Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 358 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 8 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
000 nog
geen
foto
Jan C. Neervoort (1863-1940), olieverf op doek, Jachtstilleven, ges. r.o., afm. 40 x 29 cm. € 200 € 400   Verkocht
1323 Image Johannes Jr. Nicolaas (1885-1943), olieverf op karton, Landschap met hooischoven en kerktoren, ges. l.o., 1936, afm. 32 x 37 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1436 Image Juul Keppens (ca. 1910), olieverf op doek, Kerkje in de herfst, ges. r.o., afm. 37 x 28 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1437 Image Olieverf op paneel, Meisje bij baby in wieg, 19de eeuw, ges. r.o., afm. 26 x 34 cm, craquelé, slechte conditie € 100 € 220   Verkocht
1438 Image Ger Lataster (1920-2012), litho, Abstracte compositie, E.A., papier verkleurd, zuurvlekken, afm. 52 x 70 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
1439 Image Ger Lataster (1920-2012), litho, Twee figuren, ges. r.o., gedat. '88, 10/300, afm. 65 x 50 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1440 Image Marouflé, Stilleven, ges. r.o., afm. 26,5 x 32 cm. € 50 € 100   Verkocht
1441 Image Olieverf op paneel, Kat en hond, ges. l.o., afm. 24 x 14 cm, barstje in paneel € 40 € 100   Verkocht
1442 Image Albert Saverijs (1886-1964), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., 1962, afm. 78 x 56 cm. € 1.800 € 2.400 € 0 Opgehouden
1443 Image 4 miniatuurtjes (ingekleurde drukjes), diverse maten (4x) € 50 € 100   Verkocht
1444 Image Inkttekening, Kinderen voor een stroom, gedateerd en gesigneerd achterzijde '1792', afm. 33,5 x 25 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1445 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Bootjes met figuren, ges. r.o., gedateerd, afm. 53,5 x 78 cm. € 140 € 300   Verkocht
1446 Image Russische kunstenaar, aquarel, Krant met stilleven, gemon. m.r., gedat. '91, afm. 24 x 18 cm. € 50 € 120   Verkocht
1447 Image Gouache, Abstracte Compositie, gemon. r.o. 'A', afm. 32 x 24 cm. € 40 € 100   Verkocht
1448 Image Marie-Elise, olieverf op board, Portret van een man, ges. l.o., 1975, afm. 29 x 23 cm. € 50 € 100   Verkocht
1449 Image Albert Saverijs (1886-1964), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 47 x 67 cm. € 1.400 € 2.800 € 0 Opgehouden
1450 Image Marouflé, Landschap, 19de eeuw, afm. 27 x 30 cm, slechte conditie € 100 € 200   Verkocht
1451 Image 3 olieverfschilderingen op paneel, 19de/20ste eeuw, Engelse school, Hoenderhofje, afm. 19 x 22 cm en 14 x 17 cm en Geit, afm. 14 x 21 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1452 Image Jean Dreyfus-Stern (1890-1980), olieverf op doek, Landschap in vogelvlucht, ges. l.o., afm. 47 x 58 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1453 Image Russische kunstenaar, gemengde techniek, Russisch stadsgezicht, ges. l.o. 'Perov', afm. 12 x 19 cm. € 50 € 120   Verkocht
1454 Image Olieverf op doek, Veld met wilde bloemen, 19de/20ste eeuw, afm. 53 x 30,5 cm, kleine oude restauratie € 100 € 200   Verkocht
1455 Image B. Janssen, olieverf op triplex, Landschap, ges. r.o., afm. 30 x 41 cm. € 100 € 200   Verkocht
1456 Image Olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. r.o. 'Baillie', afm. 60 x 89 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1457 Image Hubert Jonas (1928), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 41 x 29 cm, gaatje in doek, min. beschadigingen verfoppervlak € 40 € 100   Verkocht
