Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 358 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 8 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
000 nog
geen
foto
Jan C. Neervoort (1863-1940), olieverf op doek, Jachtstilleven, ges. r.o., afm. 40 x 29 cm. € 200 € 400   Verkocht
1437 Image Olieverf op paneel, Meisje bij baby in wieg, 19de eeuw, ges. r.o., afm. 26 x 34 cm, craquelé, slechte conditie € 100 € 220   Verkocht
1440 Image Marouflé, Stilleven, ges. r.o., afm. 26,5 x 32 cm. € 50 € 100   Verkocht
1441 Image Olieverf op paneel, Kat en hond, ges. l.o., afm. 24 x 14 cm, barstje in paneel € 40 € 100   Verkocht
1443 Image 4 miniatuurtjes (ingekleurde drukjes), diverse maten (4x) € 50 € 100   Verkocht
1445 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Bootjes met figuren, ges. r.o., gedateerd, afm. 53,5 x 78 cm. € 140 € 300   Verkocht
1446 Image Russische kunstenaar, aquarel, Krant met stilleven, gemon. m.r., gedat. '91, afm. 24 x 18 cm. € 50 € 120   Verkocht
1447 Image Gouache, Abstracte Compositie, gemon. r.o. 'A', afm. 32 x 24 cm. € 40 € 100   Verkocht
1448 Image Marie-Elise, olieverf op board, Portret van een man, ges. l.o., 1975, afm. 29 x 23 cm. € 50 € 100   Verkocht
1450 Image Marouflé, Landschap, 19de eeuw, afm. 27 x 30 cm, slechte conditie € 100 € 200   Verkocht
1453 Image Russische kunstenaar, gemengde techniek, Russisch stadsgezicht, ges. l.o. 'Perov', afm. 12 x 19 cm. € 50 € 120   Verkocht
1454 Image Olieverf op doek, Veld met wilde bloemen, 19de/20ste eeuw, afm. 53 x 30,5 cm, kleine oude restauratie € 100 € 200   Verkocht
1455 Image B. Janssen, olieverf op triplex, Landschap, ges. r.o., afm. 30 x 41 cm. € 100 € 200   Verkocht
1457 Image Hubert Jonas (1928), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 41 x 29 cm, gaatje in doek, min. beschadigingen verfoppervlak € 40 € 100   Verkocht
1458 Image Gerardus Johannes Delfgauw (1882-1947), olieverf op doek, Haven van Rotterdam, ges. r.o., afm. 36 x 48 cm. € 400 € 800   Verkocht
1459 Image A. Jacobs (1859-1940), olieverf op doek, Stilleven, veel craquelé, ges. l.o., afm. 53 x 63 cm. € 50 € 120   Verkocht
1464 Image Hubert Jonas (1928), olieverf op paneel, Stilleven, ges. r.o., afm. 28,5 x 24 cm. € 40 € 80   Verkocht
1466 Image H. Hollewand (1934), olieverf op doek, Liggend naakt, ges. r.o., afm. 75 x 90 cm. € 70 € 150   Verkocht
1467 Image Jacques Schuffenecker (1941), potloodtekening, femme étendue, 1965, afm. 18 x 17 cm + Potloodtekening, Naakte heren, 19de/20ste eeuw, afm. 23 x 19,5 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1468 Image Olieverf op paneel, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 21,5 x 14 cm. € 200 € 400   Verkocht
1469 Image Litho, Liggende vrouw, ges. r.o. in druk, vergeeld, oud label van Christie's op de achterzijde, afm. 34 x 41 cm. € 50 € 120   Verkocht
1470 Image Ingekleurde kopergravure, Maestricht, S. Cattoir, afm. 20 x 23 cm. € 30 € 60   Verkocht
1471 Image Marino de Vos, gemengde techniek, Het doopsel van Christus, ges. l.b., gedat. '6-42', afm. 21 x 26 cm. € 30 € 60   Verkocht
1479 Image Henk Poeder (1964), olieverf op board, Stilleven 'Veling Ede', ges. r.o., afm. 70 x 78 cm. € 160 € 300   Verkocht
1480 Image Robert Terwindt (1940), olieverf op doek, Zomerwandeling, ges. r.o., 1986, afm. 120 x 100 cm. € 200 € 400   Verkocht
