Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 31 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
008 Image Gepolychromeerd houten sculptuur, Madonna met kind in gotische stijl, 16de/17de eeuw, h. 44 cm. € 700 € 2.000 € 2.700 Verkocht
015 Image Sint Antonius met kind (onderdeel deurportaal), op stenen voet, h. 45 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
099 Image Houten Corpus Christi, 20ste eeuw, l. 54 cm. € 100 € 200 € 110 Verkocht
169 Image Hollands zilveren miskelk, 2de gehalte, gehamerd, 1934, binnenzijde verguld met Hollands zilveren pateen, 2de gehalte, ca. 802 gram, h. 17 cm (2x) € 600 € 800 € 0 Opgehouden
1643 Image Olieverf op paneel, Neogotisch tafereel met kruis (Corpus ontbreekt), afm. 106 x 63 cm. € 100 € 200 € 180 Verkocht
1996 Image Bronzen Madonna, ca. 21 kilo, l. 80 cm. € 150 € 300 € 130 Verkocht
1997 Image Bronzen verrezen Christus, l. 75 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1998 Image Bronzen Corpus Christus, l. 47 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1999 Image 2 bronzen religieuze doosjes, 1 met de voorstelling van Albrecht Dürers biddende handen (2x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
2000 Image 2 bronzen kaarsenhouders, h. 20 en 25 cm (2x) € 50 € 100 € 50 Verkocht
2003 Image Bronzen Christus onder het kruis, l. 56 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
2004 Image Ivoren Corpus, 18de/19de eeuw, l. 19 cm, min. beschadigingen € 160 € 280 € 150 Verkocht
2005 Image Bronzen Corpus Christi, l. 66 cm. € 100 € 200 € 110 Verkocht
2006 Image Calvariegroep, chamotte klei, geglazuurd, ontwerp: Charles Vos (1888-1954), afm. 54 x 38 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
2007 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Sint Jozef, 1942, min. beschadiging, l. 70 cm. € 60 € 140 € 0 Opgehouden
2010 Image Bronzen Madonna, l. 72 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2011 Image Glas-in-loodraam, Madonna met kind, vroeg 20ste eeuw, afm. 65 x 32 cm.min. beschadiging glas. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2012 Image Twee bronzen sculpturen, Madonna en kind en Sint Petrus, 18de eeuw, l. 15,5 cm (2x) € 50 € 100 € 50 Verkocht
2013 Image Charles Vos (1888-1954), chamotte klei, Stella Duce, l. 50 cm, beschadigd € 30 € 60 € 60 Verkocht
2014 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Madonna, armen beschadigd, h. 61 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2017 Image Stenen sculptuur van Sint Elisabeth van Thüringen, steenpoeder, 19de/20ste eeuw, min. beschadiging, h. 57 cm. € 120 € 240 € 0 Opgehouden
2024 Image Russisch icoon, Moeder en kind, 19de/20ste eeuw, afm. 21 x 15,5 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2025 Image Olieverf op koper, Zesde statie, afm. 52 x 38 cm. € 100 € 200 € 140 Verkocht
2031 Image Deels verguld houten tabernakeldeurtje, 18de eeuw, l. 31 cm. € 50 € 100 € 60 Verkocht
2032 Image Deels gepolychromeerd schrijn met Madonna en kind, begin 20ste eeuw, h. 48,5 cm. € 40 € 100 € 170 Verkocht
2038 Image Romeins missaal (1701) met zilveren beslag, 19de eeuw, op houten voet, enkele vochtplekken in boek € 300 € 600 € 260 Verkocht
2045 Image Kopie naar Ottoons kruis, 20ste eeuw, h. 145 cm. € 160 € 300 € 300 Verkocht
2052 Image Messing neogotisch retabel, 19de/20ste eeuw, afm. 70 x 31 cm. € 300 € 600 € 320 Verkocht
2059 Image Houten retabel, met beschildering van latere datum, vroeg 20ste eeuw, afm. 67 x 95 cm. € 150 € 300 € 0 Opgehouden
2060 Image Ivoren Corpus aan houten kruis, l. 13 cm en l. kruis 41 cm. € 100 € 200 € 90 Verkocht
2300 Image Gepolychromeerd houten sculptuur (Santos), Spanje, ca. 1800, Madonna met kroon en palmtak, figuur volledig van hout met articulerende armen, in originele kledij, mogelijk met mensenhaar, enkele minimale beschadigingen, h. 77 cm (zonder kroon gemeten) € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden