Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Schilderijen en Grafiek

Er zijn 315 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 7 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1191 Image Ingekleurde kopergravure, Comitatus pars media, Nicol. Visscher, afm. 47 x 57 cm. € 80 € 140 € 0 Opgehouden
1192 Image Cor Noltee (1903-1967), krijttekening, Havengezicht, ges. r.o., afm. 17,5 x 20 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1193 Image Max Weiss (1910-1972), inkttekening, Maria Eck, ges. l.o., 1952, afm. 40,5 x 29 cm, zuurvlekken € 20 € 30 € 20 Verkocht
1194 Image Frans van den Berg (1919-1989), gemengde techniek, Portret van Sophie Weiss, ges. r.o., gedat. '12 mei 57', afm. 63 x 48 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1195 Image Mogelijk Syben de Maroye, olieverf op doek, Zelfportret van een schilder, 1948, afm. 58 x 38 cm, slechte conditie € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1196 Image Max Weiss (1910-1972), gemengde techniek, Raeren (B), ges. l.b., afm. 30,5 x 23,5 cm. € 20 € 30 € 10 Verkocht
1197 Image Olieverf op doek, Stilleven, afm. 74 x 37 cm, craquelé € 40 € 100 € 30 Verkocht
1198 Image Olieverf op paneel, Waterlandschap, ges. r.o., afm. 26 x 44 cm, min. beschadigingen € 40 € 100 € 110 Verkocht
1199 Image J. Chapellier, olieverf op board, Polderlandschap, ges. r.o., afm. 28 x 38 cm. € 60 € 170 € 0 Opgehouden
1200 Image J. Chapellier, olieverf op board, Polderlandschap, ges. r.o., afm. 22 x 16 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1201 Image Pieter Wiegersma (1920-2009), olieverf op schilderskarton, Stilleven in geel, ges. r.o., 2004, afm. 50 x 40 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
1202 Image Pieter Wiegersma (1920-2009), olieverf op schilderskarton, Stilleven met fles, gemon r.o., afm. 30 x 22 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1203 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Landschap met boerderij, ges. l.o., afm. 59 x 68 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1204 Image J.E. Tetar van Elven (1832-59), olieverf op doek, Berglandschap met geiten, ges. r.o., afm. 53 x 74 cm, kleine restauratie doek achterzijde € 600 € 1.500 € 0 Opgehouden
1205 Image Richard Smeets (1955), zeefdruk, Compositie, 1998, 118/150, ges. r.o., afm. 35 x 43 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1206 Image Siet Zuyderland (1942), gouache op papier, Surrealistische voorstelling met interieur sportzaal, ges. r.o., 1970, afm. 49 x 64 cm. € 160 € 300 € 140 Verkocht
1207 Image Hans van Horck (1952), litho, Wheel of life, ges. r.o., 45/60, 1992, afm. 70 x 50 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1208 Image Hendrik Heyligers (1877-1967), olieverf op doek, Kinderspel, ges. l.o., afm. 29 x 23 cm. € 100 € 200 € 360 Verkocht
1209 Image Mogelijk Meindert Hobbema, olieverf op paneel, 17de eeuw, Landschap met hoeve, ges. r.o., oude restauraties en retouches, eigenaarslabel + zegel aan de achterzijde, afm. 75 x 115 cm. € 3.000 € 5.000 € 0 Opgehouden
1210 Image H. Valkenburg, olieverf op paneel, Moeder met kind in een interieur, ges. r.o., afm. 24,5 x 20 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1211 Image Ingekleurde kopergravure, W. Blaeu, Waldeck West Phale, 17de eeuw, valse vouwen, verkleurd, afm. 37 x 49 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1212 Image Ger Lataster (1920-2012), ingekleurde ets, Compositie, 1976, 3/40, afm. 52 x 73 cm. € 160 € 300 € 140 Verkocht
1213 Image Ger Lataster (1920-2012), ets, Abstracte compositie, ges. r.o., 1979, 1/20, afm. 68 x 51 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
1214 Image Paul Vincent Boelens (1958), olieverf op doek, Klassieke balzaal met figuren, ges. r.o., 1998, afm. 70 x 70 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
