Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Schilderijen en Grafiek

Er zijn 314 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 7 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1193 Image Max Weiss (1910-1972), inkttekening, Maria Eck, ges. l.o., 1952, afm. 40,5 x 29 cm, zuurvlekken € 20 € 30   Verkocht
1196 Image Max Weiss (1910-1972), gemengde techniek, Raeren (B), ges. l.b., afm. 30,5 x 23,5 cm. € 20 € 30   Verkocht
1197 Image Olieverf op doek, Stilleven, afm. 74 x 37 cm, craquelé € 40 € 100   Verkocht
1198 Image Olieverf op paneel, Waterlandschap, ges. r.o., afm. 26 x 44 cm, min. beschadigingen € 40 € 100   Verkocht
1200 Image J. Chapellier, olieverf op board, Polderlandschap, ges. r.o., afm. 22 x 16 cm. € 30 € 60   Verkocht
1201 Image Pieter Wiegersma (1920-2009), olieverf op schilderskarton, Stilleven in geel, ges. r.o., 2004, afm. 50 x 40 cm. € 200 € 400   Verkocht
1203 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Landschap met boerderij, ges. l.o., afm. 59 x 68 cm. € 100 € 200   Verkocht
1206 Image Siet Zuyderland (1942), gouache op papier, Surrealistische voorstelling met interieur sportzaal, ges. r.o., 1970, afm. 49 x 64 cm. € 160 € 300   Verkocht
1208 Image Hendrik Heyligers (1877-1967), olieverf op doek, Kinderspel, ges. l.o., afm. 29 x 23 cm. € 100 € 200   Verkocht
1210 Image H. Valkenburg, olieverf op paneel, Moeder met kind in een interieur, ges. r.o., afm. 24,5 x 20 cm. € 140 € 300   Verkocht
1211 Image Ingekleurde kopergravure, W. Blaeu, Waldeck West Phale, 17de eeuw, valse vouwen, verkleurd, afm. 37 x 49 cm. € 100 € 200   Verkocht
1212 Image Ger Lataster (1920-2012), ingekleurde ets, Compositie, 1976, 3/40, afm. 52 x 73 cm. € 160 € 300   Verkocht
1213 Image Ger Lataster (1920-2012), ets, Abstracte compositie, ges. r.o., 1979, 1/20, afm. 68 x 51 cm. € 200 € 400   Verkocht
1214 Image Paul Vincent Boelens (1958), olieverf op doek, Klassieke balzaal met figuren, ges. r.o., 1998, afm. 70 x 70 cm. € 200 € 400   Verkocht
1217 Image Olieverf op doek (bedoekt), 19de eeuw, Gevangenisscène met diverse lagen van de bevolking (De Bastille?), craquelé, afm. 53 x 90 cm. € 200 € 400   Verkocht
1220 Image Ger Lataster (1920-2012), litho, Compositie, ges. r.o., 1971, 78/90, afm. 55 x 76 cm. € 150 € 280   Verkocht
1222 Image Johan Conrad Greive (1837-1891), olieverf op paneel, Landschap met molen, ges. r.o., afm. 22 x 31,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1225 Image Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, Hoeves, ges. l.o., afm. 28,5 x 38,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1226 Image Willem Paerels (1878-1962), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 48 x 38 cm. € 200 € 400   Verkocht
1227 Image Twee aquarellen van de Italiaanse kust (Napels?), 19de eeuw, eentje gesigneerd r.o., afm. (2x) € 100 € 300   Verkocht
1229 Image Olieverf op doek, Winterlandschap, ges. l.o. 'Caelen', afm. 38 x 48 cm. € 50 € 100   Verkocht
1231 Image Ch. Cornelissen, olieverf op doek, Familie, ges. l.o., 1958, afm. 54 x 44 cm. € 100 € 200   Verkocht
1232 Image A.J.C. Groenewegen (1874-1963), olieverf op paneel, Koeien in een weiland, ges. r.o., afm. 24 x 32 cm. € 400 € 800   Verkocht
1233 Image Twee pagina's uit een getijdenboek: St. Nicolaas, 16de eeuw, afm. 18 x 13 cm en 15de eeuw, afm. 28,5 x 19 cm (2x) € 140 € 300   Verkocht
1235 Image Paul Arntzenius (1883-1965), olieverf op doek, Monochroom stilleven, ges. l.o., afm. 45 x 38 cm. € 240 € 500   Verkocht
