Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 138 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
109 Image Russisch zilveren besamim bus, gedecoreerd met turkoois en Davidster, filigraan bewerkt, h. 8 cm. € 140 € 240   Verkocht
111 Image 128-delig Duits zilveren bestek, 835, Bremen Silberwarenfabrik, ca. 1930, bestaande uit: vleesvork - en mes, 3 groentelepels, 2 sauslepels, 12 soeplepels, 12 dessertlepels, 6 visvorken, 6 vismessen, 2 zoutlepels, 12 gebaksvorken, 2 botermessen, 12 ontbijtvorken, 12 dinervorken, 2 vleesvorken, natschep, visschep, taartschep, soeplepel, aardappellepel, 12 dinermessen, 12 ontbijtmessen, 12 ijslepels en 2 zuurvorkjes, in originele houten kist (128x) € 2.800 € 3.500   Verkocht
112 Image Zilveren vijfarmige kandelaar, ZII gemerkt, h. 39 cm. € 400 € 700   Verkocht
113 Image Russisch zilveren broodmes met niello techniek, 1849, l. 26 cm. € 50 € 90   Verkocht
114 Image Paar zilveren tafelstukken, ZI gemerkt, fazanthaan en fazanthen, scharnierende vleugels, afm. 17 x 34 cm. (2x) € 1.400 € 2.000   Verkocht
116 Image Zilveren zout en peper stel, 925, h. 15 cm. (2x) € 80 € 160   Verkocht
120 Image Zilveren bloemenvaas, 830, h. 27 cm., diam. 11,5 cm., enkele deukjes € 180 € 240   Verkocht
123 Image 24-delig zilveren bestek, 800, bestaande uit: 6 oestervorken, 6 dinerlepels, 6 vismessen en 6 vorken (24x) € 300 € 400   Verkocht
124 Image Mahoniehouten lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte en Hollands zilveren suikerschepje, 2de gehalte, allen met getorste steel (7x) € 100 € 200   Verkocht
125 Image Mexicaans zilveren kandijbakje, 925, h. 9,5 cm., diam. 10 cm. € 100 € 200   Verkocht
127 Image Frans zilveren koffiepot, laat 19de eeuw, bekroond met floraal motief, h. 26 cm. en Frans zilveren suikerpot, laat 19de eeuw, bekroond met floraal motief, h. 21 cm. (2x) € 500 € 650   Verkocht
128 Image Zilveren zout en peper stel, 925, h. 13 cm., min. deukjes aan standring (2x) € 80 € 140   Verkocht
129 Image 12 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, in originele cassette (12x) € 120 € 200   Verkocht
130 Image 6 zilveren koffielepels, 800, in originele cassette (6x) € 50 € 80   Verkocht
131 Image Zilveren uitschuifbare tandenstoker, gedecoreerd in niĆ«llo-techniek, l. 7 cm. € 30 € 60   Verkocht
132 Image Zilveren rechthoekig dienblaadje, 835, afm. 10 x 7,5 cm. en zilveren geschulpt dienblaadje, 830, diam. 11,5 cm. (2x) € 60 € 100   Verkocht
136 Image Hollands zilveren bonbonmandje, 2de gehalte, jaarletter e = 1964, ajour bewerkt, met parelrand, afm. 18 x 14 cm. € 140 € 220   Verkocht
137 Image Zilveren Jad, 925, l. 25 cm. € 140 € 200   Verkocht
141 Image Zilveren parfumflesje met ivoor, gebruikssporen/deukjes, h. 5 cm. € 40 € 80   Verkocht
143 Image Zesdelige zilveren set, bestaande uit: dienblaadje, zoutvaatje (klein deukje) en mosterdpotje met blauw glazen binnenbakjes, strooier en 2 lepeltjes (6x) € 180 € 240   Verkocht
144 Image Zilveren briefopener, 925, l. 21 cm. € 40 € 80   Verkocht
146 Image 42-delig Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, 1943, Haags lofje, bestaande uit: soeplepel, aardappellepel, groentelepel, 9 dinervorken, 13 soeplepels, 8 ontbijtvorken, 9 dessertlepels (42x) € 400 € 600   Verkocht
147 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 2de gehalte, jaarletter B = 1961, ajour bewerkt, afm. 14 x 10 cm. € 120 € 180   Verkocht
