Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Aziatica en Etnografica

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 55 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1028 Image Chinees porseleinen bassin (viskom), Qing dynastie, Qianlong (1736-1795), diam. 60 cm., h. 40 cm. € 10.000 € 15.000 € 9.500 Verkocht
1031 Image Palmhouten netsuke, Uil, gesigneerd, h. 4,5 cm. en palmhouten netsuke, schildpad, gesigneerd, h. 5,5 cm. (2x) € 60 € 100 € 50 Verkocht
1032 Image Indonesisch steekwapen, in bewerkt koperen schede, l. 29 cm., gaatje in lemmet € 30 € 50 € 20 Verkocht
1037 Image Robbetand netsuke, liggende hen, l. 4 cm. en palmhouten netsuke, paddestoel met ratje, l. 3,5 cm. (2x) € 80 € 100 € 60 Verkocht
1038 Image Chinees porseleinen kom, 19de eeuw, o.a. gedecoreerd met pioenrozen en figuratieve scènes, h. 16 cm., diam. 40 cm. € 700 € 1.200 € 650 Verkocht
1039 Image Afrikaans ivoren beeldje, Lega of Luba?, h. 13,5 cm. € 200 € 360 € 160 Verkocht
1043 Image Chinees porseleinen bord, Ming dynastie, beschilderd met koi, met eigenaarsmerk, diam. 24 cm. € 70 € 120 € 80 Verkocht
1048 Image Verzilverde hindoegodheid, Ganesha, h. 13 cm. € 50 € 80 € 40 Verkocht
1049 Image Bewerkte hoorn, been, China, o.a. gedecoreerd met voorstellingen van goden en dieren, l. 44 cm. € 140 € 260 € 120 Verkocht
1052 Image Chinees kruikje, Ming dynastie, h. 16 cm. € 70 € 100 € 100 Verkocht
1053 Image Porseleinen medicijnfles, 18de eeuw, h. 15,5 cm. € 40 € 60 € 60 Verkocht
1054 Image Hoi An scheepwwrak, 14de/15de eeuw, randbeschadiging, h. 12 cm. € 40 € 60 € 40 Verkocht
1060 Image Houten Guanyin, China, vroeg 19de eeuw, resten van polychromie, gezeten in maharajalilasana, h. 100 cm., min. beschadigingen, met test (Laboratory Ralf Kotalla) € 5.000 € 8.000 € 5.500 Verkocht
1061 Image Ivoren Luba/Hemba-beeldje, h. 10 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
1062 Image Ivoren Luba/Hemba-beeldje, h. 9 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
1063 Image Ivoren Luba/Hemba-beeldje, h. 10 cm. € 100 € 200 € 90 Verkocht
1064 Image Aardewerk waterput, China, Han dynastie, h. 28 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
1069 Image Houten masker, Nederlands-Indië, Vrouwengezicht, h. 22 cm., gerestaureerd € 50 € 80 € 60 Verkocht
1074 Image Bronzen Boeddha, Thailand, 19de eeuw, h. 18 cm. € 100 € 180 € 160 Verkocht
1075 Image Houten kompas ingelegd met ivoor, gedecoreerd met de Chinese dierenriem, diam. 14 cm. € 60 € 120 € 220 Verkocht
1077 Image Opiumpot, Qing dynastie, h. 11 cm. € 50 € 80 € 60 Verkocht
1082 Image Opiumpijp van bamboe, Qing dynastie, l. 34 cm. € 60 € 100 € 50 Verkocht
1087 Image Zilveren wierookbrander, 92%, ca. 200 gram, h. 12 cm. € 80 € 140 € 60 Verkocht
1099 Image Twee messen, ingelegd met ivoor, l. 13 en 25 cm. € 80 € 140 € 70 Verkocht
1102 Image Verguld bronzen hoofd, Tibet, 17de/18de eeuw, h. 15 cm. € 400 € 700 € 380 Verkocht
1105 Image Kris met benen greep, greep bewerkt, l. 43 cm. € 30 € 50 € 40 Verkocht
1117 Image Kris met gezwart houten greep, l. 45 cm. € 30 € 50 € 20 Verkocht
1120 Image Aardewerk paard, China, Noordelijke Wei dynastie (386-534), met originele polychromie, afm. 47 x 35 cm., met thermoluminescentie-testrapport (Laboratory Ralf Kotalla) nr. 38301009 € 2.500 € 4.500 € 2.200 Verkocht
1123 Image Houten masker, Zuidoost-Azië, h. 30 cm. € 40 € 80 € 50 Verkocht
1129 Image Drie Afrikaanse drums, West-Afrika, Liberia (?), h. 36, 37 en 39 cm. (3x) € 60 € 120 € 50 Verkocht
1140 Image Indische tulwar, geoxideerd brons, l. 87 cm. € 30 € 50 € 50 Verkocht
1141 Image Kris met houten greep, greep bewerkt, l. 42 cm. € 30 € 50 € 20 Verkocht
1202 Image Chinese porseleinen poederdoos, Ming dynastie, h. 3,5 cm., diam. 7 cm. € 40 € 60 € 80 Verkocht
1208 Image Porseleinen medicijnfles, 18de eeuw, h. 16,5 cm. € 40 € 70 € 50 Verkocht