Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 124 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
946 Image Chinese achterglasschilderingen, in houten lijst, diverse maten, 20ste eeuw (7x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
981 Image 2 Japanse export porseleinen koffiepotten, 18de eeuw, beide deksels gerestaureerd, haarlijnscheuren, h. 30 cm (2x) € 300 € 1.000   Verkocht
982 Image 2 Chinese porseleinen borden, 18de en 19de eeuw, 1 bord gerestaureerd, diam. 22 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
983 Image Tibetaanse schaal met binnenbakje, met zilveren standrand, 19de eeuw, diam. 12 cm. € 40 € 100   Verkocht
984 Image 6 Chinese porseleinen schotels + 6 Chinese porseleinen kopjes, 19de eeuw, beide met minimale chips en restauratie (12x) € 140 € 300   Verkocht
985 Image 3 Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, diam. 22,5 cm, 1 bord met chip (3x) € 50 € 100   Verkocht
988 Image Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, diam. 33 cm, enkele chips € 50 € 100   Verkocht
990 Image Chinese houten krijger, 19de eeuw, enkele beschadigingen, op marmeren basement, gesigneerd met wasstempel, h. 22 cm. € 30 € 60   Verkocht
991 Image Chinese porseleinen famille rose gedekseld vaasje, begin 20ste eeuw, gerestaureerd + 3 Chinese porseleinen schoteltjes met hanen, ca. 1900, chips en haarlijnscheuren (4x) € 30 € 60   Verkocht
995 Image Chinese porseleinen kom, Kanton, 19de eeuw, diam. 41,5 cm, enkele beschadigingen € 100 € 200 € 0 Opgehouden
996 Image Chinese porseleinen dekselvaas, Kanton, 19de eeuw, h. 40 cm, enkele beschadigingen aan deksel € 100 € 100   Verkocht
997 Image Afrikaans houten masker, h. 30 cm, diam. 21,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
998 Image 3 Chinese porseleinen trekpotjes, 18de/19de eeuw + 2 Chinese porseleinen Imari kopjes en schoteltjes, beschadigd (7x) € 100 € 200   Verkocht
1002 Image Chinese porseleinen bakje, 20ste eeuw, afm. 6 x 18 x 9,5 cm. € 40 € 80   Verkocht
1003 Image 2 houten pijlpunten, IndonesiĆ«/Sumatra?, l. ca. 70 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
1004 Image Chinees houten beeld, deels gepolychromeerd, h. 54 cm. € 100 € 200   Verkocht
1005 Image 5 Chinese porseleinen schalen, 18de eeuw, min. beschadigingen en haarlijnscheuren (5x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1006 Image Chinese porseleinen melkkan, 20ste eeuw, h. 10 cm, restauratie aan tuit + 4 Chinese porseleinen kopjes, 20ste eeuw (5x) € 100 € 200   Verkocht
1009 Image 1 Chinese porseleinen pot met uitlekschaal, Kanton, 19de eeuw, afm. 13 x 11 cm. (2x) € 40 € 80   Verkocht
1010 Image Chinese rijstwijnkruik, 20ste eeuw, h. 33 cm. € 50 € 120   Verkocht
1011 Image Japans porseleinen bord, 20ste eeuw, diam. 39,5 cm. € 50 € 100   Verkocht
1012 Image Chinees capucijner porseleinen theepot, suikerpot, 4 kopjes en 6 schoteltjes, enkele beschadigingen en haarlijnscheur (12x) € 60 € 140   Verkocht
1013 Image Chinese porseleinen vaas, 19de eeuw, gedecoreerd met een landschap met figuren, hals beschadigd, h. 34 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1014 Image Twee Chinese aquarellen, beide gesigneerd, diverse maten (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1016 Image Afrikaanse houten trommel met mensenvel, h. 72 cm, Herkomst: collectie Hans van Drumpt € 50 € 100   Verkocht
1017 Image Afrikaans houten masker, Ramshoofd, Ivoorkust, h. 41 cm, verlijmd € 100 € 200   Verkocht
1018 Image Afrikaanse bronzen helm, Burkina Faso, h. 32 cm. € 100 € 200   Verkocht
1019 Image 4 Afrikaanse houten stokmaskers, diverse maten (4x) € 40 € 100   Verkocht
1020 Image Afrikaans houten sculptuur, Naakte vrouw, sporen van termieten, h. 43 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
1021 Image Afrikaans houten sculptuur, h. 64 cm. € 40 € 100   Verkocht
1023 Image Afrikaans houten masker, deels gepolychromeerd, met raffia, h. 36 cm. € 100 € 200   Verkocht
1024 Image Afrikaans houten masker, met oorbellen en raffia, h. 31 cm. € 100 € 200   Verkocht
1025 Image Afrikaans houten masker, geprononceerde voortanden, met raffia, l. 23 cm. € 100 € 200   Verkocht
1026 Image 2 Afrikaanse houten sculpturen, (1 x Dogon?), h. 25 en 23 cm, beide beschadiging aan voet (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1027 Image Afrikaans houten sculptuur, Naakte vrouw, sporen van termieten, h. 72 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1028 Image Afrikaans houten sculptuur, Buste, h. 30 cm. € 60 € 140   Verkocht
1029 Image Deels verguld houten Chinees paneel, kleine beschadiging lijst, afm. 34 x 45 cm. € 30 € 60   Verkocht
1030 Image Afrikaans houten masker, antropomorf dierenmasker, h. 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1031 Image Afrikaans houten masker, Fang, Fujan/Solo, l. 40 cm. € 80 € 140   Verkocht
1032 Image Afrikaans houten masker, Dan (?), l. 23 cm, kleine restauratie € 100 € 200   Verkocht
1033 Image 2 Afrikaanse houten sculpturen, h. 52 en 53 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1034 Image Aardewerken object, diam. 24 cm. € 30 € 60   Verkocht
1035 Image Afrikaans masker, met textiel gedecoreerd, l. 47 cm, enkele minimale beschadigingen € 40 € 100   Verkocht
1036 Image Chinese porseleinen kom, 18de eeuw, haarlijnscheuren en minimale chips, diam. 23 cm. € 30 € 60   Verkocht
1037 Image Afrikaans houten masker, met scarificaties, h. 52 cm, gerestaureerd € 100 € 200   Verkocht
1038 Image Afrikaans houten masker, met rood pigment, l. 49 cm. € 40 € 100   Verkocht
1039 Image Afrikaans houten masker, Massai (?), textiel halssnoer, h. 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
1040 Image Afrikaans houten sculptuur, dubbel vrouwenbeeld, h. 52 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1041 Image Afrikaans houten sculptuur, h. 89 cm. € 50 € 100   Verkocht
1043 Image Oosterse gemengde techniek, Struisvogel, afm. 10 x 15 cm. € 20 € 40   Verkocht