1236 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 1998, afm. 140 x 90 cm. € 400 € 800   Verkocht
1240 Image Acht 19de eeuwse werken o.a. aquarel, gemengde techniek en gewassen inkttekening, sommigen zijn gesigneerd o.a. Maessen (8x) € 200 € 400   Verkocht
1241 Image Ria Erckens (1947), olieverf op doek, Naakte dame, ges. r.o., gedateerd, afm. 140 x 100 cm. € 300 € 600   Verkocht
1242 Image Henk Eikenaar (1945), olieverf op doek, Bij de bron, ges. m.o., afm. 100 x 70 cm. € 300 € 500   Verkocht
1243 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Open boek in een woelig landschap, ges. r.o., afm. 100 x 85 cm. € 200 € 400   Verkocht
1247 Image Gene Eggen (1921-2000), Figuren, olieverf op doek, ges. r.b. en gedateerd, afm. 60 x 80 cm. € 300 € 600   Verkocht
1248 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op board, Winterlandschap, ges. r.o., afm. 22 x 30 cm. € 50 € 100   Verkocht
1249 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Signe de vie, afm. 80 x 85 cm. € 300 € 600   Verkocht
1251 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Cat on a hot tin roof, ges. r.o., 4/89, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1252 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Vrouw aan de waterkant, ges. r.o., gedat. '86, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1255 Image Olieverf op doek, Stilleven met chrysanten, ges. l.o., scheurtjes in doek, afm. 69 x 98 cm. € 100 € 200   Verkocht
1256 Image Olieverf op doek, Romantisch dorpsgezicht in 19de eeuwse stijl, ges. r.o., afm. 99 x 74 cm. € 300 € 600   Verkocht
1257 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, Zeug en big, ges. l.o., afm. 80 x 80 cm. € 400 € 800   Verkocht
1258 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Figuur, ges. r.o., gedat. '88, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1259 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Figuur in het park, ges. m.o., gedat. '87, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1261 Image Nicolaas Wicart (1748-1815), gemengde techniek, Vissersbootjes, ges. l.o., afm. 30 x 44 cm. € 200 € 400   Verkocht
1262 Image L. Silas, olieverf op schilderskarton, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 28 x 37 cm. € 200 € 400   Verkocht
1266 Image J. Diederen (1920-2009), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 87/190, afm. 57 x 62 cm. € 140 € 300   Verkocht
1267 Image Ger Lataster (1920-2012), ets, Abstract, ges. m.o., 9/15, gedat. '90, afm. 7 x 6,5 cm. € 60 € 140   Verkocht
1276 Image Frans Ronda (1899-1976), aquarel, Geuldal, ges. l.o., afm. 35 x 42 cm. € 40 € 100   Verkocht
1283 Image A.G. Weijer, olieverf op paneel, Dame aan het spinnewiel, ges. l.o., 1869, afm. 27,5 x 22 cm. € 300 € 500   Verkocht
1296 Image H.J. Lips (1918-1979), olieverf op doek, Zicht op de grote markt van Maastricht, ges. r.o., gedat. '68, afm. 58 x 97 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1300 Image P. Bodifée (1866-1939), gouache, Twee straatkinderen, ges. r.o., gedat. '93, afm. 62 x 47 cm, waterschade € 300 € 600   Verkocht
1302 Image Zuid Holland. “Zuydhollandia stricte sumta”. Originele kopergravure van Joan Blaeu. Uitgegeven in Amsterdam 1664. 38,5 x 51 cm. € 140 € 300   Verkocht
1303 Image Olieverf op doek (bedoekt), Italiaanse visserskust, 18de eeuw, opschrift op de achterzijde van de lijst 'J. Cats 1741', afm. 70 x 89 cm. € 300 € 500   Verkocht