Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Aziatische en Etnografische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 69 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
837 Image Japanse katana, vroeg 20ste eeuw, l. 93 cm. € 100 € 200   Verkocht
841 Image Schiststenen reliëf, Gandhara, Figuratieve scène, 2de-3de eeuw v.Chr, afm. 19 x 21 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
843 Image 4 Aziatische bronzen voorwerpen: zittend bokje + 2 opiumgewichtjes + Tibetaanse bronzen rituele bel (4x) € 40 € 100   Verkocht
844 Image Bronzen olielamp in de vorm van een haan, l. 13 cm + Bronzen olielamp, afm. 17 x 35 cm. € 40 € 100   Verkocht
847 Image Houten Indonesische tempelsculptuur, 19de eeuw, l. 82 cm, sporen van polychromie € 100 € 200   Verkocht
848 Image Chinese zilveren armband met 2 lapis lazuli steentjes, diam. 7 cm. € 40 € 100   Verkocht
849 Image Afrikaanse houten sculptuur, Lepel, Dan (?), oud inventarisnummer op de achterzijde, l. 33 cm. € 50 € 120   Verkocht
850 Image Afrikaans houten masker, Liberia, Dan, ca. 20ste eeuw, hoogglans, geloken ogen, roodachtige patina, l. 25 cm, Herkomst: Hans van Drumpt € 40 € 100   Verkocht
851 Image Chinese porseleinen vaas, ca. 1900, h. 36 cm. € 100 € 200   Verkocht
852 Image 2 Afrikaanse terracotta beeldjes, h. 25 cm, Herkomst: Collectie van Drumpt (2x) € 40 € 100   Verkocht
853 Image Bronzen godheid, 20ste eeuw, h. 45 cm. € 50 € 100   Verkocht
854 Image Afrikaanse bronzen sculptuur met drie gezichten, h. 46 cm. € 30 € 60   Verkocht
857 Image Afrikaans spekstenen funerair beeld, l. 32 cm. € 60 € 120   Verkocht
858 Image 5 Afrikaanse gevlochten mandjes, o.a. gedecoreerd met kralen, Herkomst: Collectie van Drumpt (5x) € 30 € 60   Verkocht
859 Image Chinese terracotta theepot, 19de/20ste eeuw, gemerkt, h. 14 cm. € 100 € 200   Verkocht
862 Image 3 Afrikaanse colliers, gedecoreerd met kralen, Zuid-Afrika, N'Debele, Herkomst: Collectie van Drumpt (3x) € 50 € 100   Verkocht
864 Image 3 Afrikaanse lederen halssieraden, allen met lederen amuletten (eentje met rammelaar), l. 50 cm, 170 cm en 110 cm , Herkomst: collectie Hans van Drumpt + 3 Afrikaanse lederen snoeren, diverse afmetingen, Herkomst: collectie Hans van Drumpt (6x) € 30 € 60   Verkocht
865 Image 6 Afrikaanse rieten matjes, Herkomst: Collectie van Drumpt (6x) € 40 € 100   Verkocht
866 Image Chinese terracotta theepot, 19de/20ste eeuw, h. 13 cm. € 40 € 80   Verkocht
869 Image Afrikaans houten masker, Kifwebe, RDC, fantasiemasker, l. 51 cm, Herkomst: Collectie Hans van Drumpt € 140 € 300   Verkocht
870 Image Chinese porseleinen wijsgeer met de perzik van onsterfelijkheid, gemerkt onderzijde, h. 31 cm. € 100 € 200   Verkocht
871 Image Bronzen Ganesha, h. 14 cm. € 30 € 60   Verkocht
875 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, diam. 28,5 cm, min. chips € 40 € 100   Verkocht
876 Image Indische miniatuur, Schiva en Parvati, vroeg 20ste eeuw, afm. 23 x 17,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
877 Image Indische miniatuur, Parvati met kelk, vroeg 20ste eeuw, beschadigd, afm. 24 x 16,5 cm + Chinese schildering op Japans papier, Keizer, afm. 24 x 16 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
878 Image Indische miniatuur, Moghul ruiter, vroeg 20ste eeuw, afm. 19,5 x 12 cm. € 50 € 100   Verkocht
906 Image Perzische helm, metaal, h. 28 cm. € 50 € 100   Verkocht
913 Image 3 Indische bronzen goden, h. 5, 9 en 10 cm (3x) € 50 € 100   Verkocht
918 Image Chinese porseleinen celadon bord, 19de eeuw, diam. 31,5 cm, gerestaureerd € 100 € 200   Verkocht
919 Image 8 Chinese porseleinen borden met floraal motief in reliëf, 20ste eeuw, diam. 20 cm (8x) € 100 € 200   Verkocht
925 Image Bewerkte benen tand, l. 43 cm + Benen armband + Ivoren schaaltje met Boeddha, diam. 10 cm (3x) € 50 € 80   Verkocht
932 Image Indische houten specerijhouder, in de vorm van een pauw, afm. 23,5 x 20 cm. € 40 € 100   Verkocht
1032 Image Verguld bronzen Sino-Tibetaanse Boeddha, 18de/19de eeuw, h. 14 cm. € 200 € 400   Verkocht
1039 Image 2 ivoren beeldjes, Olifant, afm. 3 x 7 cm en Danseres, h. 15,5 cm (2x) € 140 € 300   Verkocht
2186 Image Schouderdoek, Ikat, Sumber, symbolische motieven van de kikkergod van de regen, min. beschadiging, afm. 240 x 150 cm. € 100 € 200   Verkocht

Pagina 1 2 Alle