Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Wijnen

Er zijn 73 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2168 Image Kilowattstunden € 30 € 60 € 80 Verkocht
2175 Image Bruine krokodillederen handtas € 50 € 100 € 50 Verkocht
2179 Image Lange lederen jas met wasbeer, Helsinki-Finland, Turkistukku Oy € 160 € 240 € 150 Verkocht
2180 Image Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 -1880 (De blauwe Scheen), 's-Gravenhage, 1981. € 120 € 240 € 130 Verkocht
2181 Image Robbentand Jad, l. 21 cm. € 40 € 70 € 90 Verkocht
2182 Image Twee blakers in malachiet, h. 9 cm. (2x) € 50 € 100 € 60 Verkocht
2185 Image Ivoren onafgewerkte waaier € 40 € 80 € 30 Verkocht
2186 Image Romeinse drinkbeker, h. 9,5 cm. € 40 € 60 € 60 Verkocht
2187 Image Romeins olielampje, afm. 5,5 x 8 cm. € 40 € 80 € 40 Verkocht
2188 Image Zwarte krokodillederen handtas € 50 € 100 € 220 Verkocht
2190 Image Krokodillederen handtas € 30 € 60 € 240 Verkocht
2191 Image Krokodillederen handtas € 20 € 40 € 30 Verkocht
2192 Image Vuistbijl, AcheuliĆ«n, ca. 150.000 jaar, afm. 14 x 7 cm. € 50 € 80 € 40 Verkocht
2194 Image Gipsen dodenmasker van H. Jonas € 100 € 200 € 80 Verkocht
2196 Image Muts van wasbeer, Helsinki-Finland, Turkistukku Oy € 40 € 60 € 70 Verkocht
2197 Image Paarlemoer toneelkijker € 50 € 100 € 60 Verkocht
2198 Image Slanglederen handtas € 40 € 80 € 30 Verkocht
2199 Image Indisch stenen huisaltaar, 1750-1800, afm. 20 x 19 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
2200 Image Franse pop in prachtige originele kleding, merk ''Unis France'', 71 149 301, h. 86 cm. € 600 € 900 € 420 Verkocht
2201 Image Speculaasplank, gedecoreerd met man en vrouw, afm. 41,5 x 12 cm. € 30 € 50 € 20 Verkocht
2202 Image Romeins terracotta kruikje, h. 13 cm. € 60 € 100 € 70 Verkocht
2203 Image Hondensculptuur in malachiet, h. 7 cm. € 20 € 50 € 70 Verkocht
2204 Image Brownie movie camera, Kodak, in lederen tas € 40 € 80 € 50 Verkocht
2206 Image Houten blokkendoos, compleet, afm. 5 x 23 x 32,5 cm. € 30 € 50 € 70 Verkocht
2207 Image Blikken speelgoed station, Duitsland, met opwindbare klok, eind jaren dertig, afm. 45 x 26 x 18 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2208 Image Ado melkwagen, met melkbussen, jaren dertig, l. 50 cm. € 200 € 500 € 180 Verkocht
2209 Image Slanglederen handtas € 30 € 60 € 150 Verkocht
2212 Image Aquarelset, afm. 3 x 26 x 13,5 cm. € 20 € 40 € 30 Verkocht
2214 Image Schildpad lepeldoosje op ivoren voetjes, afm. 7,5 x 15 x 5 cm., min. beschadiging € 120 € 240 € 100 Verkocht
2218 Image Pijp, meerschuim kop in de vorm van een leeuw, mondstuk natuurbarnsteen, in origineel etui, l. 18 cm. € 200 € 360 € 200 Verkocht
2219 Image Meerschuim sigarettenpijp, mondstuk natuurbarnsteen, in origineel etui, l. 14,5 cm. € 80 € 120 € 70 Verkocht
2224 Image Pijp, mondstuk natuurbarnsteen, in origineel etui, l. 16 cm. € 80 € 160 € 60 Verkocht
2228 Image Vier tinnen Biedermeier kandelaars, 19de eeuw, h. 25 cm., drie met restauratie (4x) € 120 € 260 € 100 Verkocht
2230 Image Miniatuur meisjespop, Simon & Halbig, in originele kledij, handjes licht beschadigd, l. 21 cm. € 100 € 200 € 110 Verkocht
2231 Image Krokodillederen handtas € 40 € 80 € 50 Verkocht
2232 Image Rode krokodillederen handtas € 40 € 60 € 30 Verkocht
2233 Image Krokodillederen tasje € 40 € 60 € 20 Verkocht
2237 Image Vleescouvert in houten schede in de vorm van een vis, l. 44 cm. € 30 € 80 € 20 Verkocht
2238 Image Pijp, meerschuim kop in de vorm van een Arabier, mondstuk natuurbarnsteen, in origineel etui, l. 17 cm. € 200 € 360 € 180 Verkocht
2242 Image Twee houten gesculpteerde wandlampen in de vorm van putti, h. 27 cm. (2x) € 50 € 100 € 60 Verkocht
2247 Image Slanglederen handtas € 30 € 60 € 40 Verkocht
2271 Image Slanglederen handtas € 30 € 60 € 100 Verkocht
2279 Image Marmeren schaakbord met benen pionnen, afm. schaakbord 25 x 25 cm. € 80 € 120 € 70 Verkocht
2281 Image Groen slanglederen handtas € 30 € 60 € 20 Verkocht
2434 Image GeĆ«mailleerd ijzeren dienblaadje, gedecoreerd met florale motieven, F. Woltermann, afm. 29,5 x 22,5 cm. € 40 € 60 € 70 Verkocht