1483 Image G. Eggen (1921-2000), linosnede, Naakt, ges. r.o., gedat. '69, afm. 32 x 20 cm. € 50 € 100   Verkocht
1484 Image Aad de Haas (1920-1972), linosnede, druk Nel de Haas, niet gesigneerd, Man met bolhoed, afm. 23,5 x 21,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
1485 Image W. Pustjens, zeefdruk, Maastricht, ges. r.o., 2003, 214/250, afm. 39 x 49 cm. € 100 € 200   Verkocht
1486 Image Paul Daenen, olieverf op doek, Clowns, ges. r.o., 1980, afm. 98 x 48,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1487 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Fighting monk, ges. achterzijde, gedat. 2002, afm. 150 x 140 cm. € 240 € 550   Verkocht
1488 Image Gerard Schäperkotter (1914-2006), olieverf op doek, Blauwe tuin, ges. r.o., gedat. '83, afm. 100 x 150 cm. € 400 € 800   Verkocht
1489 Image Kopergravure, Maastricht, Traiectum ad Mosam, Het profiel van de stad, van Simon de Bellmonte, uitgegeven door Braun en Hogenberg, 17de eeuw, afm. 37 x 50 cm, verkleurd € 100 € 200   Verkocht
1490 Image Aad de Haas (1920-1972), linosnede, druk Nel de Haas, niet gesigneerd, Gebogen naakt, afm. 23,5 x 21,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
1491 Image Aad de Haas (1920-1972), linosnede, druk Nel de Haas, niet gesigneerd, Gebogen naakt, afm. 23,5 x 21,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
1492 Image Chrit Jamin (1952), olieverf op doek, Kind in een vliegtuig, ges. r.o., afm. 90 x 80 cm. € 140 € 300   Verkocht
1494 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège, 1998, afm. 208 x 140 cm. € 400 € 800   Verkocht
1496 Image Aad de Haas (1920-1972), linosnede, druk Nel de Haas, niet gesigneerd, De toeschouwers, afm. 23,5 x 21,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
1498 Image J. Wingen, olieverf op schilderskarton, Hoeve, ges. r.o, afm. 35 x 43 cm. € 160 € 300   Verkocht
1500 Image Emanuele Cappello (1936), olieverf op doek, Inquinamento recente, ges. achterzijde, gedat. '95, afm. 120 x 120 cm. € 200 € 400   Verkocht
1501 Image Juan Heurter (1962), acrylverf op doek, Schommel, ges. achterzijde, 2003, afm. 155 x 87 cm. € 100 € 200   Verkocht
1502 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Memory Medaillon, 4-11-8, gemon. r.o., afm. 100 x 70 cm. € 200 € 400   Verkocht
1504 Image G. Serpenti (1906-1982), olieverf op triplex, Laan met bomen, ges. r.o., afm. 38 x 47 cm. € 100 € 200   Verkocht
1505 Image L.W. Bonhomme, olieverf op doek, Hoeve, ges. r.o., afm. 39 x 49 cm, craquelé € 100 € 200   Verkocht
1506 Image Waarschijnlijk Engelse school, olieverf op doek (bedoekt), Portret van een lid van de Orde van de Kousenband, 18de eeuw, afm. 75 x 61 cm, enkele min. beschadigingen € 500 € 800   Verkocht
1508 Image Pasteltekening, Portret Franse koning, gedateerd achterzijde '1925', afm. 25 x 20 cm. € 40 € 80   Verkocht
1509 Image Crit Rousseau (1941), olieverf op board, Bloemstilleven, ges. r.o., gedat. '73, afm. 62 x 46 cm. € 140 € 300   Verkocht
1510 Image Litho, Twee struisvogels, 18de/19de eeuw, gemon. r.o. 'P.D.R.', afm. 24 x 31,5 cm. € 100 € 300   Verkocht
1511 Image Edmond Wingen (1906-1971), olieverf op doek, Vissersboten, ges. r.o., afm. 48 x 59 cm. € 100 € 200   Verkocht
1512 Image H. Schoonbrood (1898-1972), olieverf op doek (beschadigd), Landschap, ges. r.o., gedat. '40, afm. 68 x 58 cm. € 100 € 200   Verkocht
1513 Image Sepiatekening, Ruïnes (naar Hubert Robert), ges. l.o., afm. 17 x 26 cm. € 50 € 100   Verkocht