Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Schilderijen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 252 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 6 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1300 Image Toegeschreven aan W.K. Nakken (1835-1926), olieverf op papier op paneel, Paarden en verzorgers, ges. r.o., afm. 22 x 33 cm. € 2.000 € 3.000 € 2.200 Verkocht
1301 Image Hofhuizen, W.J.M. (1915-1986), gemengde techniek, De aanbidder, gemon. r.o., afm. 29 x 22,5 cm. € 300 € 500 € 460 Verkocht
1302 Image Oepts, W. (1904-1988), gemengde techniek, Wit huis, ges. r.o., gedat. '69, afm. 40 x 50 cm. € 800 € 1.400 € 5.500 Verkocht
1304 Image Schoonbrood, H. (1898-1972), olieverf op board, Sneeuwlandschap, ges. r.o., afm. 17,5 x 24 cm. € 180 € 260 € 420 Verkocht
1309 Image Hollman, C.M.J.I.H (1877-1953), olieverf op board, Avenue Kiérpel Paris, ges. r.o., afm. 56 x 70 cm. € 300 € 700 € 440 Verkocht
1312 Image Wilhelmus, P. (1926-2003), olieverf op doek, Zonovergoten straatje, ges. l.o., afm. 49,5 x 38,5 cm. € 100 € 200 € 280 Verkocht
1313 Image Duitse school, olieverf op paneel, 19de eeuw, Ex voto, gedat. ''1818'', afm. 18 x 16,5 cm. € 100 € 200 € 130 Verkocht
1315 Image Hollandse school, olieverf op koper, De naailes, afm. 49 x 39 cm. € 200 € 400 € 500 Verkocht
1316 Image Hofhuizen, W.J.M. (1915-1986), olieverf op doek, Maria met het Christuskind en Johannes de Doper, ges. r.b., afm. 94 x 66 cm. € 1.500 € 3.000 € 2.100 Verkocht
1317 Image Rousseau, C. (1941), wasco tekening, Schildersatelier, ges. r.o., gedat. '91, afm. 68 x 48 cm. € 140 € 280 € 0 Verkocht
1320 Image Aquarel, Landschap met koeien, gemon. r.o. ''JW'', gedat. '26, afm. 25 x 42 cm. € 190 € 300 € 180 Verkocht
1322 Image Neuhof, W.J. (1904-1982), olieverf op doek, Limburgs Landschap, ges. l.o., afm. 39 x 49 cm. € 120 € 240 € 120 Verkocht
1324 Image Toegeschreven aan J. Maris (1837-1899), marouflé, Havengezicht met molen, ges. l.o., afm. 27 x 36 cm. € 1.000 € 2.000 € 2.100 Verkocht
1326 Image Wit, A. de, aquarel, Liggend naakt, ges. r.o., gedat. ''sept 89'', afm. 24 x 31 cm. € 90 € 180 € 70 Verkocht
1327 Image Olieverf op doek, 19de eeuw, Schaapsherder met kudde bij een boerderij, gemon. r.m. ''JA'', gedat. ''1873'', afm. 44 x 39 cm., beschadiging doek € 80 € 120 € 360 Verkocht
1329 Image Olieverf op paneel, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 39 x 28,5 cm. € 140 € 260 € 260 Verkocht
1331 Image Bos, W. (1906-1977), gemengde techniek, Boten in de buurt van Rotterdam, ges. r.o., afm. 46 x 71 cm. € 200 € 400 € 160 Verkocht
1333 Image Tielens, J. (1886-1957), olieverf op doek, Schotel met citroenen, ges. r.o., afm. 79 x 59 cm. € 500 € 300 € 240 Verkocht
1334 Image Levigne, H. (1905-1989), olieverf op doek, St. Pieter, ges. r.o., afm. 29,5 x 50,5 cm. € 300 € 500 € 750 Verkocht
1337 Image Jelinger, H. (1895-1961), olieverf op paneel, Dorp langs het water, ges. r.o., afm. 17 x 49 cm. € 160 € 280 € 280 Verkocht
1338 Image Bellefroid, G.M.E. (1893-1971), olieverf op board, Limburgs landschap, ges. r.o., afm. 28 x 49 cm. € 400 € 800 € 1.700 Verkocht
1339 Image Brouwers, G., olieverf op doek, Stilleven, ges. l.o., afm. 40 x 50 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1341 Image Jonas, gouache, De buren, ges. l.o., afm. 8 x 25 cm. € 200 € 320 € 180 Verkocht
1342 Image Jonas, gouache, Drie dames, ges. l.o., afm. 7,5 x 24,5 cm. € 200 € 320 € 180 Verkocht
1343 Image Heijboer, A. (1924-2005), aquarel, Christus aan het kruis, afm. 107 x 78 cm., herkomst: Anton Heijboer Art Gallery, Den ILP, goedgekeurd door Lotti Heijboer € 140 € 280 € 220 Verkocht
1344 Image Jelinger, H. (1895-1961), olieverf op board, Dorpstraat te Maastricht, ges. l.o., afm. 48 x 48 cm. € 400 € 800 € 600 Verkocht
1345 Image Jos van Wunnik (1951), gemengde techniek, Drie gezichten, afm. 21,5 x 11 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1346 Image Coene, Jean Henri de (1798-1866), olieverf op paneel, Dansend bij de herberg, ges. r.o., afm. 26 x 37 cm., behoeft restauratie € 380 € 750 € 340 Verkocht
