Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Meubels

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Varia, Wijnen

Er zijn 39 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1902 Image Hollands empire-stijl commode, laat 19de, rechthoekig marmeren blad, daaronder drie laden, tegen de stijlen een kolom gevat in messing monturen, de onderregel recht, op rechthoekige poten, afm. 90 x 110 x 54 cm. € 300 € 500 € 650 Verkocht
1903 Image Hollandse commode, laat 18de eeuw, wortelnotenhouten fineer, 4 laden in gebombeerd front, op eikenhouten leeuwenpoten, 1 trekker behoeft reparatie, afm. 84 x 89 x 51 cm., barst in beide zijkanten € 380 € 600 € 650 Verkocht
1904 Image Eikenhouten gestoken nis, 18de eeuw, gedecoreerd met volplastische kroon gedragen door voluten, cherubijnen en de letters ''MRA'' (Maria Regina Angelorum), afm. 198 x 108 x 36 cm. € 1.000 € 1.900 € 900 Verkocht
1905 Image Eikenhouten kist, 18de eeuw, met rond deksel en koper- en ijzerbeslag, afm. 66 x 118 x 49 cm. € 360 € 500 € 320 Verkocht
1906 Image Chaise longue, 19de eeuw, gedecoreerd met florale motieven, op taps toelopende poten, afm. 82 x 140 x 60 cm. € 380 € 600 € 360 Verkocht
1932 Image Hollandse commode, 4 laden in orgelgebogen front, wortelnotenhouten fineer, ingelegd met diverse houtsoorten, geelkoperen trekkers, op aan de binnenzijde gecontourneerde poten, afm. 79 x 91 x 52 cm. € 400 € 900 € 1.300 Verkocht
1934 Image Ghom, Iran, afm. 328 x 230 cm. € 200 € 360 € 750 Verkocht
1938 Image Verguld reisklokje, 8-daags uurwerk, afm. 9,5 x 4 cm. € 80 € 140 € 120 Verkocht
1939 Image Vergulde spiegel, gedecoreerd met florale motieven, afm. 65 x 46 cm. € 60 € 100 € 80 Verkocht
1959 Image Beloutsch tapijt, Iran, afm. 142 x 91 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1961 Image Kaschmar, Iran, afm. 377 x 294 cm. € 800 € 1.500 € 1.100 Verkocht
1962 Image Mahoniehouten armstoel, Second Empire, midden 19e eeuw, gebogen armleggers, stijlen gedecoreerd met verguld bronzen vrouwenbustes en met snijwerk in floraal motief, afm. 80 x 80 x 46 cm. € 300 € 400 € 380 Verkocht
1963 Image Staande klok in eikenhouten kast, gegraveerde wijzerplaat ''Mathieu Francois Parisis Ablegnes'', gedat. ''1744'', afm. 233 x 46 x 29 cm., met losse onderdelen, behoeft restauratie € 220 € 380 € 360 Verkocht
1964 Image Hamadan, Iran, afm. 192 x 106 cm. € 100 € 180 € 90 Verkocht
1965 Image Bank, gedecoreerd met florale motieven, afm. 110 x 180 x 75 cm. € 200 € 300 € 160 Verkocht
1966 Image Eikenhouten vitrinekast, 19de eeuw, de kaplijst gebogen en geprofileerd, daaronder een beglaasde deur, de overhoekse zijden eveneens beglaasd, de onderregel recht, in de onderkast twee deuren, afm. 198 x 124 cm. € 700 € 1.200 € 750 Verkocht
1970 Image Hamadan, Iran, afm. 282 x 146 cm. € 180 € 280 € 190 Verkocht
1971 Image Mahoniehouten gefineerd kastje, marmeren bovenblad waaronder 4 deuren, achter elke deur 2 laden, fineer van 1 deurtje beschadigd, afm. 148 x 103 x 50 cm. € 300 € 600 € 220 Verkocht
1973 Image Hamadan, Iran, afm. 175 x 120 cm. € 80 € 140 € 60 Verkocht
1975 Image Serabend, Mir-motief, Iran, afm. 210 x 130 cm. € 100 € 160 € 80 Verkocht
1976 Image Bureauklokje, 19de eeuw, diam. 8 cm. € 120 € 200 € 100 Verkocht
1984 Image Kirman, Iran, Voorstelling: De openbaring van de profeet Mohammed in de woestijn, afm. 290 x 190 cm., randbeschadiging € 120 € 260 € 100 Verkocht
1993 Image Keschan tapijt, Iran, afm. 202 x 137 cm. € 200 € 400 € 360 Verkocht
1994 Image Russisch tapijt, afm. 216 x 133 cm., gesigneerd met datum, 1934 € 100 € 200 € 80 Verkocht
1997 Image Keshan, Iran, afm. 209 x 136 cm. € 120 € 240 € 190 Verkocht
1998 Image Porseleinen kaststel, 19de eeuw, Volkstedt (?), gedecoreerd met putti en florale motieven, bestaande uit: twee vierarmige kandelaars en een klok, h. klok 36 cm. en h. kandelaars 42 cm., gerestaureerd (3x) € 160 € 320 € 140 Verkocht
1999 Image Beloutsch tapijt, Iran, afm. 132 x 90 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
2020 Image Eikenhouten slagersblok, 19de eeuw, met twee lades, poten afgezaagd, afm. 68 x 121 x 59 cm. € 400 € 700 € 360 Verkocht
2021 Image Kirman, Iran, afm. 454 x 330 cm. € 1.000 € 2.000 € 1.500 Verkocht
2023 Image Smeedijzeren onderdeel van de poort van een wijnkelder, 16de/17de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 202 x 108 cm. € 900 € 2.000 € 0 Verkocht
2130 Image Vier iepenhouten stoelen, laat 18de eeuw, rugleuning met gebogen 'korenaar' spijlen, kleine restauratie, afm. 92,5 x 48 x 40 cm. (4x) € 400 € 700 € 420 Verkocht