Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 15 - 18 Maart 2019 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 55 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Nico van Rijsbergen, bronzen sculptuur op marmeren basement, Paard, afm. 28,5 x 27 cm. € 300 € 500   Verkocht
004 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Naakte vrouw, h. 73 cm. € 200 € 400   Verkocht
005 Image Houten jachtstilleven, 20ste eeuw, l. 66 cm. € 60 € 140   Verkocht
006 Image 2 bronzen paardenmenners, 19de/20ste eeuw, h. 40 cm (2x) € 400 € 1.000   Verkocht
009 Image Vera van Hasselt (1924 - 2014), bronzen sculptuur op marmeren basement, Mariken van Niwwegen, h. 12 cm. € 50 € 100   Verkocht
010 Image G. Eggen, hardstenen tuinbeeld, Meisje, h. 162 cm. € 200 € 400   Verkocht
011 Image Houten putto op wolk, Duitsland, 18de eeuw, enkele kleine beschadigingen, l. 66 cm. € 400 € 800   Verkocht
012 Image Houten putto, Duitsland, 18de eeuw, enkele beschadigingen, l. 64 cm. € 300 € 500   Verkocht
016 Image Amarella (XX), Beschilderd plaasteren buste van een Oriëntaalse dame, h. 76 cm. € 300 € 800   Verkocht
017 Image Bronzen sculptuur op plexiglazen sokkel, h. 50 cm. € 100 € 200   Verkocht
018 Image Composiet tuinbeeld, Vrouwenhoofd, kleine beschadiging wang, h. 57 cm. € 100 € 200   Verkocht
019 Image Houten console in de vorm van een putto, 19de eeuw, l. 45 cm, enkele min. beschadigingen € 60 € 140   Verkocht
023 Image Albasten buste, Portret van een jongedame, enkele beschadigingen, h. 58 cm. € 200 € 400   Verkocht
024 Image Verkoperd paard op houten basement, 20ste eeuw, afm. 21 x 21 cm. € 40 € 100   Verkocht
025 Image Bronzen beeld, naakte jongeling naar antiek model, 19de eeuw, sterk verbogen/vervormd, h. 13 cm. € 40 € 100   Verkocht
030 Image Jan van de Waterlaat (1939-1995), houten sculptuur op stenen basement, Elementaire levensfunctie I, h. 82 cm. € 200 € 400   Verkocht
031 Image Bronzen sculptuur, Meisje op stoel, gesigneerd, h. 28,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
037 Image Charles Vos (1888-1954), bronzen sculptuur op houten basement, Jongenshoofdje, gesigneerd, h. 28 cm. € 200 € 400   Verkocht
038 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Meermin, afm. 13,5 x 23 cm, min. chips € 30 € 60   Verkocht
039 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Naakt, afm. 17 x 37 cm, min. chips € 40 € 100   Verkocht
040 Image Jeanette Spronck- Van Gils, bronzen sculptuur, De repetitie, gemonogrammeerd, h. 21 cm. € 100 € 300   Verkocht
041 Image Flavio de Faveri, bronzen sculptuur, De melancholie, gesigneerd, 1999, h. 108 cm. € 1.000 € 2.000   Verkocht
043 Image Charles Vos (1888-1954), voorstudie voor het monument 'Mooswief', afm. 38 x 47 x 52 cm. € 400 € 900   Verkocht
044 Image Beschilderd plaasteren portretmedaillon van Charles Vos, diam. 45 cm. € 30 € 60   Verkocht
045 Image Charles Vos (1888-1954), beschilderd plaasteren sculptuur, Pandora, barst, h. 38 cm. € 300 € 500   Verkocht
046 Image O. Nijsten, bronzen sculptuur op marmeren basement, Vogels, beschadigd, l. 28 cm. € 40 € 100   Verkocht
047 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, niet gesigneerd, h. 21 cm. € 40 € 100   Verkocht
049 Image Appie Drielsma (1937), aardewerken sculptuur, Portret van Margriet Wishaupt, gemon. achterzijde, gedat. '58, h. 42 cm, min. chip aan de lip € 200 € 400   Verkocht
050 Image Bronzen sculptuur, De kerkvaders, h. 14 cm. € 50 € 100   Verkocht
051 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Staande pelikaan (naar F. Pompon), h. 43 cm. € 200 € 400   Verkocht
052 Image Bronzen sculptuur, Man met hoed, l. 10 cm + Bronzen vijzel met stamper (2x) € 30 € 60   Verkocht
053 Image Kees Verkade (1941), bronzen sculptuur op marmeren basement, Moeder met kind, gemon. 'KV', h. 21 cm. € 400 € 800   Verkocht
054 Image Wilhelmien Nijhaes, twee worstelende figuren op stenen basement, gesigneerd onderzijde, afm. 12 x 20 cm. € 60 € 120   Verkocht
055 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Galopperend paard, afm. 21 x 31 cm. € 160 € 300   Verkocht
057 Image Charles Vos (1888-1954), bronzen reliëf, Profiel van een meisje, ges. r.o., afm. 21 x 16 cm + Keramisch reliëf, Porceleyne Fles, Profiel van een man, afm. 13 x 11 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
058 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Jongetje, h. 9,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
059 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Meisjeshoofd, 83/250, h. 8 cm. € 40 € 100   Verkocht
060 Image G. Eggen, bronzen sculptuur op marmeren basement, Gepatineerd meisje, h. 29 cm. € 140 € 300   Verkocht
061 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Geit (naar P. Picasso), h. 43 cm. € 200 € 400   Verkocht
063 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Koe met kalf, afm. 21 x 36 cm. € 160 € 300   Verkocht
064 Image Eikenhouten sculptuur van een geitenbok, 19de/20ste eeuw, Zwarte Woud, min. beschadigingen, h. 92 cm. € 100 € 200   Verkocht
067 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Processie, gemonogrammeerd, afm. 17 x 24 cm. € 140 € 300   Verkocht
069 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Kalkoen (naar F. Pompon), h. 32 cm. € 220 € 400   Verkocht
071 Image Zamac sculptuur naar Auguste Moreau, h. 49 cm. € 60 € 140   Verkocht
078 Image Messing sculptuur van een vrouw met eendjes, 20ste eeuw, h. 31 cm. € 50 € 100   Verkocht