Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Glas en Keramiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 83 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
317 Image 6 groene wijnglazen + karaf (chip) met 2 wijnglazen, verschillende modellen (9x) € 40 € 80   Verkocht
318 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), beschilderd bord, gesigneerd achterzijde, diam. 45 cm. € 200 € 400   Verkocht
319 Image Beschilderd plaasteren doodsmasker (Charles Vos), l. 22 cm. € 30 € 60   Verkocht
320 Image Beschilderd aardewerken bord, Reigers, diam. 23 cm. € 30 € 60   Verkocht
321 Image Baardmankruik, 18de eeuw, min. chips, h. 24 cm. € 200 € 400   Verkocht
322 Image Wedgwood servies, incompleet, groot en divers kavel € 140 € 300   Verkocht
323 Image 3 bordjes Societé Céramique, Juliana en Bernhard, diam. 20,5 cm. + Doekje + Schrift (5x) € 40 € 100   Verkocht
324 Image Paar groene glazen flessen, 18de/19de eeuw, h. 24 cm (2x) € 40 € 80   Verkocht
325 Image Kristallen geëtste schaal op voet met vaas (épergne), enkele minimale chips, h. 44 cm. € 40 € 80   Verkocht
326 Image Beschilderd plaasteren doodsmasker (Charles Vos), l. 22 cm. € 30 € 60   Verkocht
327 Image Beschilderd plaasteren doodsmasker (Charles Vos), l. 22 cm. € 30 € 60   Verkocht
328 Image Pieter Stockmans (1940), twee kannetjes, gesigneerd, h. 12 en 18 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
329 Image M. MONT DE FER (M. Stallenberg?), beschilderde wandtegels Maastricht, Herkomst: Café In Den Ouden Vogelstruys, afm. 106 x 154 cm en 77 x 163 cm (2x) € 300 € 600 € 0 Opgehouden
330 Image Glazen vaas, label 'HG', h. 31 cm. € 30 € 60   Verkocht
331 Image Aardewerk waterfles/pelgrimsfles, diam. 29 cm. € 30 € 60   Verkocht
332 Image G. Serpenti (1906-1982), beschilderd bord, Vogels, ges. achterzijde en gedateerd '42, diam. 39,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
333 Image Charles Vos (1888-1954), chamotte sculptuur, Schets voor een Beethoven-monument, barst, h. 30 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
334 Image Twee aardewerken kameleons, 1 beschadigd, h. 12 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
335 Image 2 x glazen vazen, ontworpen door Floris Meydam, niet gesigneerd, 1 x Corollaire, h. 12 en 19 cm (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
336 Image Hollandse kattenkop fles, 17de eeuw, h. 18 cm. € 50 € 100   Verkocht
337 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde tegel, 1940-1945, gemon. l.o., afm. 16 x 16 cm. € 50 € 100   Verkocht
338 Image Aardewerk ovenvorm, afm. 33 x 37 cm + Kan, h. 12 cm (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
339 Image 9-delig Wedgwood porseleinen dinerservies, bestaande uit: dinerborden, soepborden en ontbijtborden en koffiekopjes met schoteltjes, 1 kopje ontbreekt € 80 € 140   Verkocht
340 Image Porseleinen inktpot, 19de eeuw, gedecoreerd met moeder met kinderen, onderkant van deksel stukje uit, afm. 20 x 20 cm. € 100 € 200   Verkocht
341 Image 12 porseleinen kopjes en schoteltjes, handbeschilderd, gesigneerd en gedateerd '1907'(24x) € 30 € 60   Verkocht
342 Image Koffiepot, melkkan en suikerpot, jaren vijftig, Steamship company (3x) € 40 € 100   Verkocht
343 Image 4 porseleinen beeldjes, Veldheren, 20ste eeuw, h. ca. 20 cm, enkele chips (4x) € 30 € 60   Verkocht
344 Image Aardewerken vergiet, 18de/19de eeuw, diam. 28 cm. € 40 € 100   Verkocht
345 Image 3 porseleinen servetringen, min. chips (3x) € 40 € 100   Verkocht
346 Image Twee geglazuurd aardewerken reliëfs: NV de Sfinx, afm. 38 x 27 cm, beschadigd + Profiel van een man, afm. 33 x 33 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
347 Image Porseleinen figurine, Amazone op paard, Rosenthal, vingers beschadigd, h. 25 cm. € 30 € 60   Verkocht
348 Image Vintage vaasje met 1 oor, gemerkt onderzijde, h. 18,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
349 Image Grote aardewerk sfinx, Petrus Regout, afm. 37 x 60 cm. € 200 € 400   Verkocht
350 Image 69-delig Meissen dinerservies, bestaande uit: 12 diepe borden, soepterrine, 12 ontbijtborden, 23 dinerborden, vleesschaal, opdienschaal, 2 sauskommen, 11 dessertbordjes, opdienschaal op voet, kom, diepe rode opdienschaal, ovale opdienschaal en 2 schaaltjes (69x) € 2.000 € 4.000 € 0 Opgehouden
351 Image Keramisch beeld, Exotische buste, h. 37 cm. € 40 € 100   Verkocht
352 Image Glazen vierkante stolp, afm. 55 x 17 x 27 cm. € 100 € 200   Verkocht
357 Image Porseleinen beeldje, Vrouw met pakezel, 20ste eeuw, h. 35 cm, min. chips € 50 € 100   Verkocht
358 Image Kristallen drinkservies, Val-Saint-Lambert, model: Yale, gebruikssporen (ca. 45 x) € 40 € 100   Verkocht
359 Image Glazen vierkante stolp, afm. 53 x 18 x 27,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
364 Image 2 Duitse porseleinen beeldjes, putto op bok, h. 20 en 23 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
365 Image 2 boerenzilveren kandelaars, h. 26,5 cm. + 1 vaas, h. 21,5 cm. (3x) € 100 € 200   Verkocht
366 Image Baardmankruik, 20ste eeuw, h. 22 cm. € 30 € 60   Verkocht
370 Image Duitse porseleinen schaal gedragen door putti, 20ste eeuw, min. chip, l. 26 cm. € 30 € 60   Verkocht
371 Image 4 porseleinen beeldjes, 20ste eeuw, h. ca. 25 cm (4x) € 30 € 60   Verkocht
372 Image 3 boerenzilveren kandelaars, 2 beschilderd, h. 23, 26 en 27 cm (3x) € 100 € 200   Verkocht
373 Image Keramisch werk, Meisje staart uit het raam, afm. 38 x 27,5 cm. € 50 € 120   Verkocht
374 Image R. Veda, keramische mand met bolletjes wol, gesigneerd onderzijde, 1987, kleine beschadiging, afm. 29 x 23 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
378 Image 4 porseleinen beeldjes, 20ste eeuw, min. chips, h. ca. 14 cm (4x) € 30 € 60   Verkocht
379 Image 3 Delftse aardewerken borden, 1 x 19de eeuw en 2 x 18de eeuw, diam. 36, 31 en 25 cm, enkele beschadigingen (3x) € 50 € 100   Verkocht
383 Image Handgeschilderde aardewerken koffiepot, Italië, Bassano, h. 37 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden