Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 138 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
109 Image Russisch zilveren besamim bus, gedecoreerd met turkoois en Davidster, filigraan bewerkt, h. 8 cm. € 140 € 240 € 120 Verkocht
111 Image 128-delig Duits zilveren bestek, 835, Bremen Silberwarenfabrik, ca. 1930, bestaande uit: vleesvork - en mes, 3 groentelepels, 2 sauslepels, 12 soeplepels, 12 dessertlepels, 6 visvorken, 6 vismessen, 2 zoutlepels, 12 gebaksvorken, 2 botermessen, 12 ontbijtvorken, 12 dinervorken, 2 vleesvorken, natschep, visschep, taartschep, soeplepel, aardappellepel, 12 dinermessen, 12 ontbijtmessen, 12 ijslepels en 2 zuurvorkjes, in originele houten kist (128x) € 2.800 € 3.500 € 3.500 Verkocht
112 Image Zilveren vijfarmige kandelaar, ZII gemerkt, h. 39 cm. € 400 € 700 € 500 Verkocht
113 Image Russisch zilveren broodmes met niello techniek, 1849, l. 26 cm. € 50 € 90 € 60 Verkocht
114 Image Paar zilveren tafelstukken, ZI gemerkt, fazanthaan en fazanthen, scharnierende vleugels, afm. 17 x 34 cm. (2x) € 1.400 € 2.000 € 1.300 Verkocht
116 Image Zilveren zout en peper stel, 925, h. 15 cm. (2x) € 80 € 160 € 80 Verkocht
120 Image Zilveren bloemenvaas, 830, h. 27 cm., diam. 11,5 cm., enkele deukjes € 180 € 240 € 160 Verkocht
123 Image 24-delig zilveren bestek, 800, bestaande uit: 6 oestervorken, 6 dinerlepels, 6 vismessen en 6 vorken (24x) € 300 € 400 € 280 Verkocht
124 Image Mahoniehouten lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte en Hollands zilveren suikerschepje, 2de gehalte, allen met getorste steel (7x) € 100 € 200 € 90 Verkocht
125 Image Mexicaans zilveren kandijbakje, 925, h. 9,5 cm., diam. 10 cm. € 100 € 200 € 240 Verkocht
127 Image Frans zilveren koffiepot, laat 19de eeuw, bekroond met floraal motief, h. 26 cm. en Frans zilveren suikerpot, laat 19de eeuw, bekroond met floraal motief, h. 21 cm. (2x) € 500 € 650 € 480 Verkocht
128 Image Zilveren zout en peper stel, 925, h. 13 cm., min. deukjes aan standring (2x) € 80 € 140 € 80 Verkocht
129 Image 12 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, in originele cassette (12x) € 120 € 200 € 100 Verkocht
130 Image 6 zilveren koffielepels, 800, in originele cassette (6x) € 50 € 80 € 60 Verkocht
131 Image Zilveren uitschuifbare tandenstoker, gedecoreerd in niĆ«llo-techniek, l. 7 cm. € 30 € 60 € 40 Verkocht
132 Image Zilveren rechthoekig dienblaadje, 835, afm. 10 x 7,5 cm. en zilveren geschulpt dienblaadje, 830, diam. 11,5 cm. (2x) € 60 € 100 € 70 Verkocht
136 Image Hollands zilveren bonbonmandje, 2de gehalte, jaarletter e = 1964, ajour bewerkt, met parelrand, afm. 18 x 14 cm. € 140 € 220 € 140 Verkocht
137 Image Zilveren Jad, 925, l. 25 cm. € 140 € 200 € 120 Verkocht
141 Image Zilveren parfumflesje met ivoor, gebruikssporen/deukjes, h. 5 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
143 Image Zesdelige zilveren set, bestaande uit: dienblaadje, zoutvaatje (klein deukje) en mosterdpotje met blauw glazen binnenbakjes, strooier en 2 lepeltjes (6x) € 180 € 240 € 160 Verkocht
144 Image Zilveren briefopener, 925, l. 21 cm. € 40 € 80 € 40 Verkocht
146 Image 42-delig Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, 1943, Haags lofje, bestaande uit: soeplepel, aardappellepel, groentelepel, 9 dinervorken, 13 soeplepels, 8 ontbijtvorken, 9 dessertlepels (42x) € 400 € 600 € 380 Verkocht
147 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 2de gehalte, jaarletter B = 1961, ajour bewerkt, afm. 14 x 10 cm. € 120 € 180 € 100 Verkocht
