Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Varia, Wijnen

Er zijn 74 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
085 Image Bronzen klok, gedecoreerd met putto, h. 37 cm. € 140 € 300   Verkocht
1538 Image Perzisch tapijt, Iran, afm. 190 x 244 cm. € 140 € 300   Verkocht
1868 Image Wit marmeren salontafel, afm. 36 x 115 x 115 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1883 Image Messing tafelklok, 19de/20ste eeuw, wijzerplaat sleets, h. 52 cm. € 140 € 300   Verkocht
1885 Image Hollands tweedeurskabinet, gezwart hout, 19de eeuw, beschadigd, afm. 220 x 148 x 67 cm. € 200 € 500   Verkocht
1886 Image Hollands tweedeurskabinet, gezwart hout, 19de eeuw, beschadigd, afm. 220 x 148 x 67 cm. € 200 € 500   Verkocht
1887 Image Utrechtse toogkast, 18de en 20ste eeuwse onderdelen, enkele beschadigingen, afm. 174 x 179 x 61 cm. € 200 € 500 € 0 Opgehouden
1888 Image Vitrinekast, 20ste eeuw, afm. 188 x 110 x 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1890 Image Mahoniehouten gefineerd naaitafeltje, gebruikssporen, afm. 76 x 64 x 41 cm. € 50 € 100   Verkocht
1891 Image Geelkoperen bolkroonluchter, 19de eeuw, l. 57 cm. € 60 € 140   Verkocht
1893 Image Engelse mahoniehouten butler tray, afm. 80 x 65 x 46 cm, gebruikssporen € 40 € 100   Verkocht
1894 Image Engelse mahoniehouten butler tray, afm. 80 x 65 x 46 cm, gebruikssporen € 40 € 100   Verkocht
1895 Image Perzisch tapijt, afm. 350 x 255 cm. € 200 € 400   Verkocht
1896 Image Perzisch tapijt, antiek, sleets, afm. 150 x 190 cm. € 100 € 200   Verkocht
1897 Image Perzisch tapijt, gerestaureerd, afm. 440 x 100 cm. € 100 € 200   Verkocht
1898 Image Geelkoperen wandklok, wijzerplaat gesigneerd 'Louis Jacquin', 19de eeuw, l. 82 cm. € 100 € 200   Verkocht
1900 Image Zijden tapijt, afm. 94 x 78 cm. € 200 € 400   Verkocht
1901 Image Perzisch tapijt, afm. 209 x 150 cm. € 40 € 100   Verkocht
1902 Image Perzisch tapijt, gesigneerd, afm. 55 x 45 cm. € 40 € 100   Verkocht
1903 Image Perzisch tapijt, antiek, afm. 184 x 150 cm, enkele beschadigingen, sleets, gerafelde randen € 40 € 100   Verkocht
1904 Image Perzisch tapijt, Afghanistan, afm. 114 x 180 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1905 Image Verguld bronzen tafelklok, laat 19de eeuw, afm. 37 x 25 cm. € 160 € 300   Verkocht
1907 Image Perzisch tapijt, lilian, afm. 323 x 250 cm. € 200 € 400   Verkocht
1908 Image Perzisch tapijt, sleets, gerafelde randen, afm. 223 x 152 cm. € 40 € 100   Verkocht
1909 Image Perzisch tapijt, Beloutsch, afm. 146 x 104 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1910 Image Perzisch tapijt, afm. 167 x 93 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1911 Image Perzisch tapijt, antiek, sleets, restauratie rand, afm. 150 x 108 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1912 Image Vergulde houten met gipsen spiegel, 19de eeuw, afm. 133 x 80 cm. € 100 € 300   Verkocht
1914 Image Bijzettafeltje met twee lades, eikenhout met fineer, in Louis XV-stijl, 20ste eeuw, afm. 71 x 43 x 32 cm. € 50 € 100   Verkocht
1915 Image Perzisch tapijt, afm. 220 x 138 cm. € 100 € 200   Verkocht
1916 Image Perzisch tapijt, sleets, afm. 296 x 110 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1917 Image Perzisch tapijt, afm. 149 x 104 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1918 Image Perzisch tapijt, afm. 153 x 198 cm. € 100 € 200   Verkocht
1919 Image Bureau-sécretaire in Louis XV-stijl, ingelegd met eikenhouten fineer, interieur met vier lades, 20ste eeuw, afm. 93 x 80 cm. € 100 € 300   Verkocht
1920 Image Commode in Louis XV-stijl, 20ste eeuw, met 2 lades, afm. 76 x 77 x 38,5 cm. € 140 € 300   Verkocht
1921 Image Perzisch tapijt, afm. 156 x 108 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1922 Image Perzisch tapijt, afm. 143 x 101 cm, sleets € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1923 Image Langwerpig tapijtje, afm. 144 x 29 cm. € 30 € 60   Verkocht
1924 Image Perzisch tapijt, afm. 217 x 128 cm. € 40 € 100   Verkocht
1925 Image Perzisch tapijt, wol met zijde, afm. 160 x 100 cm. € 100 € 200   Verkocht
1926 Image Eikenhouten staande klok, 19de eeuw, wijzerplaat gesigneerd 'J.F.J. Martin à Huy', slinger en gewichten ontbreken, h. 260 cm. € 40 € 100   Verkocht
1927 Image Eikenhouten staande klok, 19de eeuw, wijzerplaat gesigneerd, 'à Mons', slinger en gewichten ontbreken, h. 270 cm. € 40 € 100   Verkocht
1928 Image Eikenhouten tweedeurskastje, Engeland, 19de eeuw, afm. 72 x 119 x 57 cm. € 50 € 100   Verkocht
1929 Image Faux Boulle kartelklok op sokkel, 20ste eeuw, h. klok 58 cm, h. sokkel 106 cm. € 160 € 300   Verkocht
1930 Image Albasten tafelklok, 19de eeuw, h. 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1931 Image Oeil de boeuf klok, 19de eeuw, ingelegd met paarlemoer, wijzerplaat beschadigd € 100 € 200   Verkocht
1933 Image Duitse staande klok, eikenhouten kast, 19de eeuw, slinger en gewichten ontbreken, h. 238 cm. € 40 € 100   Verkocht
1935 Image Antiek naaitafeltje, 19de eeuw, beschadiging klep (zit los), afm. 72 x 58 x 38 cm. € 40 € 100   Verkocht
1936 Image Perzisch tapijt, sleets, afm. 107 x 110 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1937 Image Zamac tafelklok, 19de eeuw, h. 38 cm. € 60 € 140   Verkocht