1215 Image Toegeschreven aan Jan Victors (1619/20-c.1676), olieverf op paneel, 17de eeuw, Het hoenderhof, afm. 65 x 53 cm. € 1.400 € 2.600 € 0 Opgehouden
1216 Image Olieverf op paneel, 19de eeuw, Kopie naar een interieur van H. van Steenwijk, afm. 59 x 83 cm. € 600 € 1.000 € 0 Opgehouden
1217 Image Olieverf op doek (bedoekt), 19de eeuw, Gevangenisscène met diverse lagen van de bevolking (De Bastille?), craquelé, afm. 53 x 90 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
1218 Image Maurice Wagemans (1877-1927), potloodtekening, Vrouw in stoel, ges. r.m., afm. 24 x 18 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1219 Image Siet Zuyderland (1942), gouache op papier, Surrealistische voorstelling met treinwagons in een landschap, afm. 49 x 64 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
1220 Image Ger Lataster (1920-2012), litho, Compositie, ges. r.o., 1971, 78/90, afm. 55 x 76 cm. € 150 € 280 € 140 Verkocht
1221 Image Ger Lataster (1920-2012), olieverf op doek, Verstild leven en de fenomenologie van het verlaten huis, beschadigingen en craquelé, afm. 79 x 99 cm, Herkomst: BKR regeling € 600 € 1.500 € 0 Opgehouden
1222 Image Johan Conrad Greive (1837-1891), olieverf op paneel, Landschap met molen, ges. r.o., afm. 22 x 31,5 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
1223 Image Jan Simon Voddigel (1820-1862), olieverf op doek, Oude vrouw met hond en naaigerei, ges. m.o., gedateerd, afm. 34 x 26 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1224 Image Bram Bogart (1921-2010), aquagravure, Zonder titel, ges. r.o., 2/7, HC, afm. 88 x 115 cm. € 2.000 € 4.000 € 0 Opgehouden
1225 Image Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, Hoeves, ges. l.o., afm. 28,5 x 38,5 cm. € 200 € 400 € 440 Verkocht
1226 Image Willem Paerels (1878-1962), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 48 x 38 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
1227 Image Twee aquarellen van de Italiaanse kust (Napels?), 19de eeuw, eentje gesigneerd r.o., afm. (2x) € 100 € 300 € 140 Verkocht
1228 Image D. Frijns, gemengde techniek, Hoeve, ges. r.o., afm. 32 x 48 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1229 Image Olieverf op doek, Winterlandschap, ges. l.o. 'Caelen', afm. 38 x 48 cm. € 50 € 100 € 70 Verkocht
1231 Image Ch. Cornelissen, olieverf op doek, Familie, ges. l.o., 1958, afm. 54 x 44 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1232 Image A.J.C. Groenewegen (1874-1963), olieverf op paneel, Koeien in een weiland, ges. r.o., afm. 24 x 32 cm. € 400 € 800 € 380 Verkocht
1233 Image Twee pagina's uit een getijdenboek: St. Nicolaas, 16de eeuw, afm. 18 x 13 cm en 15de eeuw, afm. 28,5 x 19 cm (2x) € 140 € 300 € 340 Verkocht
1234 Image Aquarel van drie vissen + Ets, vis, afm. 11,5 x 20 cm + Ingekleurde ets van een plantenwortel + Drie ingekleurde etsen van planten, zuurvlekken (4x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1235 Image Paul Arntzenius (1883-1965), olieverf op doek, Monochroom stilleven, ges. l.o., afm. 45 x 38 cm. € 240 € 500 € 220 Verkocht
1236 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 1998, afm. 140 x 90 cm. € 400 € 800 € 340 Verkocht
1237 Image Frits van der Zander (1947), tempera op papier, Bossage aan poel, ges. r.b., gedat. '80, afm. 95 x 61 cm. € 300 € 500 € 0 Opgehouden
1238 Image Litho, Abstracte compositie, ges. r.o. ''Jonas'', gedat. '66, afm. 49 x 66 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1239 Image Franz Meerts (1836-1896), olieverf op doek (bedoekt), Vrouw met handwerk, ges. r.o., afm. 57 x 42 cm. € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
1240 Image Acht 19de eeuwse werken o.a. aquarel, gemengde techniek en gewassen inkttekening, sommigen zijn gesigneerd o.a. Maessen (8x) € 200 € 400 € 160 Verkocht
1241 Image Ria Erckens (1947), olieverf op doek, Naakte dame, ges. r.o., gedateerd, afm. 140 x 100 cm. € 300 € 600 € 400 Verkocht