1458 Image Gerardus Johannes Delfgauw (1882-1947), olieverf op doek, Haven van Rotterdam, ges. r.o., afm. 36 x 48 cm. € 400 € 800   Verkocht
1459 Image A. Jacobs (1859-1940), olieverf op doek, Stilleven, veel craquelé, ges. l.o., afm. 53 x 63 cm. € 50 € 120   Verkocht
1460 Image Potloodtekening, Naakte dame, ges. r.o. 'L. Dereus', gedat. '92, afm. 35 x 26 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1461 Image Luc de Ro (1925), olieverf op board, portret ges. r.o., afm. 28,5 x 22,5 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1464 Image Hubert Jonas (1928), olieverf op paneel, Stilleven, ges. r.o., afm. 28,5 x 24 cm. € 40 € 80   Verkocht
1465 Image Cornelis de Bruin (1870-1940), olieverf op doek, Kar met paard, ges. l.o. en op achterzijde, afm. 49 x 69 cm, min. restauratie, craquelé € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1466 Image H. Hollewand (1934), olieverf op doek, Liggend naakt, ges. r.o., afm. 75 x 90 cm. € 70 € 150   Verkocht
1467 Image Jacques Schuffenecker (1941), potloodtekening, femme étendue, 1965, afm. 18 x 17 cm + Potloodtekening, Naakte heren, 19de/20ste eeuw, afm. 23 x 19,5 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1468 Image Olieverf op paneel, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 21,5 x 14 cm. € 200 € 400   Verkocht
1469 Image Litho, Liggende vrouw, ges. r.o. in druk, vergeeld, oud label van Christie's op de achterzijde, afm. 34 x 41 cm. € 50 € 120   Verkocht
1470 Image Ingekleurde kopergravure, Maestricht, S. Cattoir, afm. 20 x 23 cm. € 30 € 60   Verkocht
1471 Image Marino de Vos, gemengde techniek, Het doopsel van Christus, ges. l.b., gedat. '6-42', afm. 21 x 26 cm. € 30 € 60   Verkocht
1472 Image Acrylverf op paneel, Research on the biggest mistake, ges. achterzijde, 2016, afm. 54 x 40 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1473 Image Houtskooltekening, Aan de Maaskant Maastricht, ges. r.o. en gemon. l.o., afm. 60 x 48 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1474 Image 5 x Arlaque, gemengde techniek, diverse afmetingen (5x) € 180 € 300 € 0 Opgehouden
1475 Image Arlaque, potloodtekening, Naakte dame, afm. 40 x 30 cm + Florian, potloodtekening, Hipster, 2007, afm. 70 x 50 cm. (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1476 Image 5 x Arlaque, gemengde techniek, diverse afmetingen (5x) € 120 € 240 € 0 Opgehouden
1477 Image Werner Pantki, 2 gemengde technieken op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., 2016 (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1478 Image 6 drukjes, Abstracte compositie, Van Zandvliet Corporate Communicatie (6x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1479 Image Henk Poeder (1964), olieverf op board, Stilleven 'Veling Ede', ges. r.o., afm. 70 x 78 cm. € 160 € 300   Verkocht
1480 Image Robert Terwindt (1940), olieverf op doek, Zomerwandeling, ges. r.o., 1986, afm. 120 x 100 cm. € 200 € 400   Verkocht
1481 Image Ru de Vries (1936), gemengde techniek met druk, 750 jaar Heerlen, sept. 1975, ges. r.o., afm. 69 x 48 cm, min. scheurtjes € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1482 Image Klaas Gubbels (1934), aquarel, Koffiepot, gemon. l.o., gedat. '87, afm. 19 x 10 cm. € 180 € 300 € 0 Opgehouden
1483 Image G. Eggen (1921-2000), linosnede, Naakt, ges. r.o., gedat. '69, afm. 32 x 20 cm. € 50 € 100   Verkocht
1484 Image Aad de Haas (1920-1972), linosnede, druk Nel de Haas, niet gesigneerd, Man met bolhoed, afm. 23,5 x 21,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
1485 Image W. Pustjens, zeefdruk, Maastricht, ges. r.o., 2003, 214/250, afm. 39 x 49 cm. € 100 € 200   Verkocht