Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 55 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Nico van Rijsbergen, bronzen sculptuur op marmeren basement, Paard, afm. 28,5 x 27 cm. € 300 € 500 € 320 Verkocht
002 Image Rik Wouters (1882-1916), bronzen sculptuur, Gebogen torso (Nel), stempel gieterij onderzijde, afm. 66 x 53 x 29 cm, Herkomst: Leonhard's Gallery Antwerpen € 14.000 € 30.000 € 0 Opgehouden
003 Image N.C. Bloemendaal (Lindal), plaasteren buste van een vrouw, barstje, gesigneerd achterzijde, 1945, h. 23 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
004 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Naakte vrouw, h. 73 cm. € 200 € 400 € 460 Verkocht
005 Image Houten jachtstilleven, 20ste eeuw, l. 66 cm. € 60 € 140 € 550 Verkocht
006 Image 2 bronzen paardenmenners, 19de/20ste eeuw, h. 40 cm (2x) € 400 € 1.000 € 420 Verkocht
009 Image Vera van Hasselt (1924 - 2014), bronzen sculptuur op marmeren basement, Mariken van Niwwegen, h. 12 cm. € 50 € 100 € 190 Verkocht
010 Image G. Eggen, hardstenen tuinbeeld, Meisje, h. 162 cm. € 200 € 400 € 550 Verkocht
011 Image Houten putto op wolk, Duitsland, 18de eeuw, enkele kleine beschadigingen, l. 66 cm. € 400 € 800 € 440 Verkocht
012 Image Houten putto, Duitsland, 18de eeuw, enkele beschadigingen, l. 64 cm. € 300 € 500 € 280 Verkocht
016 Image Amarella (XX), Beschilderd plaasteren buste van een Oriëntaalse dame, h. 76 cm. € 300 € 800 € 480 Verkocht
017 Image Bronzen sculptuur op plexiglazen sokkel, h. 50 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
018 Image Composiet tuinbeeld, Vrouwenhoofd, kleine beschadiging wang, h. 57 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
019 Image Houten console in de vorm van een putto, 19de eeuw, l. 45 cm, enkele min. beschadigingen € 60 € 140 € 200 Verkocht
022 Image Bronzen buste, gesigneerd, h. 42 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
023 Image Albasten buste, Portret van een jongedame, enkele beschadigingen, h. 58 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
024 Image Verkoperd paard op houten basement, 20ste eeuw, afm. 21 x 21 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
025 Image Bronzen beeld, naakte jongeling naar antiek model, 19de eeuw, sterk verbogen/vervormd, h. 13 cm. € 40 € 100 € 40 Verkocht
026 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Jongen met kalkoenen, gesigneerd, h. 28 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
029 Image Crit Jamin (1952), luchtballon met enkele stokfiguren, riet, hout en papiermaché, h. 208 cm. € 200 € 500 € 0 Opgehouden
030 Image Jan van de Waterlaat (1939-1995), houten sculptuur op stenen basement, Elementaire levensfunctie I, h. 82 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
031 Image Bronzen sculptuur, Meisje op stoel, gesigneerd, h. 28,5 cm. € 100 € 200 € 90 Verkocht
032 Image Godfried Pieters (1936), verguld bronzen sculptuur op stenen basement, gemonogrammeerd op basement, afm. 15 x 24 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
033 Image Bronzen sculptuur op koperen voet, Lopende man, gesigneerd 'F. Albrecht', h. 26 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
037 Image Charles Vos (1888-1954), bronzen sculptuur op houten basement, Jongenshoofdje, gesigneerd, h. 28 cm. € 200 € 400 € 380 Verkocht
038 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Meermin, afm. 13,5 x 23 cm, min. chips € 30 € 60 € 20 Verkocht
039 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Naakt, afm. 17 x 37 cm, min. chips € 40 € 100 € 30 Verkocht
040 Image Jeanette Spronck- Van Gils, bronzen sculptuur, De repetitie, gemonogrammeerd, h. 21 cm. € 100 € 300 € 90 Verkocht
041 Image Flavio de Faveri, bronzen sculptuur, De melancholie, gesigneerd, 1999, h. 108 cm. € 1.000 € 2.000 € 2.600 Verkocht
043 Image Charles Vos (1888-1954), voorstudie voor het monument 'Mooswief', afm. 38 x 47 x 52 cm. € 400 € 900 € 380 Verkocht
044 Image Beschilderd plaasteren portretmedaillon van Charles Vos, diam. 45 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
045 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Pandora, barst, h. 38 cm. € 300 € 500 € 280 Verkocht
046 Image O. Nijsten, bronzen sculptuur op marmeren basement, Vogels, beschadigd, l. 28 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
047 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, niet gesigneerd, h. 21 cm. € 40 € 100 € 40 Verkocht
049 Image Appie Drielsma (1937), aardewerken sculptuur, Portret van Margriet Wishaupt, gemon. achterzijde, gedat. '58, h. 42 cm, min. chip aan de lip € 200 € 400 € 160 Verkocht
050 Image Bronzen sculptuur, De kerkvaders, h. 14 cm. € 50 € 100 € 110 Verkocht
051 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Staande pelikaan (naar F. Pompon), h. 43 cm. € 200 € 400 € 240 Verkocht
052 Image Bronzen sculptuur, Man met hoed, l. 10 cm + Bronzen vijzel met stamper (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
053 Image Kees Verkade (1941), bronzen sculptuur op marmeren basement, Moeder met kind, gemon. 'KV', h. 21 cm. € 400 € 800 € 1.100 Verkocht
054 Image Wilhelmien Nijhaes, twee worstelende figuren op stenen basement, gesigneerd onderzijde, afm. 12 x 20 cm. € 60 € 120 € 50 Verkocht
055 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Galopperend paard, afm. 21 x 31 cm. € 160 € 300 € 140 Verkocht
057 Image Charles Vos (1888-1954), bronzen reliëf, Profiel van een meisje, ges. r.o., afm. 21 x 16 cm + Keramisch reliëf, Porceleyne Fles, Profiel van een man, afm. 13 x 11 cm (2x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
058 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Jongetje, h. 9,5 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
059 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Meisjeshoofd, 83/250, h. 8 cm. € 40 € 100 € 40 Verkocht
060 Image G. Eggen, bronzen sculptuur op marmeren basement, Gepatineerd meisje, h. 29 cm. € 140 € 300 € 240 Verkocht
061 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Geit (naar P. Picasso), h. 43 cm. € 200 € 400 € 300 Verkocht
063 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Koe met kalf, afm. 21 x 36 cm. € 160 € 300 € 170 Verkocht
064 Image Eikenhouten sculptuur van een geitenbok, 19de/20ste eeuw, Zwarte Woud, min. beschadigingen, h. 92 cm. € 100 € 200 € 900 Verkocht
065 Image Johan Claassen (1943), multiplex/silkscreen, afm. 36 x 34 cm, Herkomst: Collectie Rabobank Venray € 100 € 200 € 0 Opgehouden
066 Image Johan Claassen (1943), multiplex/silkscreen, afm. 36 x 34 cm, Herkomst: Collectie Rabobank Venray € 100 € 200 € 0 Opgehouden