Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 124 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
946 Image Chinese achterglasschilderingen, in houten lijst, diverse maten, 20ste eeuw (7x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
981 Image 2 Japanse export porseleinen koffiepotten, 18de eeuw, beide deksels gerestaureerd, haarlijnscheuren, h. 30 cm (2x) € 300 € 1.000 € 280 Verkocht
982 Image 2 Chinese porseleinen borden, 18de en 19de eeuw, 1 bord gerestaureerd, diam. 22 cm (2x) € 50 € 100 € 110 Verkocht
983 Image Tibetaanse schaal met binnenbakje, met zilveren standrand, 19de eeuw, diam. 12 cm. € 40 € 100 € 80 Verkocht
984 Image 6 Chinese porseleinen schotels + 6 Chinese porseleinen kopjes, 19de eeuw, beide met minimale chips en restauratie (12x) € 140 € 300 € 200 Verkocht
985 Image 3 Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, diam. 22,5 cm, 1 bord met chip (3x) € 50 € 100 € 90 Verkocht
988 Image Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, diam. 33 cm, enkele chips € 50 € 100 € 160 Verkocht
990 Image Chinese houten krijger, 19de eeuw, enkele beschadigingen, op marmeren basement, gesigneerd met wasstempel, h. 22 cm. € 30 € 60 € 50 Verkocht
991 Image Chinese porseleinen famille rose gedekseld vaasje, begin 20ste eeuw, gerestaureerd + 3 Chinese porseleinen schoteltjes met hanen, ca. 1900, chips en haarlijnscheuren (4x) € 30 € 60 € 150 Verkocht
995 Image Chinese porseleinen kom, Kanton, 19de eeuw, diam. 41,5 cm, enkele beschadigingen € 100 € 200 € 0 Opgehouden
996 Image Chinese porseleinen dekselvaas, Kanton, 19de eeuw, h. 40 cm, enkele beschadigingen aan deksel € 100 € 100 € 950 Verkocht
997 Image Afrikaans houten masker, h. 30 cm, diam. 21,5 cm. € 40 € 100 € 100 Verkocht
998 Image 3 Chinese porseleinen trekpotjes, 18de/19de eeuw + 2 Chinese porseleinen Imari kopjes en schoteltjes, beschadigd (7x) € 100 € 200 € 1.300 Verkocht
1002 Image Chinese porseleinen bakje, 20ste eeuw, afm. 6 x 18 x 9,5 cm. € 40 € 80 € 300 Verkocht
1003 Image 2 houten pijlpunten, IndonesiĆ«/Sumatra?, l. ca. 70 cm (2x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
1004 Image Chinees houten beeld, deels gepolychromeerd, h. 54 cm. € 100 € 200 € 220 Verkocht
1005 Image 5 Chinese porseleinen schalen, 18de eeuw, min. beschadigingen en haarlijnscheuren (5x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1006 Image Chinese porseleinen melkkan, 20ste eeuw, h. 10 cm, restauratie aan tuit + 4 Chinese porseleinen kopjes, 20ste eeuw (5x) € 100 € 200 € 110 Verkocht
1009 Image 1 Chinese porseleinen pot met uitlekschaal, Kanton, 19de eeuw, afm. 13 x 11 cm. (2x) € 40 € 80 € 90 Verkocht
1010 Image Chinese rijstwijnkruik, 20ste eeuw, h. 33 cm. € 50 € 120 € 40 Verkocht
1011 Image Japans porseleinen bord, 20ste eeuw, diam. 39,5 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1012 Image Chinees capucijner porseleinen theepot, suikerpot, 4 kopjes en 6 schoteltjes, enkele beschadigingen en haarlijnscheur (12x) € 60 € 140 € 150 Verkocht
1013 Image Chinese porseleinen vaas, 19de eeuw, gedecoreerd met een landschap met figuren, hals beschadigd, h. 34 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1014 Image Twee Chinese aquarellen, beide gesigneerd, diverse maten (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1016 Image Afrikaanse houten trommel met mensenvel, h. 72 cm, Herkomst: collectie Hans van Drumpt € 50 € 100 € 40 Verkocht
1017 Image Afrikaans houten masker, Ramshoofd, Ivoorkust, h. 41 cm, verlijmd € 100 € 200 € 110 Verkocht
1018 Image Afrikaanse bronzen helm, Burkina Faso, h. 32 cm. € 100 € 200 € 240 Verkocht
1019 Image 4 Afrikaanse houten stokmaskers, diverse maten (4x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1020 Image Afrikaans houten sculptuur, Naakte vrouw, sporen van termieten, h. 43 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
1021 Image Afrikaans houten sculptuur, h. 64 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1023 Image Afrikaans houten masker, deels gepolychromeerd, met raffia, h. 36 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1024 Image Afrikaans houten masker, met oorbellen en raffia, h. 31 cm. € 100 € 200 € 140 Verkocht
1025 Image Afrikaans houten masker, geprononceerde voortanden, met raffia, l. 23 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1026 Image 2 Afrikaanse houten sculpturen, (1 x Dogon?), h. 25 en 23 cm, beide beschadiging aan voet (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1027 Image Afrikaans houten sculptuur, Naakte vrouw, sporen van termieten, h. 72 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1028 Image Afrikaans houten sculptuur, Buste, h. 30 cm. € 60 € 140 € 110 Verkocht
1029 Image Deels verguld houten Chinees paneel, kleine beschadiging lijst, afm. 34 x 45 cm. € 30 € 60 € 110 Verkocht
1030 Image Afrikaans houten masker, antropomorf dierenmasker, h. 38 cm. € 100 € 200 € 140 Verkocht
1031 Image Afrikaans houten masker, Fang, Fujan/Solo, l. 40 cm. € 80 € 140 € 70 Verkocht
1032 Image Afrikaans houten masker, Dan (?), l. 23 cm, kleine restauratie € 100 € 200 € 240 Verkocht
1033 Image 2 Afrikaanse houten sculpturen, h. 52 en 53 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1034 Image Aardewerken object, diam. 24 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1035 Image Afrikaans masker, met textiel gedecoreerd, l. 47 cm, enkele minimale beschadigingen € 40 € 100 € 30 Verkocht
1036 Image Chinese porseleinen kom, 18de eeuw, haarlijnscheuren en minimale chips, diam. 23 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1037 Image Afrikaans houten masker, met scarificaties, h. 52 cm, gerestaureerd € 100 € 200 € 90 Verkocht
1038 Image Afrikaans houten masker, met rood pigment, l. 49 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1039 Image Afrikaans houten masker, Massai (?), textiel halssnoer, h. 33 cm. € 100 € 200 € 280 Verkocht
1040 Image Afrikaans houten sculptuur, dubbel vrouwenbeeld, h. 52 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1041 Image Afrikaans houten sculptuur, h. 89 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1043 Image Oosterse gemengde techniek, Struisvogel, afm. 10 x 15 cm. € 20 € 40 € 10 Verkocht