Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Varia, Wijnen

Er zijn 74 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
085 Image Bronzen klok, gedecoreerd met putto, h. 37 cm. € 140 € 300   Verkocht
1538 Image Perzisch tapijt, Iran, afm. 190 x 244 cm. € 140 € 300   Verkocht
1883 Image Messing tafelklok, 19de/20ste eeuw, wijzerplaat sleets, h. 52 cm. € 140 € 300   Verkocht
1885 Image Hollands tweedeurskabinet, gezwart hout, 19de eeuw, beschadigd, afm. 220 x 148 x 67 cm. € 200 € 500   Verkocht
1886 Image Hollands tweedeurskabinet, gezwart hout, 19de eeuw, beschadigd, afm. 220 x 148 x 67 cm. € 200 € 500   Verkocht
1888 Image Vitrinekast, 20ste eeuw, afm. 188 x 110 x 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1890 Image Mahoniehouten gefineerd naaitafeltje, gebruikssporen, afm. 76 x 64 x 41 cm. € 50 € 100   Verkocht
1891 Image Geelkoperen bolkroonluchter, 19de eeuw, l. 57 cm. € 60 € 140   Verkocht
1893 Image Engelse mahoniehouten butler tray, afm. 80 x 65 x 46 cm, gebruikssporen € 40 € 100   Verkocht
1894 Image Engelse mahoniehouten butler tray, afm. 80 x 65 x 46 cm, gebruikssporen € 40 € 100   Verkocht
1895 Image Perzisch tapijt, afm. 350 x 255 cm. € 200 € 400   Verkocht
1896 Image Perzisch tapijt, antiek, sleets, afm. 150 x 190 cm. € 100 € 200   Verkocht
1897 Image Perzisch tapijt, gerestaureerd, afm. 440 x 100 cm. € 100 € 200   Verkocht
1898 Image Geelkoperen wandklok, wijzerplaat gesigneerd 'Louis Jacquin', 19de eeuw, l. 82 cm. € 100 € 200   Verkocht
1900 Image Zijden tapijt, afm. 94 x 78 cm. € 200 € 400   Verkocht
1901 Image Perzisch tapijt, afm. 209 x 150 cm. € 40 € 100   Verkocht
1902 Image Perzisch tapijt, gesigneerd, afm. 55 x 45 cm. € 40 € 100   Verkocht
1903 Image Perzisch tapijt, antiek, afm. 184 x 150 cm, enkele beschadigingen, sleets, gerafelde randen € 40 € 100   Verkocht
1905 Image Verguld bronzen tafelklok, laat 19de eeuw, afm. 37 x 25 cm. € 160 € 300   Verkocht
1907 Image Perzisch tapijt, lilian, afm. 323 x 250 cm. € 200 € 400   Verkocht
1908 Image Perzisch tapijt, sleets, gerafelde randen, afm. 223 x 152 cm. € 40 € 100   Verkocht
1912 Image Vergulde houten met gipsen spiegel, 19de eeuw, afm. 133 x 80 cm. € 100 € 300   Verkocht
1914 Image Bijzettafeltje met twee lades, eikenhout met fineer, in Louis XV-stijl, 20ste eeuw, afm. 71 x 43 x 32 cm. € 50 € 100   Verkocht
1915 Image Perzisch tapijt, afm. 220 x 138 cm. € 100 € 200   Verkocht
1918 Image Perzisch tapijt, afm. 153 x 198 cm. € 100 € 200   Verkocht
1919 Image Bureau-sécretaire in Louis XV-stijl, ingelegd met eikenhouten fineer, interieur met vier lades, 20ste eeuw, afm. 93 x 80 cm. € 100 € 300   Verkocht
1920 Image Commode in Louis XV-stijl, 20ste eeuw, met 2 lades, afm. 76 x 77 x 38,5 cm. € 140 € 300   Verkocht
1923 Image Langwerpig tapijtje, afm. 144 x 29 cm. € 30 € 60   Verkocht
1924 Image Perzisch tapijt, afm. 217 x 128 cm. € 40 € 100   Verkocht
1925 Image Perzisch tapijt, wol met zijde, afm. 160 x 100 cm. € 100 € 200   Verkocht
1926 Image Eikenhouten staande klok, 19de eeuw, wijzerplaat gesigneerd 'J.F.J. Martin à Huy', slinger en gewichten ontbreken, h. 260 cm. € 40 € 100   Verkocht
1927 Image Eikenhouten staande klok, 19de eeuw, wijzerplaat gesigneerd, 'à Mons', slinger en gewichten ontbreken, h. 270 cm. € 40 € 100   Verkocht
1928 Image Eikenhouten tweedeurskastje, Engeland, 19de eeuw, afm. 72 x 119 x 57 cm. € 50 € 100   Verkocht
1929 Image Faux Boulle kartelklok op sokkel, 20ste eeuw, h. klok 58 cm, h. sokkel 106 cm. € 160 € 300   Verkocht
1930 Image Albasten tafelklok, 19de eeuw, h. 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1931 Image Oeil de boeuf klok, 19de eeuw, ingelegd met paarlemoer, wijzerplaat beschadigd € 100 € 200   Verkocht
1933 Image Duitse staande klok, eikenhouten kast, 19de eeuw, slinger en gewichten ontbreken, h. 238 cm. € 40 € 100   Verkocht
1935 Image Antiek naaitafeltje, 19de eeuw, beschadiging klep (zit los), afm. 72 x 58 x 38 cm. € 40 € 100   Verkocht
1937 Image Zamac tafelklok, 19de eeuw, h. 38 cm. € 60 € 140   Verkocht
1940 Image Antieke stoel, eikenhout met lederen bekleding, 19de eeuw, afm. 143 x 60 cm, leder beschadigd € 70 € 140   Verkocht
1941 Image 4 Engelse wheelback stoelen, 19de eeuw + Tafel, 19de eeuw, diam. 114 cm (5x) € 140 € 300   Verkocht
1942 Image Perzische loper, afm. 205 x 81 cm. € 50 € 120   Verkocht
1943 Image Paar bronzen vier-armige kandelaars, laat 19de eeuw, deels verguld, met losse bobeches, h. 54 cm (2x) € 300 € 800   Verkocht
1944 Image Porseleinen wandklok, l. 35 cm. € 40 € 80   Verkocht
1945 Image Duitse eikenhouten eendeurskast, 18de eeuw, op sleepoten, afm. 83 x 70 x 31 cm. € 60 € 140   Verkocht
1948 Image Laat 19de eeuwse spiegel, afm. 106 x 65 cm. € 40 € 100   Verkocht
1949 Image Eikenhouten schoenenkastje, met 2 lades en een jaloeziedeurtje, afm. 77 x 50 x 45 cm. € 70 € 150   Verkocht
1951 Image Vergulde tafelklok, vroeg 20ste eeuw, Putto met haan, h. 29 cm. € 100 € 200   Verkocht
1954 Image Duits ladekastje, beschildering van latere datum, 18de/19de eeuw, afm. 42 x 43 x 56 cm. € 50 € 100   Verkocht
1956 Image Hollands kabinet, met wortelnotenhouten fineer, 18de eeuw, met gebombeerde laden, enkele beschadigingen, afm. 232 x 186 x 62 cm. € 300 € 600   Verkocht