Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart » Koper, Tin en andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 18 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2039 Image Koperen 7-armige kandelaar, afm. 45 x 54 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
2101 Image Metalen bloempot, diam. 27,5 cm, voet gedeukt en Koperen ketel, diam. 28 cm. (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2102 Image Paar Engels koperen met porseleinen kandelaars, beide flink beschadigd, h. 30 cm (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2103 Image Tinnen aardappelschaal, 19de eeuw, diam. 30 cm, onderzijde gemerkt + Twee Engelse houten kandelaars, h. 23 cm (3x) € 60 € 140 € 50 Verkocht
2108 Image Tinnen schotel, 18de/19de eeuw, diam. 53 cm. € 60 € 140 € 420 Verkocht
2109 Image IJzeren tweearmige kandelaar, 18de eeuw, h. 152 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
2115 Image Vogelkooi op koperen onderstel, 18de/19de eeuw, h. 72 cm. € 150 € 300 € 320 Verkocht
2122 Image Twee geelkoperen schijfkandelaars, 18de eeuw, 1 voet schroef ontbreekt, h. 26 cm (2x) € 100 € 200 € 140 Verkocht
2129 Image Geelkoperen kandelaar op pootjes, 17de/18de eeuw, h. 12 cm. € 100 € 200 € 110 Verkocht
2130 Image Paar geelkoperen kandelaars, 18de eeuw, h. 13,5 cm (2x) € 100 € 300 € 120 Verkocht
2137 Image 2 smeedijzeren 3-armige kandelaars op marmeren basement, h. 28 cm (2x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2150 Image Tinnen stegkan, 18de eeuw, h. 26,5 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
2157 Image Tinnen cabaret, 18de eeuw, met Hebreeuwse tekens aan de onderzijde, diam. 28,5 cm. € 100 € 200 € 90 Verkocht
2278 Image Messing juwelenkistje, midden 20ste eeuw, afm. 15 x 24 x 17 cm. € 30 € 60 € 40 Verkocht
2283 Image Geel- en roodkoperen schaakbord en pionnen € 100 € 200 € 100 Verkocht
2284 Image Koperen dekseldoos, afm. 9 x 20 x 14 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
2298 Image Bronzen bord, 20ste eeuw, diam. 41,5 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
2305 Image Metalen met koperen schenkkan in Renaissance-stijl, op onyx voet, midden 20ste eeuw, h. 50 cm. € 40 € 100 € 60 Verkocht