Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Wijnen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia,

Er zijn 24 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2525 Image 8 flessen wijn, Chateau Mouton Baron Philippe, Grand Cru Classé, Pauillac, 1969 (8x) € 500 € 800 € 480 Verkocht
2530 Image 12 flessen wijn, Chateau Franc Petit Figeac, Saint Emilion Gombaud, 1959, etiketten beschadigd (12x) € 200 € 360 € 180 Verkocht
2532 Image 13 flessen wijn, Charmes Chambertin, l'Héritier Guyot, 1957 (13x) € 200 € 400 € 180 Verkocht