1347 Image Holstein, Jo, gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o., 1/1, gedat. '63, afm. 27 x 23 cm. € 80 € 190 € 60 Verkocht
1348 Image Van Soest, P. (1931-2001), potloodtekening, Compositie naar Jan Van Eycks Arnolfini bruiloft, ges. r.o., gedat. '74, afm. 49 x 63 cm. € 240 € 440 € 460 Verkocht
1349 Image Breyten Breytenbach (1939), olieverf op doek, Aap in penarie, ges. achterzijde, afm. 69 x 55 cm. € 400 € 800 € 250 Verkocht
1355 Image Olieverf op paneel, 19de eeuw, Stal met koe en kalf, ges. r.o., gedat. ''1891'', afm. 18,5 x 24 cm. € 360 € 700 € 420 Verkocht
1357 Image Graafland, R.A.A.J. (1875-1940), olieverf op paneel, Studie van een dame, wachtend in het atelier, ges. r.o., gedat. ''30.10.95'', afm. 33 x 26 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 1.000 € 2.000 € 3.500 Verkocht
1358 Image Laar, Frans Karel van de (1853-1933), olieverf op doek, De leeuw, gemon. r.o., afm. 48 x 35 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 100 € 200 € 280 Verkocht
1359 Image Brouwers, J. (1869-1955), olieverf op paneel, Landschap, ges. l.o., afm. 18 x 24 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 200 € 400 € 160 Verkocht
1360 Image Wong, R. (1920-1974), olieverf op doek, Portret van Jan Hanlo, afm. 63 x 50 cm. € 200 € 400 € 200 Verkocht
1361 Image Gemengde techniek, Zicht op Maastricht, ges. l.o., afm. 23,5 x 30 cm. € 80 € 120 € 60 Verkocht
1363 Image Graafland, R.A.A.J. (1875-1940), olieverf op paneel, Portretstudie van Frans van de Laar in zijn atelier, ges. r.b., gedat. ''6.11.96'', afm. 35 x 23 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 700 € 1.400 € 550 Verkocht
1364 Image Vlaamse school, olieverf op paneel, 17de/18de eeuw, Jongedame, afm. 14 x 11 cm. € 120 € 260 € 180 Verkocht
1365 Image Hollandse school, 19de eeuwse navolger van Gerrit Dou, olieverf op paneel, Kantkloster met olielamp, afm. 24 x 20 cm. € 240 € 400 € 440 Verkocht
1366 Image Wunnik, Jos van (1951), gemengde techniek, Het licht in de mens/ Het kader,Het ik/ Al mater/ Material, ges. r.o., gedat. ''1973'', afm. 15 x 16,5 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
1368 Image Graafland, R.A.A.J. (1875-1940), olieverf op paneel, Portret van Frans van de Laar, ges. r.o., afm. 31 x 40 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 1.000 € 2.000 € 900 Verkocht
1369 Image Aldernaght, M. (1902-1947), olieverf op doek, Portret van Frans van de Laar, ges. l.b., gedat. ''1929'', afm. 40 x 28 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 200 € 400 € 180 Verkocht
1371 Image Laar, Frans Karel van de (1853-1933), olieverf op doek, Antiek havenzicht (naar Alma-Tadema), gemon. r.o., afm. 54 x 68 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 280 € 400 € 240 Verkocht
1374 Image Wunnik, Jos van (1951), gemengde techniek, Drie gezichten, ges. r.o., gedat. '74, afm. 11 x 20,5 cm. € 40 € 80 € 40 Verkocht
1376 Image Graafland, R.A.A.J. (1875-1940), marouflé, Studie van een hol in het woud, ges. r.o., gedat. ''1904'' (?), afm. 17 x 18 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 400 € 800 € 340 Verkocht
1377 Image Laar, Frans Karel van de (1853-1933), olieverf op doek, Maria omringd door engelen (naar Bouguereau), gemon. l.o., afm. 109 x 92 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 300 € 600 € 380 Verkocht
1379 Image Laar, Frans Karel van de (1853-1933), olieverf op doek, Zelfportret, gemon. l.o., gedat. ''1878'', afm. 76 x 62 cm., kleine beschadiging doek, herkomst: Familie Frans van de Laar € 200 € 400 € 200 Verkocht
1380 Image Laar, Frans Karel van de (1853-1933), olieverf op doek, Portret van Marie Melotte (tweede echtgenote van Frans van de Laar), gemon. l.b., afm. 77 x 57 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 180 € 280 € 120 Verkocht
1381 Image Laar, Frans Karel van de (1853-1933), olieverf op schilderskarton, Drie jonge dames, gemon. l.o., afm. 55 x 69 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 180 € 400 € 280 Verkocht