316 Image Persglazen kemphaan, Lalique, vroeg 20ste eeuw, h. 20 cm. € 100 € 200   Verkocht
993 Image Twee art deco fauteuils en Art deco chaise longue (3x) € 500 € 1.400   Verkocht
1022 Image Vintage teak wandrek, afm. 199 x 89 x 40 cm. € 140 € 300   Verkocht
1042 Image Vintage dressoir, 2 dubbele deurtjes en 4 laden, afm. 81,5 x 190 x 44,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
1049 Image Twee art deco panelen, pyrografie, minimale beschadigingen, afm. 40 x 60 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1056 Image Vintage hanglamp, diam. 55 cm. € 60 € 120   Verkocht
1057 Image Thonet krantenrek, met label aan de onderzijde, 1900-1910, afm. 63 x 54 41 cm. € 500 € 800 € 0 Opgehouden
1063 Image Dokterslamp, jaren vijftig/zestig, in hoogte verstelbaar € 100 € 200   Verkocht
1064 Image Twee stalen buitenlampen, afm. 58 x 35 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1070 Image IJzeren design stoel, afm. 58 x 112 cm. € 60 € 120   Verkocht
1071 Image 2 gietijzeren ornamenten, h. 63 cm. (2x) € 100 € 200   Verkocht
1077 Image Twee lederen Harley Davidson (?) tassen, sleets en beschadigingen (2x) € 50 € 100   Verkocht
1078 Image Lamp op statief, h. 160 cm, verstelbaar € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1085 Image Paar vintage Boomse glazen wandlampjes, l. 33 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
1296 Image Elektrische art deco breveté Boulle klok in essenwortel- en coromandel gefineerde kast met koperen wijzerplaat, ca. 1930, gesigneerd 'Leon Maeght Amiens/Arras', afm. 23 x 31 cm. € 200 € 400   Verkocht
1297 Image A.J. Geel, art deco aquarel, Op de skipiste, ca. 1920, afm. 29 x 22 cm. € 30 € 60   Verkocht
1298 Image Marmeren salontafel, afm. 37 x 75 x 75 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1303 Image Geelkoperen art deco bureauklok, h. 16,5 cm. € 70 € 150   Verkocht
1305 Image 4 Pastoe eetkamerstoelen, sleets (4x) € 160 € 280   Verkocht
1310 Image Mats Jonasson (Maleras Zweden), glazen kom, rood met zwarte slingers, gemerkt onderzijde, h. 17 cm. € 40 € 80   Verkocht
1311 Image Design booglamp, verstelbaar in de hoogte € 70 € 150   Verkocht
1312 Image Knoll Saarinen Tulip eettafel en zes eetkamerstoelen, afm. tafel 74 x 135 cm. (7x) € 1.600 € 3.600   Verkocht
1317 Image Max Verboeket, Kristalunie Maastricht, Glazen vaas met blauwe en bruine slingers, gemerkt onderzijde, h. 36 cm. € 40 € 80   Verkocht
1318 Image Wereldbol met verlichting, jaren vijftig € 80 € 200 € 0 Opgehouden
1319 Image Retro dokterstafel, jaren zestig', slijtage emaille, afm. € 200 € 400   Verkocht
1324 Image Art nouveau-stijl achterglasdecoratie, Papegaai op rozen tak, afm. 31 x 25 cm. € 30 € 60   Verkocht
1325 Image Design 'Wassily stoel', naar een ontwerp van Marcel Breuer, afm. 73 x 79 x 69 cm. € 200 € 400   Verkocht
1330 Image Artifort design stoel, bekleed met koeienvel (sleets), afm. 66 x 74 x 58 cm. € 120 € 240   Verkocht
1463 Image Boek 'Ideale Schönheit', Duitsland, 1940, met 16 foto's, goede conditie € 160 € 340   Verkocht
1876 Image Hulsta wit gelakte wandkast € 400 € 800   Verkocht
1934 Image Twee stoelen in de stijl van Lloyd Loom, enkele kleine beschadigingen (2x) € 100 € 200   Verkocht