148 Image Zilveren druivenschaar, l. 11 cm. en verzilverde druivenschaar, l. 15 cm. (2x) € 100 € 200   Verkocht
149 Image Hollands zilveren olie - en azijnhouder, 19de eeuw, met vier kristallen flacons, 1 flacon afgezet met zilver, h. 28 cm., mariage (5x) € 160 € 240   Verkocht
150 Image Hollands zilveren flessenstop, 2de gehalte, zilveren flessenstop, 925 en zilveren messenlegger, 800 (3x) € 40 € 60   Verkocht
151 Image Zilveren knottekistje, 925, afm. 6,5 x 5 x 5 cm. € 160 € 240   Verkocht
159 Image Twee Hollands zilveren opscheplepels, 2de gehalte, l. 25 cm. en 1 Hollands zilveren vleesvork, 2de gehalte, l. 22,5 cm., jaarletter F = 1905, gedecoreerd met parelrand (3x) € 80 € 180   Verkocht
164 Image Franse kelk, verguld met zilver, gegraveerd, gedecoreerd met druiventrossen - en ranken, h. 21 cm. € 200 € 360   Verkocht
166 Image Hollands zilveren miniatuur, 2de gehalte, Man met hoepel, afm. 3,5 x 4 cm. € 30 € 50   Verkocht
169 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje met hengsel, Van Kampen, jaarletter I = 1918, ajour bewerkt, h. 8 cm. € 70 € 100   Verkocht
171 Image Twee zilveren tafelkandelaars, 925, h. 9 cm., diam. voet 7 cm., min. deukje (2x) € 80 € 120   Verkocht
175 Image Kristallen karaf met zilveren schenktuit en zilveren handvat, h. 28 cm. € 140 € 200   Verkocht
176 Image Duits zilveren brandewijnkom, Neurenberg, vroeg 19de eeuw, ovaal en gelobd, aan weerzijden een gebogen greep bekroond door de kop van een fabeldier, l. 21 cm. € 700 € 1.200   Verkocht
181 Image Hollands zilveren tafelbel, 2de gehalte, 1850, gedreven en bewerkt met bladmotieven, bekroond met eikel, h. 18 cm. € 260 € 400   Verkocht
186 Image Twee Engels zilveren vaasjes, 925, Birmingham, h. 16 cm., min. deukjes (2x) € 160 € 220   Verkocht
187 Image Duits zilveren bonbonmandje met hengsel, ajour bewerkt, afm. 13 x 13 cm. € 120 € 180   Verkocht
192 Image Twee zilveren kandelaars, 925, gedecoreerd met parelrand, h. 20 cm., min. deukje (2x) € 420 € 600   Verkocht
193 Image Zilveren ooievaar, gemerkt ZI, afm. 30 x 25 cm. € 700 € 1.100   Verkocht
196 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 2de gehalte, jaarletter X = 1907, Van Kempen, hengsel met strikmotief, ajour bewerkt, gedecoreerd met parelrand, afm. 15 x 9 cm. € 120 € 200   Verkocht
198 Image Hollands zilveren kaarsenaansteker, 925, l. 25 cm. € 80 € 120   Verkocht
199 Image Hollands zilveren miniatuur, 2de gehalte, Man met ophaalbrug, afm. 5 x 6 cm. € 40 € 70   Verkocht
217 Image Frans zilveren pennenset met stempel en briefopener, in originele houder (3x) € 60 € 100   Verkocht
218 Image Paar zilveren eenden, gemerkt ZI, afm. 12 x 12 cm. en 5 x 11 cm. (2x) € 320 € 440   Verkocht
221 Image Assorti kavel Hollands zilver, Haags lofje en 1 stuk met Oud-Hollandse voorstelling (9x) € 40 € 70   Verkocht
222 Image Twee zilveren tafelkandelaars, 925, h. 9 cm., min. deukje rand (2x) € 80 € 120   Verkocht
223 Image Zilveren kikker, 925, afm. 3 x 6 cm. € 60 € 120   Verkocht
224 Image 12 Hollands zilveren gebaksvorken - en messen, 2de gehalte (24x) € 200 € 360   Verkocht
225 Image Zilveren drielichtskandelaar, 925, h. 17 cm. € 160 € 280   Verkocht
226 Image Kristallen parfumflacon, afgezet met Engels zilver, 925, met binnenstopje, h. 10 cm. € 80 € 140   Verkocht