148 Image Zilveren druivenschaar, l. 11 cm. en verzilverde druivenschaar, l. 15 cm. (2x) € 100 € 200 € 80 Verkocht
149 Image Hollands zilveren olie - en azijnhouder, 19de eeuw, met vier kristallen flacons, 1 flacon afgezet met zilver, h. 28 cm., mariage (5x) € 160 € 240 € 150 Verkocht
150 Image Hollands zilveren flessenstop, 2de gehalte, zilveren flessenstop, 925 en zilveren messenlegger, 800 (3x) € 40 € 60 € 40 Verkocht
151 Image Zilveren knottekistje, 925, afm. 6,5 x 5 x 5 cm. € 160 € 240 € 280 Verkocht
159 Image Twee Hollands zilveren opscheplepels, 2de gehalte, l. 25 cm. en 1 Hollands zilveren vleesvork, 2de gehalte, l. 22,5 cm., jaarletter F = 1905, gedecoreerd met parelrand (3x) € 80 € 180 € 60 Verkocht
164 Image Franse kelk, verguld met zilver, gegraveerd, gedecoreerd met druiventrossen - en ranken, h. 21 cm. € 200 € 360 € 200 Verkocht
166 Image Hollands zilveren miniatuur, 2de gehalte, Man met hoepel, afm. 3,5 x 4 cm. € 30 € 50 € 30 Verkocht
169 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje met hengsel, Van Kampen, jaarletter I = 1918, ajour bewerkt, h. 8 cm. € 70 € 100 € 60 Verkocht
171 Image Twee zilveren tafelkandelaars, 925, h. 9 cm., diam. voet 7 cm., min. deukje (2x) € 80 € 120 € 60 Verkocht
175 Image Kristallen karaf met zilveren schenktuit en zilveren handvat, h. 28 cm. € 140 € 200 € 130 Verkocht
176 Image Duits zilveren brandewijnkom, Neurenberg, vroeg 19de eeuw, ovaal en gelobd, aan weerzijden een gebogen greep bekroond door de kop van een fabeldier, l. 21 cm. € 700 € 1.200 € 650 Verkocht
181 Image Hollands zilveren tafelbel, 2de gehalte, 1850, gedreven en bewerkt met bladmotieven, bekroond met eikel, h. 18 cm. € 260 € 400 € 240 Verkocht
186 Image Twee Engels zilveren vaasjes, 925, Birmingham, h. 16 cm., min. deukjes (2x) € 160 € 220 € 140 Verkocht
187 Image Duits zilveren bonbonmandje met hengsel, ajour bewerkt, afm. 13 x 13 cm. € 120 € 180 € 100 Verkocht
192 Image Twee zilveren kandelaars, 925, gedecoreerd met parelrand, h. 20 cm., min. deukje (2x) € 420 € 600 € 400 Verkocht
193 Image Zilveren ooievaar, gemerkt ZI, afm. 30 x 25 cm. € 700 € 1.100 € 750 Verkocht
196 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 2de gehalte, jaarletter X = 1907, Van Kempen, hengsel met strikmotief, ajour bewerkt, gedecoreerd met parelrand, afm. 15 x 9 cm. € 120 € 200 € 190 Verkocht
198 Image Hollands zilveren kaarsenaansteker, 925, l. 25 cm. € 80 € 120 € 70 Verkocht
199 Image Hollands zilveren miniatuur, 2de gehalte, Man met ophaalbrug, afm. 5 x 6 cm. € 40 € 70 € 50 Verkocht
217 Image Frans zilveren pennenset met stempel en briefopener, in originele houder (3x) € 60 € 100 € 60 Verkocht
218 Image Paar zilveren eenden, gemerkt ZI, afm. 12 x 12 cm. en 5 x 11 cm. (2x) € 320 € 440 € 320 Verkocht
221 Image Assorti kavel Hollands zilver, Haags lofje en 1 stuk met Oud-Hollandse voorstelling (9x) € 40 € 70 € 90 Verkocht
222 Image Twee zilveren tafelkandelaars, 925, h. 9 cm., min. deukje rand (2x) € 80 € 120 € 70 Verkocht
223 Image Zilveren kikker, 925, afm. 3 x 6 cm. € 60 € 120 € 70 Verkocht
224 Image 12 Hollands zilveren gebaksvorken - en messen, 2de gehalte (24x) € 200 € 360 € 220 Verkocht
225 Image Zilveren drielichtskandelaar, 925, h. 17 cm. € 160 € 280 € 150 Verkocht
226 Image Kristallen parfumflacon, afgezet met Engels zilver, 925, met binnenstopje, h. 10 cm. € 80 € 140 € 100 Verkocht